INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Bit ce opci dernek!
Mislim da nitko vise nema obvezu prema nikome.
Nema politike, nema Vlade, nema OMF alianse, nema MOL-ovih izravnih predatora, nema HANFA-e, nema nacionalnih interesa, nema korporativnog komuniciranja, nema ni Cipra ni Slovačke ni Rusa sto piju alkohol za hladenje topovskih cijevi …nicega nema sto je postojalo kad smo zadnji put trgovali …
Ovo je muska igra: svatko svakoga drzi za jaja i stisce, suze krenu jednome pa drugome pa trecemu, pa cetvrtome, pa opet ovome prvome … netko cikne kao ljuta guja, netko urliknu kao tigar … odjednom: haaaaa …. olaksanje! Svi odahnu (i pogledaju tko ima nesto u rukama, tko nema…)
Sretno!

Pjesnici pišu povijest [wink]


Poanta je u tome da sada kazes koliko trazis, a ne nakon bitke [wink]

Kakav bi ja to bio ratnik a ne sudjelovat u bitkama!? Etiketa, Ratni profiter?!

ps Ako smijem bit krajnje neskroman, dodate kolega još 4 nule do napomenute brojke!

[wink]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Stari kazu da je skromnost vrlina [wink]


Bit ce opci dernek!
Mislim da nitko vise nema obvezu prema nikome.
Nema politike, nema Vlade, nema OMF alianse, nema MOL-ovih izravnih predatora, nema HANFA-e, nema nacionalnih interesa, nema korporativnog komuniciranja, nema ni Cipra ni Slovačke ni Rusa sto piju alkohol za hladenje topovskih cijevi …nicega nema sto je postojalo kad smo zadnji put trgovali …
Ovo je muska igra: svatko svakoga drzi za jaja i stisce, suze krenu jednome pa drugome pa trecemu, pa cetvrtome, pa opet ovome prvome … netko cikne kao ljuta guja, netko urliknu kao tigar … odjednom: haaaaa …. olaksanje! Svi odahnu (i pogledaju tko ima nesto u rukama, tko nema…)
Sretno!

Ne vjerujem da će biti trgovanja sutra.

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!



Oni kao dugoročni nikako ne prodavati prije nek se protrguje barem 0,90%,tad bi letvica mogla bit već prilično visoko.. [thumbsup]

daj se saberi! MOL je već sklopio opcijske ugovore koji mu garantiraju kupnju određenih količina od jataka koji su kupovali cijelo vrijeme kad i mirovinci tako da je MOL JAKO BLIZU stjecanja tih 1% i onda gotova priča!
tako da tko želi prodati mislim da je najpametnije da to riješi već sutra jer tko zna hoće li nakon par dana više biti ikakvog interesa većih igrača za kupnjom iznad 4000 kn!!!!
[/quote]
Saberi se ti i ne navlači. Mol uopće nije jako blizu 50 % i sa tim opcijskim ugovorima…pa što misliš da smo mi ostali kao druga strana baš tako glupi i da nemamo svoje planove i izvore kako odigrati ovu utakmicu…e neće to baš samo tako lako završit… [smiley]





ING posjedujes li dionice Ine?

Još 35 komada
[/quote]

Koliko trazis za tu količinu?
[/quote]

Ako neće bit kasno kolega matrix, da Vam odgovorim na ovo pitanje dam sutra oko 15.00 h!?

ps Neznam zašto, al osjećaj mi kaže da će sutra ponovno usljedit blokada dionice INE!!!

Kako je najavio Samodol ako cijena pređe 25 % i ono što nije napisao ako primjeti da taj famozni kupac
MOL krene sa kupnjom…a kako sam napisao sigurno će imat dobar uvid tko i od kud zadaje
naloge….nemoguće zvuči al sve mi na to ukazuje. Uosatalom vidjet ćemo.

LP
[/quote]
Kolega svaka nelikvidna dionica ide u blokadu tek ako cijena pređe 25% gore ili dole, pa ni INA nije izuzetak, niti je Samodol mislio na nešto posebno. INA se vodi kao nelikvidna jer njom nije trgovano mjesecima, i ispala je odavno iz Crobexa.
Sutra može davati naloge tko kako hoće, ali po pravilima trgovanja ZSE-a. Mogu INU kupiti i Japanci ili Kinezi ako imaju lovu i ako ima dovoljno zainteresiranih prodavača.

