INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobra volja je jedino što nam je ostalo… [lol]



Spominjalo se još:
donja lomnica

Domnja Lomnica je izgradnja nadvožnjaka. No ne znam da li su samo kooperant ili glavni izvođač.
[/quote]
ne bilo je riječ o izgradnji poslovnog objekta
evo za domaću zadaću ću rezimirat navode iz dopisa od 29.09.08

INDUSTROGRADNJA -NOVI POSLOVI

-dogovaranje dva poslovna objekta u zg (Vukomerac i stidentski campus na Borongaju), vrijednost investicije 10 milona eura
-grade se vlastiti stambeni objekti u zg i karlovcu
– nadvožnjak kod Donje Lomnice
-na autocesti kod Ploča
-grade se manji objekti u zg, crikvenici i novigradu
-završavaju se radovi u Kazanju i Anapi
-priprema se izgradnja poslovnog objekta u Donjoj Lomnici(predan zahtjev za lokacijskom)
-pet urbanih vila u Rijeci(kupljeno zemljište i predan zahtjev za građ. dozvolom)
-stambene zgrade u zg na vlastitom zemljištu (faza izrade idejnog rješenja)
– u tjeku izrada detaljnog urbanističkog plana za dvije kapitalne lokacije (valjda misle na ičiće i umag)
-u tjeku su pregovori za kupnjom lokacije za poslovni objekt u zg i objekt u Puli(obje imaju građ. dozvale)
-pregovori o gradnji dva velika objekta u zg
– pregovori o novom poslu u Ruskoj Federaciji

e sad ako to nije dosta za 1200 onda neznam šta je , e da , uspješno provedena dokapitalizacija tako da je tvrtka u najboljoj financijskoj-investicijskoj situaciji od svih građevinara

valjda smo došli na 1500

e da , kupljen udio u TOZ-u (sa brdo zemljišta u zg)
kupljen udio u Bojoplastu sa zemljištima u Istri

šta još, valjda sam navuko na dva soma

e da, negotiator i aglaia predali zahtjev za javnom ponudo dionica (u tjeku skuplajnje dokumentacije
[lol] [rolleyes] [undecid] [thumbsup] [embarass])

i jasno je da
I love this game


Ide to na 300kn odmah nakon sjednice 30.12.!

Druk, kratak i jasan, ali treba ipak biti malo jasnije. Nešto ovako.

Jeste li primjetili kako smo zadnjih dana u 50 kn razlike gore dolje s ATPL.

Dakle, korelacija kretanja ove dvije dionice je jasno vidljiva

Kako očekujem ATPL na razinama 300-400 kn, INDG će u najboljem slučaju potonuti do razina od 350 kuna.

Jasno ovo je tek prvi target. [lol] [lol] [lol]

Samo ne znam tko će sada prvi po meni, Fazan ili Sakai.


Domnja Lomnica je izgradnja nadvožnjaka. No ne znam da li su samo kooperant ili glavni izvođač.

ne bilo je riječ o izgradnji poslovnog objekta
evo za domaću zadaću ću rezimirat navode iz dopisa od 29.09.08

INDUSTROGRADNJA -NOVI POSLOVI

-dogovaranje dva poslovna objekta u zg (Vukomerac i stidentski campus na Borongaju), vrijednost investicije 10 milona eura
-grade se vlastiti stambeni objekti u zg i karlovcu
– nadvožnjak kod Donje Lomnice
-na autocesti kod Ploča
-grade se manji objekti u zg, crikvenici i novigradu
-završavaju se radovi u Kazanju i Anapi
-priprema se izgradnja poslovnog objekta u Donjoj Lomnici(predan zahtjev za lokacijskom)

[/quote]

