INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako je tako zašto nisu rasprodali blokirane dionice?

To pitaj tuzitelje. Mozda zele jos zaradit na kamati.Ne znam cudni su putevi gospodnji.Od pravomocnosti presude imas 10 godina za pokretanje ovrsnog postupka. Tudje strategije ne pokusavam shvatit mada rado volim pogledat kako netko drugi razmislja.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!



…Daj malo pogledaj kako je prošla predstečajna od NEGOTIATORA pa ćeš vidjeti da će dioničari koji su tužili i blokirali dionice moliti Galeta da se nagode.

Ti dionicari imaju pravomocnu presudu(njih cetvero). Tako da mi je tvoj post i razmisljanje najslicnije boksackom mecu u kojem pobjednik koji je okoncao borbu nokautom se nakon zavrsene borbe i proglasenja pobjednika ide nagodit sa ovim kojega je razbio da je borba bila nerijesena. Pokusavam shvatit ovaj nacin razmisljanja,ali logika mi ne dozvoljava.
[/quote]

Baš sam pročitao predstečajnu od negotiatora. Nevjerojatno, ti daš Galincu dvije dionice a on tebi jednu. Nevjerojatno kako se tu uspio izvući. Da je bar stavio jednu za jednu, ovako će još i zaraditi na tome. [emo_vrtimise]

I sto predstecajna nagodba Negotiatora ima veze s pravomocnom presudom protiv istog subjekta. Da ne mislite u tim Vasim glavama da rjesenja o prevari donesena u PSNma imaju vecu pravnu snagu od pravomocne presude.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Frankie, ne znam detalje, ali ako je ta pravomoćna presuda donesena prije ps nagodbe, a prema njoj je INDG dužnik, onda su ta dugovanja predmet ps nagodbe, a prema toj nagodbi, vjerovnik dobiva dionice INDG.

Pa fala bogu da je donesena prije pa prvostepena je donesena u sijecnju 2010 i to je presuda prema negotiatoru,ali meni je najdraze sto na ovom forumu pisu ljudi koji uglavnom o nicem pojma nemaju,ali ono bas o nicem,a cak ne raspolazu ni sa kvalitetnim glasinama. Eno nekidan govore na DIOKiju kako RJ pregovara,a eto jucer bio u Rijeci i kao sto sam napisao i prije vjerujem da pregovara vrlo intezivno ali uglavnom sa doktorima. Tako i ovdje,tako na svakom threadu na ovom forumu. Blage veze nemaju o onom o cemu pisu,ali pisu ko da su doktorirali na Sorbonni. Ne razume nista,ali eto pisu i pisu i neki to puse,ma sta puse,puse skupa s jajima.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

molim neka mi netko objasni: ako ne želim dati svoje dionice po tromesječnom prosjeku što tada

O tome, što se to dešava s Industrogradnjom i što će se dalje dešavati, o tome što se to dešava s dionicom INDG-R-A i što će se dalje dešavati, znaju samo oni koji imaju barem 2000 komada dionica INDG-R-A. Oni su godinama pratili što se dešava s Industrogradnjom i s dionicom INDG-R-A. Kad nekog poznaješ od malena onda znaš što će od njega biti kad bude veliki. Vi ostali samo nagađate, a nagađanja su vam jako daleko od svega što će se izdogađati. Da ste barem duhoviti pa da imam što čitati.
Sve ste, i cinični, i sarkastični, i ironični, i ljubomorni, i ljutiti, i zavidni…Samo niste duhoviti.
Žao mi je što nemate bar soma komada INDG-R-A dionica. Tad bi puno ljepše spavali, pa bi jutrom probuđeni možda i nešto smiješno znali reći.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


O tome, što se to dešava s Industrogradnjom i što će se dalje dešavati, o tome što se to dešava s dionicom INDG-R-A i što će se dalje dešavati, znaju samo oni koji imaju barem 2000 komada dionica INDG-R-A. Oni su godinama pratili što se dešava s Industrogradnjom i s dionicom INDG-R-A….

Doktore odlican post bas ono doktorski znanstveni pristup. Samo bi nadodao da ti koji imaju 2000 i vise dionica i koji godinama prate sto se desava danas imaju tih istih 2000 komada i vise samo sto im oni danas one realno pizaju manje od 5% vrijednosti od prije par godina. Ja im savjetujem da i dalje nastave gledat i zelim im da postignu jos vece znanje sto ce se sa ovom dionicom desavat u buducnosti.Po meni je znanje neprocjenjivo bez obzira na cijenu.Nijedna cijena nije dovoljno visoka kad je znanje u pitanju.A dionica ma koga briga koliko vrijedi kako stvari stoje uskoro ce se s njom trgovat putem platforme na usprednom trzistu hrvatske burze njuskalo poput TNSA…

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Indikativno je sto u tom linku spominju ovrhe kojima se grubo rusi cijena.Stara nardona kaze da ne laje pas zbog sela nego zbog sebe.Valjda tu misli i na 6000 komada koji ce uskoro u prodaju.A ako se ne bude moglo prodat na burzi tj ako do tada bude delistirana,a Bogu hvala kupit cemo preko njuskala po 20-30 kuna. Nije ni to lose.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

mislim da je zadnji čas da se napravi udruga malih dioničara
da skupimo 5 posto i krenemo u akciju
čak mi se čini da će i na ostalim dionicama trebati postupiti istim principom
pofuk

Definitivno treba napravit nekakav oblik udruge po meni najbolje bi bilo osnivanje sovhoza i kolhoza.A savjetujem Vam da se savjetujete sa dionicarima TNSAe. Oni su isto svojevremeno imali nekakve kruzoke. Jos ako poznate kakvog doktora medju dionicarima INDG siguran sam da ce Vam on znati prenijeti kvalitetna iskustva malih dionicara udrugasa TNSAe.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Nekak ne kužim kako to netko uvaljuje vjerovnicima dionice po 1000kn jer je to fer a malim dioničarima želi isplatiti 110kn. jer je to opet fer. Što je od ovo dvoje na kraju fer?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Nekak ne kužim kako to netko uvaljuje vjerovnicima dionice po 1000kn jer je to fer a malim dioničarima želi isplatiti 110kn. jer je to opet fer. Što je od ovo dvoje na kraju fer?

Dobro zapažanje!

Ma kod Gale je sve fer pa zar nije napravio: prvi dokap po 1000 kuna za diioničare, sad opet vjerovnike dokapava, a dioničare po 110 kuna.

Gale zna poso.

E pa Đuro ima tešku ruku.

New Report

Close