INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://vijesti.hrt.hr/ShowArticles.aspx?ArticleId=20620

Crni sine Mauricijuse, gledaj ovo

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Indijanće,
Da li graf u prilogu znaći da idemo na 2500 kn u četvrtak ili u petak?


Indijanće, Da li graf u prilogu znaći da idemo na 2500 kn u četvrtak ili u petak?

I ja sam dioničar INE, ali gledati TA nakon samo mjesec i pol koliko se trguje s njom je besmisleno.


Crni sine Mauricijuse, gledaj ovo

Kucillo, ti si car. Pazi sad ovo:

POSLOVNI REZULTATI INE 12. VELJAČE

Kroz pet godina Ina u razvoj ulaže 2,5 milijarde dolara

Poslovni rezultati Ine za 2006. godinu bit će objavljeni 12. veljače, najavio je jučer Zalan Bacs, član Uprave Ine i direktor financija prilikom predstavljanja novog člana Inine Uprave, također Mađara Sandora Lendvaija, koji je od 1. siječnja 2007. prvi čovjek korporativnih servisa. Što se financijskih planova tvrtke tiče, Bacs je kazao da će u sljedećih pet godina Ina u maloprodaju i istraživanje i crpljenje nafte i plina ukupno uložiti 2,5 milijarde USD, te otkrio da će dio tih novaca osigurati Molova dividenda, na koju poslije tri godine suvlasništva u Ini ta tvrtka ima pravo. Ostatak novaca, dodao je, pribavit će se kreditima i Ininim prihodima. Bacs je kazao i kako je vrh kompanije trenutno u pregovorima s nadležnim ministarstvom oko uređenja cijena plina, što ne mora značiti da će taj energent poskupjeti, već da će se preurediti način izdvajanja za pojedine institucije iz sadašnje cijene plina. Naglasio je kako, usprkos činjenici da Ina dvije trećine plina koje plasira na tržište dobavlja iz domaćih nalazišta, to još uvijek nije dovoljno kako bi pokrilo gubitak koji kompanija ostvaruje na uvoznom plinu, koji nabavlja skuplje, a zbog politike države mora prodavati jeftinije. Potom se osvrnuo na nedavne događaje u Sisku, gdje građani negoduju zbog ispušnih plinova tamošnje Inine rafinerije, te kazao kako je upravo zato Ina u toj rafineriji prvo odlučila modernizirati postrojenje za izomerizaciju, koje će te plinove reducirati na najmanju mjeru.

Vaš link

koja je zadnja cijena u Londonu?

hvala

Jel neko zna nešto o Udruzi malih dioničara INE. Danas osvanuo plakat u INI o izvanrednoj skupštini dotične udruge sazvana za danas?


koja je zadnja cijena u Londonu?

hvala

http://www.londonstockexchange.com/en-gb/pricesnews/prices/system/detailedprices.htm?sym=US45325E2019USUSDIOB%20B1HJKC8HINA

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Jel neko zna nešto o Udruzi malih dioničara INE. Danas osvanuo plakat u
INI o izvanrednoj skupštini dotične udruge sazvana za danas?

A kaj bi mi delali tamo.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


koja je zadnja cijena u Londonu? hvala

HINA INA-INDUSTRIJA NAFTE D.D. GDR (EACH REPR 1 ORD HRK900)(REGS)

INA REGS | Currency USD
All data delayed by at least 15 minutes

As at 17-Jan-2007 13:56:53
420.250 -1.75 -0.41%

Bid Offer Volume High Low Last Close
415.50 425.00 60 425.00 425.00 422.00 on 16-Jan-2007

Last 5 trades

Time/Date Price Volume Trade value Type
09:00:29 17-Jan-2007 425.00 60 25,500.00 Uncrossing Trade
12:09:44 15-Jan-2007 430.00 56 24,080.00 Automatic Trade
10:59:29 15-Jan-2007 416.50 100 41,650.00 Automatic Trade
10:54:28 15-Jan-2007 416.50 400 166,600.00 Automatic Trade
14:31:16 11-Jan-2007 415.00 4,000 1,660,000.00 Automatic Trade

La vita e bella!


Jel neko zna nešto o Udruzi malih dioničara INE.

probaj:
http://www.malidionicari-ina.hr/


niram: ” Jel neko zna nešto o Udruzi malih dioničara INE. ” probaj: http://www.malidionicari-ina.hr/

a ja se zapitah tko su ONI koji traže našu punomoć da NAS predstavljaju?
stvarno, ima li itko ozbiljniju informaciju o ovoj Udruzi i osnivačima?

i to je to...

netko počistio 2410
iduća prodaja 2430 kn
[smiley2]


Jel neko zna nešto o Udruzi malih dioničara INE. Danas osvanuo plakat u INI o izvanrednoj skupštini dotične udruge sazvana za danas?

jel se to neki hoće uhljebe u NO na naš račun?

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

Evo pogledao sam ovu kvazi udrugu i mogu reći da mi se ne sviđa. Previše je neodgovorenih pitanja: tko je to organizirao i zašto, tko je platio za web stranice i njihov hosting (ako je platila udruga – odakle joj novci, ako su skupili od članova – koji su to članovi što su dali novce), tko su uopće članovi te udruge, zašto traže kontakt adrese od INE (ja npr. ne želim da me kontaktiraju)

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

New Report

Close