Izgleda da smo obojica u pravu, u pitanju je i nadvožnjak i poslovni objekt… [thumbsup]




jadan diklic pa niko te nevoli

Važno je da Galinac voli Vaše ( NJEGOVE ) dionice i Vaše ( NJEGOVE ) pare , toliko da neda ni javnu ponudu !
Jel’ Vam sad jasno ?
[/quote]
Slušaj gdin .Dikan
Nemoj mi slati zahtjev za prijateljstvom ,jer bi mora imat teži psihološki poremećaj da ga prihvatim !
Dobar dio portelaj mi se sastoji od indg,lkri,tisk itd,a ti pizdiš li ga pizdiš protiv tih firmi …
Ne znam koje tablete triban uzest da prihvatim tvoje prijateljstvo i čitam tvoje postove …
Možda san koje slovo falija napisat ,al nemoj zamirit to je od bonace u meni !!!!
Aj pusti me na miru i moju indg,lkri,tisk i ostale dionice u mom porfelju…
Aj pisat u Mađarsku…
Pozdrav
[/quote]
Forumašu Ribar007, umjesto da nakon ponoći spavate snom pravednika u miru i zadovoljstvu svog portfelja Vi napadate istinu koju nesebično iznosim. Doista žalim što nisam pisao o INDG prije no što ste uložili novac u ovu dionicu i u jako precijenjenu LKRI (povijesno svjetski rekorder u precijenjenosti od 17book-ova, a sada još uvijek na neshvatljiva 3 book-a). Da jesam Vi bi mi sada sigurno bili dobar prijatelj i u svom portfelju bi imali ADRS (kupljen na 0,5 book-a) i HT (kupljen na manje od 1,3 book-a). Na TISK nisam do sada stigao pisati no svakako ću to uskoro učiniti, ne bi li i tamo koga spasio od navlakača. Nikako ne uzimajte tablete, radije popijte prirodnu kutjevačku graševinu.
Moram priznati da imate zanimljiv portfelj, rekao bi da u stopu pratite ulaganja Drvosječe, a njegovi gubitci premašuju više od 150Mkn u ovoj godini.

Dajte da budemo prijatelji.

To je jasno ! [lol]

Sve će to na 0,1 book !

Forumašu Dilkan,iznimno cijenim vaše pisanje i savjete koje tako nesebično dijelite.
Samo malo me zbunjujete s tim stalnim spominjanjem knjiga na engleskom? [shocked]
Zapitam se dali vi ulažete u dionice ili u knjige [bye]
I molio bi da me uputite… tko je kolega drvosječa?
Puno sreće sa ulaganjem u book-ove i pozdravite mi prijateljicu Vlatku [kiss]

sijem žito raste grahorica


Forumašu Dilkan,iznimno cijenim vaše pisanje i savjete koje tako nesebično dijelite.
Samo malo me zbunjujete s tim stalnim spominjanjem knjiga na engleskom? [shocked]
Zapitam se dali vi ulažete u dionice ili u knjige [bye]
I molio bi da me uputite… tko je kolega drvosječa?
Puno sreće sa ulaganjem u book-ove i pozdravite mi prijateljicu Vlatku [kiss]

Nešto nam se Lime puno zanima za Vlatku …

Znate kaj je mene uvijek kopkalo… Ta Aglaia B.V., nista se nemoze naci o njoj na internetu. Tko je iza toga?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Znate kaj je mene uvijek kopkalo… Ta Aglaia B.V., nista se nemoze naci o njoj na internetu. Tko je iza toga?

Vaš link



Znate kaj je mene uvijek kopkalo… Ta Aglaia B.V., nista se nemoze naci o njoj na internetu. Tko je iza toga?

Vaš link
[/quote]

hmph, ovi vam javno kazu na kog se furaju : "Ethemba – the Zulu word for "believe, have confidence in, have faith in, hope, trust"….

Na Shaka Zulu, bit ce klanja (tudjeg) kapitala, to je jasno!

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Znate kaj je mene uvijek kopkalo… Ta Aglaia B.V., nista se nemoze naci o njoj na internetu. Tko je iza toga?

[lol] [lol] [lol] [lol]

I love the Smell of Profits in the Morning


Znate kaj je mene uvijek kopkalo… Ta Aglaia B.V., nista se nemoze naci o njoj na internetu. Tko je iza toga?

Koga nema na internetu taj ni ne postoji.

To je jasno!

[thumbsup]

New Report

Close