INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

to nije putokaz za ćupom zlata već bi to trebao biti putokaz USKOKu da konačno i on počme raditi svoj posao i da se konačno završi sa skrivanjem nekretnina i novaca.

Kolega dado INDUSTROGRADNJA u idučih pet godina će razvijati vlastite nekretnine.



Pa nisu obveze prema povezanim društvima tolike da bi njihovim dodavanjem dobili 839 milijuna kuna. Bar prema planu koji sam ja vidio i matematici koju sam ja učio.

Korisniče kurdy, moj je veliki problem što mi novac u životu ne predstavlja mnogo. Meni, recimo, pomoći nekom nepoznatom korisniku da pronađe skriveni ćup zlata više vrijedi nego svi milijuni svijeta.

Dobar kakav jesam, dakle, pomoći ću Vam da pronađete ćup zlata. Skriven je ovdje:

http://predstecajnenagodbe.fina.hr/pn-public-web/predmet/164

A u nastavku vam je širfirani putokaz:

318 — 130 milja
313 — 15,1 milja
302 — 346 milja
301 — 52,8 milja
296 — 52,8 milja
273 — 11,8 milja
272 — 11,8 milja

Eto, uvjetno rečeno, s lijeve strane vam je oznaka puta, a s desne oznaka u miljama, koliko je još do ćupa sa zlatom.

Pretvorite ovo nedjeljno popodne u zanimljivu obiteljsku igru potrage za blagom.
[/quote]
Korisniče lebowski, ništa od toga što ste ovdje naveli nije uvršteno u bilancu bilo kojeg povezanog društva. Ni pod bilančne stavke, ni pod izvanbilančne stavke, gdje bi jamstva valjda trebala ić, ne stoji ništa. Stoga mi u svojoj bezgraničnoj dobroti i plemenitosti objasnite zašto je tome tako? Zašto, korisniče lebowski, zašto?



Pretvorite ovo nedjeljno popodne u zanimljivu obiteljsku igru potrage za blagom.

a gdje su novi poslovi koji jedini jamče oporavak firme i spas od nekog novog stečaja u budućnosti?
[/quote]
Očito niste pročitali plan predstečajne nagodbe i bilancu nakon što se provede.
Industrogradnja će sa svojom operativom ulagati u vlastite nekretnine,koje
će generirati pozitivan novčani tijek u visini buduće dobiti i amortizacije.
To će biti moguće jer će kratkotrajne obveze biti djelomično otpisane,djelomično prolongirane,djelomično dokapitalizacijom pretvorene u kapital.Ove godine dospjele obveze su na nuli.Za ovu godinu se očekuje da će biti ostvarena dobit od desetak miliona kuna,a za tekuće poslovanje prodaja
nekretnina je u tijeku.

Preporuka:Dobro proučite predstečajnu nagodbu.

U INDG teće med i mlijeko!

U INDG teče med i mlijeko.

Korisniće Lopina, industrogradnja nema svoje operative, ima samo 4 zaposlena.
Da Bog da imali profit od desetak milijuna dobiti jer će onda moći platiti prioritetne tražbine. Sa druge strane moraju se otkupiti dionice dužnika koje će ljudima upisati. Sve je to na staklenim nogama. Poznavajući Galeta i dosadašnji tijek Industrogradnje , te će noge sigurno i puknuti.

Malo istrazujem-ovdje je trebala biti javna ponuda po 1130 hrk.Znade li netko od starijih dionicara moze li se ocekivati ovdje kakvo rjesenje?

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]

javna ponuda je trebala biti1119 kn ali otome ni riječi ovdje


Korisniče lebowski, ništa od toga što ste ovdje naveli nije uvršteno u bilancu bilo kojeg povezanog društva. Ni pod bilančne stavke, ni pod izvanbilančne stavke, gdje bi jamstva valjda trebala ić, ne stoji ništa. Stoga mi u svojoj bezgraničnoj dobroti i plemenitosti objasnite zašto je tome tako? Zašto, korisniče lebowski, zašto?

Ako je nešto učinjeno 2012. godine, tada se ne može naći u poslovnom izvješću 2011. godine, zar ne?

Da ih nema, ne bi ih bilo, jel tako? Kako netko može glasovati temeljem nečega što ne postoji.

Živjeli.


Korisniće Lopina, industrogradnja nema svoje operative, ima samo 4 zaposlena.
Da Bog da imali profit od desetak milijuna dobiti jer će onda moći platiti prioritetne tražbine. Sa druge strane moraju se otkupiti dionice dužnika koje će ljudima upisati. Sve je to na staklenim nogama. Poznavajući Galeta i dosadašnji tijek Industrogradnje , te će noge sigurno i puknuti.

