INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovo se danas čini kao da se prodavači ravnaju po onoj "spašavaj se tko može"…..

1500+ komada iskrcano po bidu iznad donje blokade u dva navrata…..[emo_zacudjen]

Strah od predstečajne nagodbe.
Što ako se poništi,što ako nije ustavna.Ali neke predstečajne idu dalje,ali ovdje nam Ministarstvo financija radi o glavi.Za DLKV se ljuti Slavko Linić,u INDG se
plašimo mi mali dioničari.
Ovo zaista postaje kocka,kladionica.Odlučio sam sudjelovati,ali samo u okviru
rizičnog portfelja/maksimalno 9% portfelja tj 30% od 30%/.

Med ili mlijeko,ili krv znoj i suze,pitanje je sad?????

Što je u pozadini jakog jučerašnjeg iskrcavanja? Nitko više ne vjeruje u med i mlijeko u INDG?? Prijeti li ovdje stečaj?? [emo_ooooo]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


korisnice tiktak,
… sad kupi dionicu dok je jos jako povoljna, a kad cijena ode na ohoho, onda ces na miru brojiti pare i proucavati zakone, a ja cu te za jedno mjesec dana pidsjetiti na ovo sto ti sad pisem.

Zaboravio si ga podsjetit oan ono sto si pisao prije 5 tjedana.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

zanimljiv trenutni bid… što mu je… ?

Gotovo je

E pa Đuro ima tešku ruku.

@MiroBaričević
što je gotovo?

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Evo konačno stiglo i dugoočekivano…..

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/INDG-fin2013-2Q-NotREV-N-HR.xls


Evo konačno stiglo i dugoočekivano…..

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/INDG-fin2013-2Q-NotREV-N-HR.xls

Dakle,transparentno i nakon dugog vremena u roku.Bravo!
Kapital i rezerve skoro pa 600 mil kn,BV 1265 ,polugodišnji gubitak 1,7 mil kn.
Zadužemost ispod 32%.
Zaista lijepo za vidjeti,ali Linić ne dozvoljava da sve dubioze i gubitke plaćaju samo radnici koji su dobili otkaz i dobavljači povezanih firmi koje su išle u stečaj.
Radi toga nije stečajna nagodba prošla.A sve izgleda bajno!!!!Knjigovodstveno.Čak bi se moglo reći da predstečajna nagodba nije bila ni potrebna.Mogli su se dogovoriti i ne biti ovisni o Liniću koji im nije nalklonjen.Broj zaposlenih 5 u INDG,broj zaposlenih u ELPR slično i predstečajne ne prolaze.Vlasnici su napravili proboj pravne osobnosti?
Meni ne treba za svaku molju dionicu BV od 1265,neni je dosta isplata od 500,ali onima koji su dokapitalitirali po 1000 sve ispod toga za mjih nije povoljno.
U INDG će teći med i mlijeko u potocima,a ovih 100 krv znoj i suze.

Ima na fini žalba koja ide na visoki trgovački sud a koncept žalbe je pljuvanje Kolakušića i kako je donio besmislenu odluku. Zanimljivo štivo. Lako moguće da će sud prihvatiti žalbu samo je pitanje hoće li to biti u ovom desetljeću. Mogla bi industrogrdanja biti u predstecajnoj nagodbi godinama.

A i što je sa dugom uvalom i hotelom I, još uvijek neosvojene tvrđave izgleda.

Cijena 90 kuna ( NIJE MI JASNO ) a KUPNJE NEMA !!!!

E pa Đuro ima tešku ruku.

banka prodaje ičiće

Cookie Monster

baš me zanima tko je ubiro pare na parkingu ove sezone ?!

Cookie Monster

do cca 20.7. je parking naplacivala ekipa iz Industrogradnje, onda je par dana bilo bez naplate, a oko 25.7. je dosla Liburnija parking sa naplatom. U razgovoru sa deckima na parkingu mi je receno da im je neka banka (KABA?) dala prostor u podnajam


banka prodaje ičiće

Znači počela RASPRODAJA zato i ima 100 komada na kupnji.

NIJE DOBRO !!!

E pa Đuro ima tešku ruku.


banka prodaje ičiće

Gdje to piše?

New Report

Close