IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kako su neki jučer drukali protiv IGH ,prošao je vlak oni ostali na stanici ….[thumbsup]

Nisam vas dugo vidio kolega, evo pozdravljam vas , te se nadam da ćete pokušati zajedno s nekolicinom forumaša komentirati i pratiti stanje na ovoj dionici.

još uvjek treba biti oprezan, moguće je da je ovo samo jedan kratki bull run [huh]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


ljudi su shvatili tko je najviše kriv za ovaj slom …sad su puno optimističniji kad vide da bi i najteža recesija bila
mačji kašalj u usporedbi s onim kaj su nam učinile banke i njihovi fondovi uz odobravanje HANF-e

ja svoj IHG nedam ispod 18000 i nije me briga kada će to biti i kaj se bu u međuvremenu dešavalo[thumbsup]

Ja samo znam da imam puno IGH i ne vjerujem da ću dočekati cjenu dionice o kojoj ti pišeš…..

na 4300 sve prodajem...


još uvjek treba biti oprezan, moguće je da je ovo samo jedan kratki bull run [huh]

ti nisi normalan, gotovo je, nema više padova[bye]

padovi su za slabiće[lol]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


zeko_ma: ” još uvjek treba biti oprezan, moguće je da je ovo samo jedan kratki bull run [huh] ” ti nisi normalan, gotovo je, nema više padova[bye] padovi su za slabiće[lol]

Junak na junaka [thumbsup]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

matrix90
” A za 18 001? ”

ok … može i za 17999
može i za 18 k
a može i za 18xxx
[wink]

Conan….
“Ja samo znam da imam puno IGH i ne vjerujem da ću dočekati cjenu dionice o kojoj ti pišeš.”

—————————-

kolega …pa to je samo 18xxx ….nisam rekao 180 xxx ….
pa i sami znate da nam sve okolnosti idu na ruku ….da sad ne nabrajam poslove i projekte doma i u inozemstvu…..EU -NATO bla bla bla
ovaj zaista skroman target može poremetiti samo hitan iskrcaj nekoga iz top 10 [wink]


matrix90 ” A za 18 001? ” ok … može i za 17999 može i za 18 k a može i za 18xxx [wink]

Naravno svrsishodno situaciji na tržištu.
[thumbsup]

200.000?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

kad krece trgovina

Pri cijeni od 18.000, a sad od oka podijelite na dva i što s dobije, cijena prava sitnica

imate

P/B 8,38
P/E 50,72
P/EBITDA 18,24
P/S 4,11

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Pri cijeni od 18.000, a sad od oka podijelite na dva i što s dobije, cijena prava sitnica

imate

P/B 8,38
P/E 50,72
P/EBITDA 18,24
P/S 4,11


a ovi fundamenti bi bili važeći za koju trenutnu vrijednost?

nema predaje!!!!!!!

New Report

Close