INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne zato što ne vole, nego zato što se takve stvari rješavaju godinama i nemaš garancije uspjeha.
Da smo u USA ili nekoj sličnoj civiliziranoj zemlji, vidio bi kako bi brzo Galinec popušio na sudu i kako bi ostao bez svega što ima.

Da smo u civiliziranoj zemlji bi sve ove aktivnosti koje sad radi napravio pred dvije godine. Istina nema garancije, ali sve te dobivene tužbe idu u prilog postojećim dioničarima. Osim galineca, ali zaradit će i on svoje na indg kad se rješi ostalih dioničara…

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Kaže Galinec da nikakvih tužbi i presuda nije bilo. A njegove dionice se prodaju na burzi. Negotiator je pao ispod 10.000 dionica.

U laži su kratke noge [smiley]

When speculation has done its worst, two and two still make four.


U laži su kratke noge [smiley]

i debele [lol]

Dobijaju lagano krila dionice koje ima Negotiator…

Stanje u skkd, za Negotiator:
21.05. 10616
28.05. 10555
11.06. 10555
16.06. 9537

http://www.seebiz.eu/hr/burze/galinec-uz-ovakav-promet-na-burzi-cijene-dionica-nisu-relevantne,82012.html

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

Danas sam bio u Donjoj Lomnici.Strašno.Sve "mrtvo".Novih 10 djelatnika iz službi Finacija i kjnigovodstva odlazi iz firme kao tehnološki višak.
Što jedan "čovjek" može napraviti iz poznate firme,a sa druge strane pametuje po raznim televizijama
i predstavlja se kao veliki stručnjak.Veliki stručnjak JE,ali u drpanju i maltretiranju onog malog broja djelatnika koje je još ostalo.
Ima ali tome kraja. S R A M O T A.

Tko je jamio -jamio je… nema više ništa ispod 350 kn…

11.6. = 10.555
18.6. = 9.158
24.6. = 9.003

Nastavi niz


11.6. = 10.555
18.6. = 9.158
24.6. = 9.003

Nastavi niz

jel moze netko, ako ima volje, objasniti u cemu je ovdje rijec? Kako to da Negotiator prodaje dionice? Malo sam gledao trgovanje na burzi, i koliko sam skuzio te dionice su prodavane direktno na burzi, nema tu govora o nekom prebacivanju na skrbnicke racune i slicno. Ako sam u pravu, ta prodaja je i generirala ovaj pad sa cca 500 nad 300.
Jedno logicno objasnjenje je da se te dionice prodaju zbog onih dobivenih tuzbi, ali ne kuzim bas kako to funkcionira? Jel mi moze to neko objasniti, ako je o tome rijec?
Ili je nesto drugo u pitanju??
Hvala na smislenim odgovorima [smiley]

Gazda jel stiglo konsolidirano izvješće iz frizeraja?
Ako se dobro sjećam bilo je obećano u prvoj polovici 6. mjeseca.




11.6. = 10.555
18.6. = 9.158
24.6. = 9.003

Nastavi niz

jel moze netko, ako ima volje, objasniti u cemu je ovdje rijec? Kako to da Negotiator prodaje dionice? Malo sam gledao trgovanje na burzi, i koliko sam skuzio te dionice su prodavane direktno na burzi, nema tu govora o nekom prebacivanju na skrbnicke racune i slicno. Ako sam u pravu, ta prodaja je i generirala ovaj pad sa cca 500 nad 300.
Jedno logicno objasnjenje je da se te dionice prodaju zbog onih dobivenih tuzbi, ali ne kuzim bas kako to funkcionira? Jel mi moze to neko objasniti, ako je o tome rijec?
Ili je nesto drugo u pitanju??
Hvala na smislenim odgovorima [smiley]
[/quote]

Pitaj Galinca, on sigurno zna odgovor.

Meni se ovako na prvu, čini da dionice prodaju Pcelac i Rocky, bar sam tako načuo. To je provjereni način njihovog djelovanja. Momci sram Vas bilo, širite paniku da bi dokupili jeftino.

Ali Negotiatoru se smanjuje pozicija. Gale kaže da ovrha nema, a ipak dionice se prodaju.

I gle, siguran sam da je rekao istinu večernjem, a opet gdje su mu dionice.

U biti siguran sam da on manipulira cijenom dionice. A da li prodaje radi toga opet nisam siguran? Možda da bi dokupio jeftnije?

Što ako mu se počne povećavati pozicija? Tko će ovdje biti pametan.

Može li mi netko pomoć. Pčelac, Rocky, bilo tko

Neobično će biti ako mu se pozicija jednog dana iznenada poveća ali ne kupnjom na burzi, što će tada reći?

New Report

Close