Vi ste dioničar?

Stavite svoje dionice u ponedjeljak ujutro na 120, ja vam obećavam da ću ih do zadnje pokupovati. Imamo li dogovor?




Pa nisu obveze prema povezanim društvima tolike da bi njihovim dodavanjem dobili 839 milijuna kuna. Bar prema planu koji sam ja vidio i matematici koju sam ja učio.

Korisniče kurdy, moj je veliki problem što mi novac u životu ne predstavlja mnogo. Meni, recimo, pomoći nekom nepoznatom korisniku da pronađe skriveni ćup zlata više vrijedi nego svi milijuni svijeta.

Dobar kakav jesam, dakle, pomoći ću Vam da pronađete ćup zlata. Skriven je ovdje:

http://predstecajnenagodbe.fina.hr/pn-public-web/predmet/164

A u nastavku vam je širfirani putokaz:

318 — 130 milja
313 — 15,1 milja
302 — 346 milja
301 — 52,8 milja
296 — 52,8 milja
273 — 11,8 milja
272 — 11,8 milja

Eto, uvjetno rečeno, s lijeve strane vam je oznaka puta, a s desne oznaka u miljama, koliko je još do ćupa sa zlatom.

Pretvorite ovo nedjeljno popodne u zanimljivu obiteljsku igru potrage za blagom.
[/quote]
Korisniče lebowski, ništa od toga što ste ovdje naveli nije uvršteno u bilancu bilo kojeg povezanog društva. Ni pod bilančne stavke, ni pod izvanbilančne stavke, gdje bi jamstva valjda trebala ić, ne stoji ništa. Stoga mi u svojoj bezgraničnoj dobroti i plemenitosti objasnite zašto je tome tako? Zašto, korisniče lebowski, zašto?
[/quote]

Dok korisnik lebowski ne ponudi stručnije obrazloženje pokušao bih odgovorit na svoje pitanje. Naime kaj, ta potraživanja, a nek’ me netko ispravi ako sam u krivu, se ranije nisu pojavljivala u izvješćima , kao ni u Planu. Pojavila su se iznebuha, tek sad, u 2. mjesecu. Razlog je, bar mi se tako čini, da se s takvim popriličnim potraživanjima dobiva ogroman postotak glasačkih prava među vjerovnicima i praktički osigurava prolaznost prijedloga. I to je, čini se, njihova jedina svrha. Prije uopće nisu osjećali potrebu da ih stave u bilancu kao izvanbilančne stavke. Toliko su im bila bitna. Živjelo kreativno računovodstvo!



Korisniče lebowski, ništa od toga što ste ovdje naveli nije uvršteno u bilancu bilo kojeg povezanog društva. Ni pod bilančne stavke, ni pod izvanbilančne stavke, gdje bi jamstva valjda trebala ić, ne stoji ništa. Stoga mi u svojoj bezgraničnoj dobroti i plemenitosti objasnite zašto je tome tako? Zašto, korisniče lebowski, zašto?

Ako je nešto učinjeno 2012. godine, tada se ne može naći u poslovnom izvješću 2011. godine, zar ne?

Da ih nema, ne bi ih bilo, jel tako? Kako netko može glasovati temeljem nečega što ne postoji.

Živjeli.

[/quote]
U dokumentima na koje ste me ljubazno uputili stoji sljedeće: ” potvrđuje jamstvo međusobno sklopljenog Sporazuma od 11.01.2010.


Živjelo kreativno računovodstvo!

Bit će nešto od vas jednog dana.[emo_palacg]

lebowski, imate dosta dionica za kupit jeftinije, čemu da razbacujete novac. Da ja toliko vjerujem u ovu dionicu ja bi založio i kuću i stan i iste si nakupovao. Ali lako je druge nagovarat da kupe za ‘sretnu’ budućnost. Odavno sam napisao da me ne zanima zarada za ćevape ili bolje rečeno uopće me ne zanima prodaja.


Industrogradnja će sa svojom operativom ulagati u vlastite nekretnine,koje
će generirati pozitivan novčani tijek u visini buduće dobiti i amortizacije.
U INDG teće med i mlijeko!

hahahha, dobar vic….još kad bi se našao koji naivac koji bi u to povjerovao [emo_zloban][emo_palacd]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

@tiktak – ja nikoga ne navlačim na kupnju, ja vam nudim šansu da meni prodate svoje dionice INDG po cijeni od 120 kuna. S obzirom da ono što pišete, vjerujem da vam vrijede mnogo manje od tog iznosa.

A sad ispada da vam vrijede više?

Netko bi mogao pomisliti da drukate, kako bi se još nakrcali, zar ne?[emo_namigusa]

New Report

Close