INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ja sam castio pred par dana po 1035-37 sa ostatcima ostataka.. sve skupa oko 100 komada prodao.. u zadnjih 3 tjedna..

di si bio?

na zalost ostao sam bez municije, no vidim da danas ni nema vise toliko prijatelja za pocastiti..

Zadnja 2-3 tjedna sam kupio 20-ak komada tako da si me vjerojatno ti malo počastio… [thumbsup]

Ako ćemo iskreno, mislim da ćeš u roku od max 2 tjedna požaliti da si prodao.

Jedna loša vijest
http://www.bankamagazine.hr/default.aspx?TabId=102&View=Details&ItemID=44048

sijem žito raste grahorica


Jedna loša vijest
http://www.bankamagazine.hr/default.aspx?TabId=102&View=Details&ItemID=44048

Nisam siguran da li je to neka nova vijest ili već po milijun puta prožvakana stara vijest. Taj slučaj je već dugo u postupku a sad da je donesena pravomoćna presuda mislim da bi to bilo po svim medijima. A koliko se meni čini to je neki mali članak u pismenom izdanju business.hr-a koji je onda prenijela i bankamagazine. U svakom slučaju to jeste najznačajniji spor industrogradnje koji se trenutno vodi. A navodno uopće ih ne tuži taj iračanin nego neki hrvati(potencijalno i kriminalci) koji su otkupili taj dug. Ne bih se iznenadio da je čak možda i to razlog premlaćivanja Galinca.



Jedna loša vijest
http://www.bankamagazine.hr/default.aspx?TabId=102&View=Details&ItemID=44048

Nisam siguran da li je to neka nova vijest ili već po milijun puta prožvakana stara vijest. Taj slučaj je već dugo u postupku a sad da je donesena pravomoćna presuda mislim da bi to bilo po svim medijima. A koliko se meni čini to je neki mali članak u pismenom izdanju business.hr-a koji je onda prenijela i bankamagazine. U svakom slučaju to jeste najznačajniji spor industrogradnje koji se trenutno vodi. A navodno uopće ih ne tuži taj iračanin nego neki hrvati(potencijalno i kriminalci) koji su otkupili taj dug. Ne bih se iznenadio da je čak možda i to razlog premlaćivanja Galinca.
[/quote]
Slažem se da nije nova vijest.
I neka se skine sa dnevnog reda već jednom.Ovako ili onako.
A sad dali je pravomoćna ili nije ne bih špekulirao.I dali je uopće istinita neznam.
Ali je objevljena i nebi bilo u redu ne iznjeti je ovdje na forumu samo zato što mi neodgovara.
Isto tako očekujem i ja neki članak koji će biti malo jasniji ili demanti iz Industrogradnje.
Pozdrav

sijem žito raste grahorica


covjek u ponudi uzeo 5 kom zaradio 150 kn,50 dao brokeru,i djecu odveo na cevape,sasvim pristojna racunice,ukoliko ste odlucili djecu pocastiti cevapima…indg 5 puta podcjenjena??Definitivno.

Da? Tko nudi toliko?
Imam nešto malo pa bi rado prodao po toj cijeni…




Jedna loša vijest
http://www.bankamagazine.hr/default.aspx?TabId=102&View=Details&ItemID=44048

Nisam siguran da li je to neka nova vijest ili već po milijun puta prožvakana stara vijest. Taj slučaj je već dugo u postupku a sad da je donesena pravomoćna presuda mislim da bi to bilo po svim medijima. A koliko se meni čini to je neki mali članak u pismenom izdanju business.hr-a koji je onda prenijela i bankamagazine. U svakom slučaju to jeste najznačajniji spor industrogradnje koji se trenutno vodi. A navodno uopće ih ne tuži taj iračanin nego neki hrvati(potencijalno i kriminalci) koji su otkupili taj dug. Ne bih se iznenadio da je čak možda i to razlog premlaćivanja Galinca.
[/quote]
Slažem se da nije nova vijest.
I neka se skine sa dnevnog reda već jednom.Ovako ili onako.
A sad dali je pravomoćna ili nije ne bih špekulirao.I dali je uopće istinita neznam.
Ali je objevljena i nebi bilo u redu ne iznjeti je ovdje na forumu samo zato što mi neodgovara.
Isto tako očekujem i ja neki članak koji će biti malo jasniji ili demanti iz Industrogradnje.
Pozdrav

[/quote]
smijesno kako su kod nas u stanju utuziti dugove nepostojece tvrtke iz nepostojece drzave.. prava banana republika..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/





Jedna loša vijest
http://www.bankamagazine.hr/default.aspx?TabId=102&View=Details&ItemID=44048

Nisam siguran da li je to neka nova vijest ili već po milijun puta prožvakana stara vijest. Taj slučaj je već dugo u postupku a sad da je donesena pravomoćna presuda mislim da bi to bilo po svim medijima. A koliko se meni čini to je neki mali članak u pismenom izdanju business.hr-a koji je onda prenijela i bankamagazine. U svakom slučaju to jeste najznačajniji spor industrogradnje koji se trenutno vodi. A navodno uopće ih ne tuži taj iračanin nego neki hrvati(potencijalno i kriminalci) koji su otkupili taj dug. Ne bih se iznenadio da je čak možda i to razlog premlaćivanja Galinca.
[/quote]
Slažem se da nije nova vijest.
I neka se skine sa dnevnog reda već jednom.Ovako ili onako.
A sad dali je pravomoćna ili nije ne bih špekulirao.I dali je uopće istinita neznam.
Ali je objevljena i nebi bilo u redu ne iznjeti je ovdje na forumu samo zato što mi neodgovara.
Isto tako očekujem i ja neki članak koji će biti malo jasniji ili demanti iz Industrogradnje.
Pozdrav

