INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Na poziciji 6 nalazi se proposita doo koja se 22.02.2011. skrila iza skrbničkog računa zabe.

Odlično znamo još jednog PRODAVAČA malo je zakosanio ali može valjda nešto prodati po 80-90 kuna ako ima zainteresiranih, ali baš i nema.

E pa Đuro ima tešku ruku.


Odlično znamo još jednog PRODAVAČA malo je zakosanio ali može valjda nešto prodati po 80-90 kuna ako ima zainteresiranih, ali baš i nema.

Nakon ovoga su mi tek potpuno jasni tvoji postovi – izgleda da ih treba čitati sa obrnutom logikom pošto onoga koji kupuje već danima nazivaš prodavačem. To kad se primjeni na sve drugo (“nemam dionice” “ide u stečaj” itd) ispadne sasvim o.k. Sad mi je jasna i ona da je “tržište na tvojoj strani”. Evo stotka majstore! (u obrnutoj logici naravno).

Kako sad stoji stvar, izgleda da je gosn Baričević bio poprilično u pravu. [emo_namigusa]


Kako sad stoji stvar, izgleda da je gosn Baričević bio poprilično u pravu. [emo_namigusa]

Tako je, nešto što ima šanse da prođe po 1000 kuna, nakon što su mjerodavni izjavili da je predstečajna dobra, ne vrijedi ni 95? Definitivno, možda još i istjerate nekog iz grma sa 5 dionica, nikad se ne zna[emo_zloban]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Kako sad stoji stvar, izgleda da je gosn Baričević bio poprilično u pravu. [emo_namigusa]

Vidite ja ne utječem na cijenu dionica pisanjem već tržište, ja samo analiziram situaciju ne nagovaram na prodaju ili kupnju samo kad Vam kažem da je na kupnji prošli tjedan bilo 15.000 dionica iznad 110 kuna , danas je na kupnji par sto dionica ( ove na 28 kuna ne računam ) morate se zapitati i zaključiti da onome ko je postavio te naloge nije biocilj kupiti dionice, jer onda ih nije kupio, sada ih ispod 100 ima jako puno, pa je onda jedini zaključak da je bio podrška prodaji.
Drugog zaključka nema dionica je drastično pala kupnje skoro nema a prodaja je ojačala. Zar je laž reći onima koji su kupili dionicu po 120 i više kuna da danas mogu kupiti znatno jeftinije i da su bili navučeni pričama na kupnju.
Kad sam jučer pričao o današnjem padu cijene prema činjenicama opet ste me razapeli, bisali postove….
E pa kako sad stvari stoje uz ovakav odnos na burzi dionica može biti na ovim nivoima uz mali promet ili i dalje padati jer nema podrške. Postoji velika vjerovatnost da se danas zatovre svi nalozi do 80 kuna, jer nikad se nezna koja će biti sutrašnja cijena.

E pa Đuro ima tešku ruku.


Kako sad stoji stvar, izgleda da je gosn Baričević bio poprilično u pravu. [emo_namigusa]

nema to veze, iz aviona se vidi kakvu igru igraju kupci na ovoj dionici

Jedva čekam da frajeri stave ask recimo na 70 kuna…

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

e pa Miro, frende, za sada si u pravu…mora se priznati
Nisam mislio da ce se bas ovoliko panicariti

Jel održana ta skupština?

Industrogradnja nekretnine prodala još 300 komada.


Industrogradnja nekretnine prodala još 300 komada.

Da li Vam je sad jasnije kad kolega napiše ovo. Pa zašto bi INDG nekretnine prodavala ako ne mora (jer ovrha je završena ) a ko bolje zna situaciju u INDG Vi ili INDG nekretnine ako je njima ovo dobra cijena za izići Vama bi trebala biti odlična. Kupnja jako tanka 470 komada ( nećemo računati ovaj za podršku 1000H na 28 kuna ) a na prodaji do 100 preko 1500 komada.
Zaključak donesite sami.

E pa Đuro ima tešku ruku.


Industrogradnja nekretnine prodala još 300 komada.

Možda je to “prijateljska” prodaja?

Vidim svi se nešto pravite jako važni, kao sve vam je jasno, sve znate o Industrogradnji i njezinim dionicama…e, da nešto znate ne bi se tako raspisali. Onaj tko sve zna šuti o tome. Je l’ da nešto znate znanje bi vam reklo ili da sve prodate ili da još puno toga kupite, a ja vidim da na ovoj dionici tržište miruje. E, to je dokaz da ovdje skoro pa nitko ništa ne zna.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

zamutili ste vodu dr.O pa se i punoglavcima vrti u vodi [emo_namigusa]

free flow information

Vidim kolega miro da nema tuče po kupnji, dapače rekao bi usprkos svemu da se na silu pokušava još spustiti, al neide!!!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close