INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tržišna vrijednost industrogradnje na današnji dan je 223 milijuna kuna.

Tržišna vrijednost Ingre na današnji dan je 2 milijarde 650 milijuna kuna.

Tržišna vrijednost Tehnike na današnji dan je 2 milijarde 37 milijuna kuna.

ili Ingra danas više vrijedi 11,86 puta više od Industrogradnje a Tehnika 9,12 puta više.

Ingra ima kapital od 567 milijuna kuna, a Tehnika 454 milijuna kuna.

Nakon dva kruga dokapitalizacije Industrogradnja će imati kapital od 500 milijuna kuna, bez revalorizacije imovine.

[b][color=blue]Popravljam hrenovke![/color][/b]

Kolega Yokozuna kalkulator će mi eksplodirati.[smiley2][smiley2][smiley2]

Kolega Zagor, dugo Vas nije bilo. Dobrodošli!

[b][color=blue]Popravljam hrenovke![/color][/b]

Možda bi neki drugi predstavnik malih dioničara u NO bolje štitio interese istih?

Možda bi neki drugi predstavnik malih dioničara u NO bolje štitio interese istih?


O tome bi se moglo razmislit. Nažalost u zadnji tren mi je propao dolazak na skupštinu gdje sam mislio popričati s gdinom Madžarom, a od onoga što sam čitao, čini se da je on dosta toga napravio prilikom svrgavanja Matića i da je bio podrška Galincu kod radnika i malih dioničara

Na ZSE vidim da je objavljeno friško nekonsolidirano FI za 3Q 2007, ali klikom na njega javlja ‘The page cannot be found’.

Jel se može još negdje doći do toga osim tamo?

Evo izvještaj:

BV = 792 kune


Evo izvještaj:

BV = 792 kune

Jos godinu-dvije i stici ce ingru po P/B… Polako ali sigurno.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Meni se čini da će ova dionica donijeti puno veću kapitalnu dobitu od INGRE iduće godine.
Živi bili pa vidjeli…
Ako ne bude tako ja ću “poplaviti”…[smiley][smiley][smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Gubitak Industrogradnje 49,2 milijuna kuna

Vaš link

Ali pošto kod nas vrijedi obrnuto proporcionalan omjer cijene i gubitka, očekujem cijenu od 2000 kuna vrlo skoro.


@asko
[thumbsup]

Već sam plav…[wink][smiley][wink]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Evo izvještaj: BV = 792 kune

Ovo je nekonsolidirano izvješće koje ne govori ništa. Većina poslovanja se odvije preko društava kćeri. Nadam se da ćemo uskoro vidjeti i neka konsolidirana izvješća. Vjerojatno 31.12. bi se i tako nešto moglo dogoditi.

Zanimljivo, sad su se i na neposlovnim portalima počeli baviti industrogradnjom:

[color=blue]
Industrogradnja u gubitku
[/color]

Vaš link

Još malo će Galinec i u Modroj lasti objavljivati nekonsolidirana izvješća…tko zna možda je koja dionica završila i u rukama nekog malca, pa se treba pobrinuti da se dijete oslobodi stresa dokapitalizacije. Nebi se čudio ni da se pojavi na televiziji prije sapunica i domaćicam objasni o broju tužbi nad glavom industrogradnje i potencijalnim gubicima iz istih….


Još malo će Galinec i u Modroj lasti objavljivati nekonsolidirana izvješća…tko zna možda je koja dionica završila i u rukama nekog malca, pa se treba pobrinuti da se dijete oslobodi stresa dokapitalizacije. Nebi se čudio ni da se pojavi na televiziji prije sapunica i domaćicam objasni o broju tužbi nad glavom industrogradnje i potencijalnim gubicima iz istih….

A još se mora ovako dok 31.12. skupština ne odobri dokapitalizaciju a da vidiš onda dobrih vijesti. Siguran sam da će onda prestati i medijska tišina u vezi industrogradnje koja već toliko dugo traje.

New Report

Close