INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobro jel se bude šta počelo radit u toj INDG, treba obnovit te fasade, šta se čeka?

‘oće l’ netko uzimati ovo do 500 il’ da ja uzmem?

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


‘oće l’ netko uzimati ovo do 500 il’ da ja uzmem?

Ma odma sve do 550 treba poderat!

Ono što sam vidio da su izvođač u obnovi Kampusa bogoslovnog fakulteta na Črnomercu, barem tako piše na tabli!

A ako neko ima lovu, onda je to crkva!


A ako neko ima lovu, onda je to crkva!

Crkva plaća u kešu. Ne zanimaju njih računi.
Tako da ne znam koliko će od toga prihodovati Industrogradnja.

134 000 slobodnih dionica još ima ovdje , od toga recimo da je 10ak tisuća u čvrstim rukama ispod TOP 10 ctre, iako i te čvrste ruke prije ili poslije pokleknu kao što su poklicale i na TNSA i na DKVS, pa i VLDS i na 400-kunastoj INGRI kada nije bilo izlaza … Al ajde, neka je samo 100 000 slobodnoga, pazi sad, šta vi mislite koliko će se novih naloga uskoro pojaviti na prodaji sve do 250 kuna kada Industrogradnja objavi da je ostala bez najvrijednije imovine – zgrade u Savskoj, da u svoje hotele i dalje nema pristupa, da nema novih sklopljenih poslova, a u bilanci pod KRATKOROČNE obveze nestane samo 45 miliona od ukupnih 180 miliona kuna ?

Jbg, to je samo 1/4 dugovanja , a odlazi im polovina materijalne imovine ako ne brojimo hotele koje trenutno još uvijek nemaju u svojem posjedu ?

Meni je to sve žalosno, znam da bi mnogi ovdje htjeli javnu ponudu i to sve, ali budimo realni , za javnu ponudu INDG Grupi potrebno je barem 150 000 000 kuna čistog keša. Gdje će oni to nabaviti ?

Pa da imaju toliko love ne bi valjda prepuštali zgradu u Savskoj na ime 45 miliona kn dugova i kamata na taj dug koje nisu ni navedene u posljednjem izvješću ?

450 kn je realna sadašnja vrijednost Industrogradnje, bez novih gradnji , investicija i nekoliko 10-million euros poslova ne može dalje od te cijene, max 500 a tu ce biti znatan iskrcaj nas koji smo skupljali 50ak do 100 komada na razinama 250 do 360 kunića

Jbg, tek tolko da ne bi poslije bilo nismo znali, kao na KSST kad sam shortao svu količinu – dakle rasprodao na 1900 po GUP-u nedavno pa se ekipa poslije žalila kad je palo nazad na 1200 kn … [bye] [proud]

Prijatelju iz ovog tvog komentara bih shvatio da želiš kupiti po 450?

tko želi može skupit dobre količine na relaciji 480-550kn … pa eto tko je tako ziher poput doktora ..

Cookie Monster


‘oće l’ netko uzimati ovo do 500 il’ da ja uzmem?

Izgleda da ćeš ti morat!

Ma nema problema korisniče ideš-nejdeš, čim dobijem dividendu od slobodne dalmacije kupujem dionice industrogradnje [wink]
Korisniče ideš-nejdeš, je l ‘ imate vi dionice slobodne, pa da skupa kupujemo industrogradnju kad nam dividenda stigne..

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Imam, al mi nikakva dividenda ne stiže 🙁

korisniče ides,
još stigneš kupiti dionice slobodne…prvo SLDM-R-A, PA INDG-R-A…a možda i obratno, vrag će ga znati [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

http://www.jutarnji.hr/bivsi-ministar-skara-kupio-hotel-velebno-za-9-5-milijuna-kuna/23009/

Industrogradnja je Hotel I prodala jos prije mnogo godina kao sto pise u ovom clanku .. Osim ako se nisu i mediji urotili protiv nas malih dionicara ??

Ono što sam vidio da su izvođač u obnovi Kampusa bogoslovnog fakulteta na Črnomercu, barem tako piše na tabli!

A ako neko ima lovu, onda je to crkva!


Vidim da je Fuchs u ovo umiješan:
http://www.jutarnji.hr/kaptol-dao-teren-u-koncesiju-na-99-godina–dobili-zemljiste-od-vlade-za-sveuciliste-pa-ga-sad-dali-za-trgovacki-centar-/1015734/

Ma lijep je i adris, i finvest, a tek tehnika i janaf, ali lijep je i aci, pa onda su poprilično lijepi belje, dalekovod, vupik, ad plastika i varteks, ali ipak će najveći hit ove godine biti industrogradnja…samo gledajte [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

i crkvenjaci kradu svaki dan, makar iz onih tezgi što uzimaju sirotinji.

New Report

Close