[/quote]
smijesno kako su kod nas u stanju utuziti dugove nepostojece tvrtke iz nepostojece drzave.. prava banana republika..
[/quote]
Imamo tu i pravnika pa nek oni daju svoje mišljenje. Ali mislim da se i ovdje vjerojatno radi o tome da je sudac dobio neku lovu da donese tu presudu. Presuda koja se spominje u članku je iz lipnja i sigurno nije pravomoćna jer da jeste već bi oni sjeli na račun industrogradnje. Pravno mislim da je se može pobiti na drugostupanjskom sudu ali naravno kada je tako veliki novac u pitanju u hrvatskom pravosuđu sve je moguće.

sve pada a indg stoji.. dodje mi da ju prodam [lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/






Jedna loša vijest
http://www.bankamagazine.hr/default.aspx?TabId=102&View=Details&ItemID=44048

Nisam siguran da li je to neka nova vijest ili već po milijun puta prožvakana stara vijest. Taj slučaj je već dugo u postupku a sad da je donesena pravomoćna presuda mislim da bi to bilo po svim medijima. A koliko se meni čini to je neki mali članak u pismenom izdanju business.hr-a koji je onda prenijela i bankamagazine. U svakom slučaju to jeste najznačajniji spor industrogradnje koji se trenutno vodi. A navodno uopće ih ne tuži taj iračanin nego neki hrvati(potencijalno i kriminalci) koji su otkupili taj dug. Ne bih se iznenadio da je čak možda i to razlog premlaćivanja Galinca.
[/quote]
Slažem se da nije nova vijest.
I neka se skine sa dnevnog reda već jednom.Ovako ili onako.
A sad dali je pravomoćna ili nije ne bih špekulirao.I dali je uopće istinita neznam.
Ali je objevljena i nebi bilo u redu ne iznjeti je ovdje na forumu samo zato što mi neodgovara.
Isto tako očekujem i ja neki članak koji će biti malo jasniji ili demanti iz Industrogradnje.
Pozdrav

[/quote]
smijesno kako su kod nas u stanju utuziti dugove nepostojece tvrtke iz nepostojece drzave.. prava banana republika..
[/quote]
Imamo tu i pravnika pa nek oni daju svoje mišljenje. Ali mislim da se i ovdje vjerojatno radi o tome da je sudac dobio neku lovu da donese tu presudu. Presuda koja se spominje u članku je iz lipnja i sigurno nije pravomoćna jer da jeste već bi oni sjeli na račun industrogradnje. Pravno mislim da je se može pobiti na drugostupanjskom sudu ali naravno kada je tako veliki novac u pitanju u hrvatskom pravosuđu sve je moguće.
[/quote]

Evo me, iako se u zadnje vrijeme bavim "knjigoviđenjem".

O ovom slučaju dosad objavljeni podaci u medijima su dosta šturi i proturječni, a kako iz ovog članak proizlazi da bi sud sudio prema iračkom pravu i ne bi mogao puno komentirat.

Ispada da nas nije utužila "tvrtka iz nepostojeće države" nego pojedinac na kojega je prenesena tražbina, a kako je na istoga prenesena to je već druga priča.

Ipak trgovački sud je morao temeljem nečega presudit da je tražbina prenesena Farayu, a iz članka jasno proizlazi da INDG dug koji postoji ipak nije platila. Nije baš sve crno-bijelo.

Mislim da se ovdje radi o staroj vijesti. U prospektu je koliko se sjećam bilo navedeno da je donesena presuda u korist Faraya, te da je INDG uložila žalbu Visokom trgovačkom sudu RH.

Da se ovdje radi o odluci VTS-a koja se čeka, vjerovatno bi ovo bilo objavljeno u svim medijima, a i u našem dnevno biltenu na stranicama ZSE-a.

http://www.glasistre.hr/?515c536be2da6cadd7a9dfb53cafa605,TS,4021,,20143,,250951,,

sijem žito raste grahorica

Opet netko diže cijenu s 1 dionicom… [lol]

E da, ovim putem zahvaljujem onome tko mi je prodao još par komada INDG, jedine dionice za koju sigurno znamo da će za koji tjedan imati veću cijenu nego sada. [thumbsup]


E da, ovim putem zahvaljujem onome tko mi je prodao još par komada INDG, jedine dionice za koju sigurno znamo da će za koji tjedan imati veću cijenu nego sada. [thumbsup]

Uspio pokupit 10 kom, po 1.110.

Bio jutros u DU. Dođem doma taman u 15.50 i vidim onaj nalog po 1.110.

Pa zašto se malo ne poslužit, garantiranih 8-10 % u ova teška vremena, a onda još po dobrom starom običaju netko diže cijenu pred kraj.

Nisam vjerovao da ću treći put kupiti blizu 1.000 kn. Prošla dva po 1.000, sad 1.010.

A sad kad se probudih, pa vidim ove indijance kako su probili sve što su mogli probiti, sretan bio dan kad sam čuo za, kako su mi govorili, "junk" dionicu imena INDG.

Evo da se vidi kako nas je Galinec spasio ovih zadnjih mjesec dana. [thumbsup]


Evo da se vidi kako nas je Galinec spasio ovih zadnjih mjesec dana. [thumbsup]

Još je upečatljivije kada usporediš sa građevinskim sektorom

01.09.2008 06.10.2008

thnk 4525 3050

hdel 778 507

ingr 202 143

igh 9270 7728

dlkv 825 658

lvcv 596 430

Tko je pao "samo" dvadesetak posto dobro je i prošao.
Pogledaj samo tehniku koja je po djelatnosti najsličnija industrogradnji(stanogradnja)

sijem žito raste grahorica

New Report

Close