INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

INA nakon prodaje dionica T-HT -a može samo i jedino gore.

A treci ce dovesti u red cijelu regiju![smiley1]

My God, it's full of stars!!


Mislim da danas cijena neće više prelaziti preko 2800kn…MOL je odbio preuzimanje tako da se tržište odmah ohladilo…

Šta je MOL triba odmah prihvatit ponudu , to bi baš bio pravilan potez
[smiley1]

Conan:

Mislim da danas cijena neće više prelaziti preko 2800kn…MOL je odbio preuzimanje tako da se tržište odmah ohladilo…

Šta je MOL triba odmah prihvatit ponudu , to bi baš bio pravilan potez
[smiley1]

Pa gledaj , preuzimanje može biti prijateljsko i nepriateljsko . Ovo prvo je propalo pa sve je izvjesnije da će se potajno desiti ovo drugo…

na 4300 sve prodajem...

A ovo neprijateljsko mi nekako bolje zvuci[smiley2]

My God, it's full of stars!!

Tko je zadovoljan cijenom od 2800 kuna, može izaći. Do 2900 nema puno.[smiley1]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Na INI se vodi velika borba osjeti se to i na forumu. Unatoč velikim količinama ubačenima za rušenje cijene znalci Inine dionice pokupovali sve i vratili cijenu. Samo je pitanje dana kad se počnu slijevati kune od prodaje T-HT-a i tada INA sigurno na 4000 kn.

Zaista veliki promet na INI, preko 6 milijuna, poslije INGRE i ATPL najlikvidnija dionica u zadnjih par dana. Znam da je otrcana fraza ali do 3000 kuna i nema neke prodaje. Sada smo zabetonirani.

Zabetonirani jesmo, mali nece prodavati sigurno jer gube 10%. A koliko ce dionica biti na aprodaji to me bas zanima. Ja mislim svaki dan biti sve manje i manje.[smiley2]

My God, it's full of stars!!

do kada treba točno čekati za dionice od vlade?

dan je pametniji od noći

Jedino što je Londonu sada cijena 2780 kuna.


Jedino što je Londonu sada cijena 2780 kuna.

Nadokupi tamo kad je jeftinije!!!

tihomir : Jedino što je Londonu sada cijena 2780 kuna.

Tihomire kupi kartu i trk u London vidim da nisi na vrijeme dokupljivao.Ili si prodavao kad su pojedinci pljuvali po INI. Još uvijek sve što kupiš do 3000 kn. je povoljna kupnja.

toka: do kada treba točno čekati za dionice od vlade?

I mene interesira odgovor na ovo pitanje. Svi smo uhvatili ,zdravo za gotovo, da nakon godinu dana dobijamo dodatne dionice. Čisto sumnjam da ćemo 01,12. odmah dobiti dionice u posjed, jer se o tome još ništa ne govori.
Možda tada započne neka procedura kroz koju bi dobili dodatne dionice.

01.12. prema svim dosadasnjim saznanjima. Sumnjam u verziju o nekoj proceduri, nema to sta trajat…

New Report

Close