IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Opet je šef fulo ceo fudbal…pa to već postaje presmješno…opet je prodao na dnu pa sad čeka više…kakav MAJSTOR…velemajstor [thumbsup]

SAmo da ga i jutros podsjetim [thumbsup]
daj prijatelju reci di si se ti postavio na bid da ti nesto prodam ako tamo dodemo a ja sam uvjeren da necemo stvarno pises bez argumenata vec nekoliko dana
[/quote]

Şve znalac do znalca..a ja pišem…pa da pišem I?????
Ak vam se ne sviđa nemojte čitati…vrlo jednostavno
Kakvi majstori [lol] [lol] [lol]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


@ marijan1

Ta linija pukla je na svim građevinarima, i ne samo na građevinarima. Mišljenja sam da IGH neće biti iznimka, da je ovo danas bio mali odbijanac.
Ostaje vidjeti što će se biti dalje, IGH je ipak malo specifičan i dosta volatilan…


Puknuo minus na IGH uzeti zraka i idemo zaron , ili sad prodati i nakon par dana jeftijije dokupiti .

zašto je stavljeno na prodaji ovih 100 komada na 1.850,00 kn i 100 komada na 1.870,00 kn…

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo


zašto je stavljeno na prodaji ovih 100 komada na 1.850,00 kn i 100 komada na 1.870,00 kn…

Možda zato da se proda [lol] [lol] [lol]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Zato da bi taj isti nize kupio



@ marijan1

Ta linija pukla je na svim građevinarima, i ne samo na građevinarima. Mišljenja sam da IGH neće biti iznimka, da je ovo danas bio mali odbijanac.
Ostaje vidjeti što će se biti dalje, IGH je ipak malo specifičan i dosta volatilan…


Puknuo minus na IGH uzeti zraka i idemo zaron , ili sad prodati i nakon par dana jeftijije dokupiti .
[/quote]
ma samo ti meni prodaj… pa ti kupi jeftinije… jednom… možda… [lol]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

šta se ovo događa… niko ništa ne piše…
pa zar ova perjanica da bude tek na trećoj strani…
di su grafovi, savjeti, analize, predviđanja…
di su ona dva naloga od jučer…

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

Ekipa se gužva na bidu, ne treba ovdje grafova.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Stotica na asku je dobar znak i to dosta nisko znaci da bi mogli gore taj ce se nalog povuci kad se priblizi ,vec sam o tom pisao.

molim onoga sa stotkom da se postavi na 1830… [cool]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Evo , da ja napisem nekoliko rijeci tj. moje predvidjanje IGH dionice [cool]

Kad je bila 2100 kn pisao sam da ide na 1800 u skoro vrijeme.
Kako se nalazimo u silazecem trendu kao i cijela burza ,a jos kad citam vijesti u vezi svijeta,pa i Japana i kad malo sagledam stvari u Hrvatskoj kako se investicije samo odgađaju u uvjerenju da ce poceti negdje tamo na jesen postavim sam sebi pitanje,pa gdje je dno ove dionice!

Nitsa se lijepo nece desiti ni slijedeci tjedan,a smatram da bi Evropa i USA mogle napraviti ozbiljnu korekciju prema dole.

Smatram da bi cijena mogla da padne do 1500/1600 kn slijedeci tjedan i bolje prodat danas na 1800 nego slijedeci tjedan svijesno izgubiti nekoliko postotaka…naravno onaj tko moze [proud]

lp do slijedeceg tjedna

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close