INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zeko zna: ” Kada je HR u pitanju očito ne treba vjerovati podacima iz prospekta. Extra cash će nam dobro doći [smiley2][smiley2] ” a kolko vi to dionica imate ak se veselite dividendi od 13 kuna?

Ja 100 kom, ispada 1300 kn, pristojno, bitan je odnos što kaže kolega beholder.
Molim sve da pročitaju post i da napišu saznanja o rezultatima za 1Q ???
Hvala

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Jako loša odluka.

Ljudi ja sam misljenja da će ova dionica tek početi s pravim rastom kad izađe HT.Mnogi će se iskrcati i za koju godinu požaliti.

Kad je dobar vjetar i purani lete!


Jako loša odluka.

Dug umirovljenicima = izvan. dividenda INE + izvan. dividenda T-HT.

I meni se ne sviđa odluka.

Načuo sam da će radnici ( i bivši djelatnici ) moći odkupit povlaštene dionice TEK na jesen.Takvo odgađanje
nebi bila nikakva novost…medjutim moglo bi bitno izmjenit prilike nakon 04.06.pa me zanima može li mi netko potvrdit ,ili su to samo nagađanja?Hvala

POKRET OTPORA

… prodaju samo mali… ukupno dosad prošlo 15 paketa po 22 komada… al će ti požalit….[smiley1][smiley2]

Scio me nihil scire


Načuo sam da će radnici ( i bivši djelatnici ) moći odkupit povlaštene dionice TEK na jesen.Takvo odgađanje nebi bila nikakva novost…medjutim moglo bi bitno izmjenit prilike nakon 04.06.pa me zanima može li mi netko potvrdit ,ili su to samo nagađanja?Hvala

Ovo je nagovijestio Šuker, u utorak bi se trebalo sastati povjerenstvo-vjerovatno će se tada donijeti konačna odluka ili prijedlog o tome kada će radnici ostvariti svoje pravo na kupnju dionica i pod kojim uvjetima.

ja znam da cu je drzati dok ne ode na 6.000 pa koliko trajalo da trajalo

Admiral

http://www.jutarnji.hr/novac/clanak/art-2007,5,14,montenegro_bonus,74289.jl

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g


… prodaju samo mali… ukupno dosad prošlo 15 paketa po 22 komada… al će ti požalit….[smiley1][smiley2]

Ja sam danas vidio i naloge na kupnji po 22 kom. Mali znaju samo trgovati sa po 22. Tko će to računat stalno. 22 je baš lijep broj.

Vaš link

Pa ono, nisam odusevljen pokazanime

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

ni ja, ali nema veze, zar će rezultati utjecati cijenu dionice, to samo treba lizati i ide to gore

rezultati nisu na razini očekivanja…nema veze što ćemo mi, nego kako će to London percipirati…

Ali beholderu, ti si već percipirao kao loše i prodao, prema tome tebi je nebitno kako će to London percipirati.
Osim ako ne navijaš da London percipira izvješće kao loše što bi nekim optimistima pomoglo u njihovim nerealnim namjerama.

Btw daj nam javi unaprijed što očekuješ od izvješća da ga znamo “percipirati”

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

New Report

Close