INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prije će na 2.650 kako se čini.


Kolege, da li je netko kojim slučajem vodio evidenciju koliko je paketa s po 22 dionice već prodano preko burze ? Koliko ih je još preostalo ?

Ako me statistika ne vara,prije dva mjeseca je rečeno i napisano u tisku da je prodano oko 10 tisuća paketa.Tome dodati još dosada 5.000 paketa.A to znači da je državi ostalo 30.tisuća bonus-dionica ili trenutno oko 80 milijuna kuna u džepu![smiley13]

Ispravak krivog navoda:ostalo je još 30 tisuća paketa,dakle 60 tisuća bonus dionica u državnom džepu[smiley14]


…to znači da je državi ostalo 30.tisuća bonus-dionica ili trenutno oko 80 milijuna kuna u džepu!

jel se zna sto drzava misli s nepodijeljenim bonus dionicama… ide u prodaju ili zadrzavaju udio?
mogla bi krenut opasna rasprodaja u sijecnju…

[i][color=gray]Novac je samo koncept. Ukupna vrijednost Zemlje je konstanta[/color][/i]


Ispravak krivog navoda:ostalo je još 30 tisuća paketa,dakle 60 tisuća bonus dionica u državnom džepu[smiley14]

+ plus moje dvije što se me zaj…..[smiley5] i ko zna koliko njih još.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Vlada nas voli zato nas kori.

ma moje misljenje je da treba prodat ovu dionicu…..roni sve dublje i dublje……ja sam ju prodao i oso tamo gdje je nebo vedrije…..jednog dana ce i ovdje sunce ali ne tako brzo….

DOKUP!

+ plus moje dvije što se me zaj…..[smiley5] i ko zna koliko njih još.


Bez brige ima nas još[smiley2] I mislim da te nisu zaj… jer će to vrijediti sve više ako ćeš je čuvati.

you think your special you do, i can see it in your eyes

pa zašto inini radnici vade prazne boce iz kontejnera i nose jih u svoja kola…..da li da dokupe, ili zbog gubitka ili jih je baš briga jer sa praznim bocama se može zaradit više i sigurno nego na burzi, stvarno mi jih je žao a dobiče još dionica….
ne želim nikog uvrijedit samo su to stvari koje sam vidio na vlastite oči i kako izgleda pametniji su radnici nego vlada…[smiley16]
p.s. i ja dalje vjerujem u inu i kako izgleda potrajače….

Na dnevniku vijest da se Ina nije “obranila” na 2700, po meni ide u par dana ispod 2600.
čini mi se da je dosta i onih koji gube dodatne dionice zbog neinformiranosti pa sad prodaju da kapitaliziraju
nešto…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

pa nevijerujem da ce ispod 2600kn nikako -di je tu zdrava logika!zar po vama će i do 2400kn!???molim vas okanite se strašit toliko ljude!!navedite argumente zbog čega bi ta dionica padala toliko!!!pa ćemo razmisliti o prodaji!!

[color=blue][/color]bolje da radite pravi posao nego da bilo kakav posao radite na pravi način

…Stvarno da to nitko nije objasnio ljudima i da su u zabludi skoro godinu dana. Znam da to nije dužnost brokera, ali netko je trebao ljudima reći da prebacivanjem sa SDA gube te 2 dionice.Ovo bi samo moglo pojačati prodaju jer masa njih više nema što čekati (te 2 famozne dionice).Dijelim mišljenje Davidsa da to kreće ispod 2600kn.Iskreno se nadam da nismo u pravu jer je prevelik utjecaj na cijelo tržište…[smiley3]

New Report

Close