INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jeste li vidjeli u današnjem Poslovnom dnevniku kako se potpisao Marko Gatara, autor pregleda naj-događaja sa naše burze (str. 18):

” * autor posjeduje dionice INE-e.”

Ja ću riknut!!! [smiley2][smiley2][smiley2]

La vita e bella!

Jače trgovanje i rast cijene do 13-14h i onda hlađenje. Mislim da sličan scenarij možemo očekivati i sutra i sljedećih dana.


Ma covjek je u pravu, bravo Mario, svaka cast. A vi lajbeki sto ste pali razred, tko vam je kriv, hi,hi,hi[smiley2]

ne znam da li je u pravu, kucilo dokle ćemo do kraja godine, hoćemo li preći onu psihološku granicu?

U Londonu

vol. 62,669
high 424.44
low 400.00
last 411


U Londonu vol. 62,669 high 424.44 low 400.00 last 411

U 15:43:33 high je malo porasta na 425.00!

I Love the Smell of Profits in the Morning!


mauricije: ” U Londonu vol. 62,669 high 424.44 low 400.00 last 411 ” U 15:43:33 high je malo porasta na 425.00!

Da, bio je to paket od 4000 komada (1,7 mil$)

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Evo razloga za sutrašnje katapultiranje cijene Ine:

Sutra se u INI, u povodu Dana rudara, uspostavlja video veza sa Sirijom gdje će se u proizvodnju pustiti polje Palmire. Na proslavi će biti i Sanader. [smiley1]


Na koju granicu mislis, bljedoliki? [smiley2]

Na 2.500 kuna.

Ne vjerujem da cemo je sutra dostici, ali preksutra cemo prvi put rusiti letvicu na 2.500 slavuja, hi,hi,hi[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

A mene muči što će biti kada građani počnu dobivati obavijesti na kućne adrese. Ovi što sada prodaju uglavnom su iskusniji investitori koji već imaju otvorene račune kod SDA. Da su iskusniji vidi se i po tome što ne lupaju po bidu nego vrebaju na asku.

Kada masa onih neiskusnih navali prodavati bojim se da će se dogoditi ono što se već dugo vremena događa na PBZ. Dionica taman da krene prema gore kad budala lupi sa svoje 3 po bidu. U najboljem slučaju dionica će se tada zabetonirati na sadašnjoj razini jako puno vremena.

Pozdrav


A mene muči što će biti kada građani počnu dobivati obavijesti na kućne adrese. Ovi što sada prodaju uglavnom su iskusniji investitori koji već imaju otvorene račune kod SDA. Da su iskusniji vidi se i po tome što ne lupaju po bidu nego vrebaju na asku.

Kada masa onih neiskusnih navali prodavati bojim se da će se dogoditi ono što se već dugo vremena događa na PBZ. Dionica taman da krene prema gore kad budala lupi sa svoje 3 po bidu. U najboljem slučaju dionica će se tada zabetonirati na sadašnjoj razini jako puno vremena.

Pozdrav

Ma i mene to muči, ali onda se sjetim da su pola njih umirovljenici koji to misle ostaviti unucimai unukama, a pola ih je malodobno pa ne mogu tako lako raspolagati s dionicama Ine, hi,hi,hi[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Englezi kupuju u ZG a prodaju u Londri!
Hi-hi-hi ho-ho-ho… nisu oni ni bedasti kako neki naivno mišljahu [smiley2]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

New Report

Close