Limiti promjene cijene/mogućih licitacija za 19.12.2011. … na INI…
http://www.zse.hr/default.aspx?id=32822


Bit ce opci dernek!
Mislim da nitko vise nema obvezu prema nikome.
Nema politike, nema Vlade, nema OMF alianse, nema MOL-ovih izravnih predatora, nema HANFA-e, nema nacionalnih interesa, nema korporativnog komuniciranja, nema ni Cipra ni Slovačke ni Rusa sto piju alkohol za hladenje topovskih cijevi …nicega nema sto je postojalo kad smo zadnji put trgovali …
Ovo je muska igra: svatko svakoga drzi za jaja i stisce, suze krenu jednome pa drugome pa trecemu, pa cetvrtome, pa opet ovome prvome … netko cikne kao ljuta guja, netko urliknu kao tigar … odjednom: haaaaa …. olaksanje! Svi odahnu (i pogledaju tko ima nesto u rukama, tko nema…)
Sretno!

odličnoooooo
i stisce, suze krenu jednome pa drugome pa trecemu

nisam dostojan da uniđem u krug prijatelja vaš nego samo recite riječi ozdraviće minus moj


meni su rekli neki izvori da ovo ide na 10k
nemojte ni slučajno prodavati rusima i madjarima
lako za mene ja sam ucio cirilicu u skoli lektiru procitao Rat i mir ali kako ce se snalaziti ostali kad
im budu rusi na crpkama nisam siguran 😉

A i ime ti je pravo rusko.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


meni su rekli neki izvori da ovo ide na 10k

Nadam se da se to neće dogoditi .
Bilo bi mi žao što sam veći dio INE prodao po 4.100 kn i kupio si Mercedesa .
Sa autom sam uživajući već prošao 12.000 km .
Pa čovjek si mora nešto i priuštiti .
Ove dionice INE razveselile su mi ovu tmurnu godinu .
Zbog sranja u Siriji ne očekujem baš veliki rast cijena dionica .
danas 3.000kn ?

.


Zbog sranja u Siriji ne očekujem baš veliki rast cijena dionica .
danas 3.000kn ?

ovi očekuju rast:

Erste preporuča držanje dionica Ine

Trgovanje dionicom Ine počinje danas, no predotvaranje traje do 14 sati
Ciljana cijena dionice Ine iznosi 4500 kuna, zaključak je to analitičara Tomasza Kasowicza iz Erste grupe. "Temeljem naših pretpostavki i trenutne cijene dionice Ine na Zagrebačkoj burzi od 4200 kuna, ostajemo pri preporuci ‘držati’ te dionice", ističe Kasowicz…
PD

kako je majstor blokirao trgovanje, hehehe

Predotvaranje za INU .. TRAJE-
do 14 h
DA fondovi mogu odlučiti po kojoj cijeni spremni
im isplativo kupovati, preostali dio..




Oni kao dugoročni nikako ne prodavati prije nek se protrguje barem 0,90%,tad bi letvica mogla bit već prilično visoko.. [thumbsup]

daj se saberi! MOL je već sklopio opcijske ugovore koji mu garantiraju kupnju određenih količina od jataka koji su kupovali cijelo vrijeme kad i mirovinci tako da je MOL JAKO BLIZU stjecanja tih 1% i onda gotova priča!
tako da tko želi prodati mislim da je najpametnije da to riješi već sutra jer tko zna hoće li nakon par dana više biti ikakvog interesa većih igrača za kupnjom iznad 4000 kn!!!!
[/quote]
Saberi se ti i ne navlači. Mol uopće nije jako blizu 50 % i sa tim opcijskim ugovorima…pa što misliš da smo mi ostali kao druga strana baš tako glupi i da nemamo svoje planove i izvore kako odigrati ovu utakmicu…e neće to baš samo tako lako završit… [smiley]
[/quote]
ma daj stvarno bromm jel ti misliš da smo mi svi sa marsa pali i NEMAŠ POJMA????
pa MOL sa opcijskim ugovorima ima 49,1 %, Vlada + mirovinci okvirno isto toliko! i to je ukupan broj top 10, zadnji u top 10 ima 0,05%.

dakle, MOL može dodatno imat na nekim drugim računima samo manju količinu od toga, što znači da bi morao imati dionica na još okvirno 30 – 40 računa??????
i još jedna stvar, neki od nas su pratili promjene svaki dan zadnjih godinu dana i znamo da su većinu dana skoro sve pokupovali ili mirovinci ili 3 MOL-ova računa, odnosno top 10, tako da je jako teško da MOL može imati išta značajno van TOP 10.


Bilo bi mi žao što sam veći dio INE prodao po 4.100 kn i kupio si Mercedesa .

Mila majko!?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

New Report

Close