INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Evo ja sam zbrojio – od ukupno 125 000 slobodnih, prodano je 12 500 komada u proteklih 6 mjeseci .. Neka je glavni kupac od toga iscijedio 11 500 , vjerujem da su nesto kupovali i mali ipak , vidjelo se i po nalozima uostalom, tko je pratio …

Dakle jos je vise od 100 000 slobodnih ostalo. Samo za te dionice INDG+AGLAIA bi trebali 120 miliona kuna ako izleti sa javnom ponudom, a da ne pricamo o tome da javnu ponudu mora dati i svim ostalim dionicarima sa liste … dakle radi se o nekoliko stotina miliona kuna , barem dvije …

Sumnjam da oni imaju tolku lovu sada , posao im slabo ide, jedino da prodaju hotel u Duga Uvali, ili na njega dobiju garancije za neki jak kredit, a pitanje je da li i to mogu s obzirom na stanje oko posjeda tog hotela …

Moguce je da Karlovacka Banka ima namjeru ovo preuzeti . Dobro bi bilo da netko napise ovdje prema podacima iz skdd.hr tko je tocno kupovao ovih 12 000 kom posljednjih mjeseci, sigurno je vidljiv neki obrazac na listi dionicara …

Čudi me da baš nitko ovdje nije iznio taj podatak u 4 mjeseca, a sigurno mnogi imaju listu dionicara.

Koja svrha foruma onda ?
[proud] [huh]

pa covjece, prolistaj par stranica unatrag i vidjet ces sve informacije ko je ovaj na 502 (taj kupuje od 12. mjeseca).
Evo da ti skratim muke pretrazivanja foruma, to je skrbnicki zabe trenutno na 7. mjestu.
[/quote]

Haha, vec jesam , odavno, htio sam samo da netko ovdje "progovori" [wink]

Dakle, onda je slijedeci nivo 702 kn a mozda i 802 [lol] [lol]

Kressho

Prije će biti 282. Problem je u neobjavljenoj ponudi za TOZ, te mu je jedna tvrtka sjela sa ovrhom na zemljište u Ičićima (ZK izvadak u prilogu).

Zbog gore navedenog, bojim se da uskoro slijedi ovrha i rasprodaja dionica Industrogradnje u vlasništvu Industrogradnja nekretnina i sumnjam da će nakon toga cijena biti 702 ili 802. Budući se radi o iznosu većem od 14 mil. kn nije ga u potpunosti moguće namiriti iz dionica Industrogradnja nekretnina.

Kakva cijena se očekuje kada se počne prodavati 11.443 dionice Industrogradnje na burzi?

Ja sam svoje preostale dionice prodao po 502 kune. Ukupan gubitak na toj investiciji je cca 25%.
Ne vjerujem da će se pozitivan rasplet dogoditi još puno vremena, a ja nisam imao toliko dionica da mi se isplati ići na dugotrajni sudski postupak.

Evo nas i na 700, pa zar su vec svi prodali pa nitko ne nudi više dionica po ovoj odličnoj cijeni 😉

Ja nisam prodo niti jedne, kupio jesam … šta će bit neznam:) nadam se najboljem

Cookie Monster

Mislio sam da nestručnjaci sjede samo na direktorskim mjestima i u političkim strankama, gdje se tuđi novac uzima i troši, kad vidim, ima ih puno i ovdje, gdje se upravlja s vlastitim novcem…nije valjda da ove postove, koji po meni ni jedinicu ne bi dobili, pišu samo fond manageri, koji s tuđim novcem upravljaju k’o i oni gore pomenuti direktori i političari [pray]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

ja prodao dio danas, ostalo cekam 1119 🙂

@ mahatma

nemoj tako, nisi li ti prije par godina čekao na 5.000kn!?

Cookie Monster


@ mahatma

nemoj tako, nisi li ti prije par godina čekao na 5.000kn!?

a sta ces, vremena se mijenjaju…..
Kada se sjetim cijena prije pola godine, ovo je milina…..

jesi ziher da ćeš prodat na 1119kn, ako do toga dođe:)

Cookie Monster


jesi ziher da ćeš prodat na 1119kn, ako do toga dođe:)

ne znam, kada dodje na 1119, onda cu o tome razmisljati 🙂


jesi ziher da ćeš prodat na 1119kn, ako do toga dođe:)

Mislim da će doći do 1119kn jer su banke pune keša pa će polako početi davat kredite za ponude za preuzimanje bar u onim firmama gdje je velika imovina



jesi ziher da ćeš prodat na 1119kn, ako do toga dođe:)

Mislim da će doći do 1119kn jer su banke pune keša pa će polako početi davat kredite za ponude za preuzimanje bar u onim firmama gdje je velika imovina
[/quote]
Recimo da je tako…
Osnovni problem su opterećenja na imovinu.
Puno je sudskih procesa i tereta koji još nisu ni približno gotovi
Kad bi riješili dugu uvalu recimo priča bi bila drugačija
Dionica je izakumulirana pa se može raditi ovdje šta se želi..zato oprez
Da ne bi netko dobio dojam da će ponuda sad pa uleti i onda čeka koju godinicu
Jer iako će se raditi o manjoj cifri u konačnici ako ne uključe još nekoga u javnu ponudu njima treba bankarska garancija od 200 milja kuna.Gruba procjena je da sve skupa vrijedi oko 750 milja…
Pod uvjetom da je su imovinsko pravni odnosi jasni..trenutno, nažalost, nisu..
Kažem, volio bi da ponuda bude sutra dfa se iskipam ali nekako ne vjerujem baš u to…još bolje rečeno, ovo što se sada događa mi ne baca da je to to.
Možda i griješim..ko će ga znati?

sijem žito raste grahorica

A evo dobili smo i jedan malo veci nalog na prodaji na 700. Nekako mi se čini da je pravo vrijeme za naslovnicu vecernjeg lista da je Industrogradnja u stečaju i evo nas opet na 300 [thumbsup]


A evo dobili smo i jedan malo veci nalog na prodaji na 700. Nekako mi se čini da je pravo vrijeme za naslovnicu vecernjeg lista da je Industrogradnja u stečaju i evo nas opet na 300 [thumbsup]

tako treba, lako je dizati cijenu dok je prodaja rijetka, ajmo sada Josipe istresi malo više!

New Report

Close