IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nisam pisao 14 dana jer sam uživao čitajući kako ću moći kupiti IGH po 900kn…
dosadilo mi držati lovu u čarapi i jučer i prekjučer sam kupio… sa smješkom… [smiley]
dakle,tko jučer nije kupio a misli ulaziti u ovu "rizičnu" dionicu… stigne to učiniti danas…
jer u ponedjeljak će se samo sanjati cijena ispod 1200 ! [cool]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

@system42

Dakle priča ide ovako: ja kupim, a sad kupujte i svi ostali jer to sigurno za koji dan ide gore pa ću vam ja prodati.

Kad već misliš ovako pisati zašto ti nije nick catch22?

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

IGH diskvalificiran s EU natječaja za projekt nizinske pruge

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/IGH-diskvalificiran-s-EU-natjecaja-za-projekt-nizinske-pruge



@system42

Dakle priča ide ovako: ja kupim, a sad kupujte i svi ostali jer to sigurno za koji dan ide gore pa ću vam ja prodati.

Kad već misliš ovako pisati zašto ti nije nick catch22?


skovacin, vidim da si filmofil… i to je dobro… jer ti je vjerojatno poznat termin suspense…
dakle, jedna od definicija je da priča koja stvara scenarist/redatelj proizvodi neizvjesnost koja na čitatelja/gledatelja djeluje zbunjujuće (očekivanje, iščekivanje, predosjećaj, predviđanje,
izgled, perspektiva, neizvjesnost, čekanje…)

ono što sam ja htio reći je to da je meni povoljna kupovina baš sada (nakon dužeg pada, sredina rujna, itd…) i pošto nisam dočekao razinu od 900 kn o kojoj se puno ovdje pisalo, kupio sam sada…

ne nagovaram na kupnju, ne drukam da će IGH sada konstantno rasti…
kupio sam IGH jer predviđam, predosjećam i očekujem pozitivan razvoj u nekom razumnom periodu…
poz… [smiley]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


dosadilo mi držati lovu u čarapi i jučer i prekjučer sam kupio… sa smješkom… [smiley]
dakle,tko jučer nije kupio a misli ulaziti u ovu "rizičnu" dionicu… stigne to učiniti danas…
jer u ponedjeljak će se samo sanjati cijena ispod 1200 ! [cool]

Hm, sjećam se nedavno vaših postova kad je IGH bio na 1600 kad ste pisali da ste povoljno kupovali i da tko ne kupi kajat će se. Sad je cijena na 1180 kn i opet ista priča [rolleyes]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

@ system42
Tako se zbori. [thumbsup]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

nisan vidija kako je prošlo ovih dvista komada…

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

Dogovorena transakcija, postavljeno i kupljeno u jednoj sekundi, dobar znak.
Evo opet, sad je trajalo dvi sekunde.

Lijeva strana se nakrcava, a desna šuplja. Još kad lijeva strana dođe do točke da agresivno napada desnu, onda je to veselo razdoblje za sve koji su ulazili od 1.100 do 1.150 kuna, a vjerujem da ih ima na ovom forumu. Onima koji (još uvijek) čekaju pad ispod 1.100 kuna ili čak i ispod 1.000 kuna želim puno više sreće neki drugi put. Zasad u ovom krugu je ovako kako se vidi iz priloženog.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.



dosadilo mi držati lovu u čarapi i jučer i prekjučer sam kupio… sa smješkom… [smiley]
dakle,tko jučer nije kupio a misli ulaziti u ovu "rizičnu" dionicu… stigne to učiniti danas…
jer u ponedjeljak će se samo sanjati cijena ispod 1200 ! [cool]

Hm, sjećam se nedavno vaših postova kad je IGH bio na 1600 kad ste pisali da ste povoljno kupovali i da tko ne kupi kajat će se. Sad je cijena na 1180 kn i opet ista priča [rolleyes]
[/quote]
od tih 1600 puno je vode proteklo…
ja kao varijablu ne uzimam toliko cijenu koliko rok u kojemu realiziram pojedine kupnje/prodaje…
a trenutna mi situacija na IGH govori da bi i oni koji igraju na kraći rok mogli profitirati…
i opet mi ne pada na pamet nikoga nagovarati na kupnju jer je i taj kraći rok ipak "varijabla"…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Od danas INA više nije u Crobexu na koji je imala znatni utjecaj i svojim stajanjem ne trgovanjem ne umanjuje oscilacije kretanja Crobexa. Znači, moglo bi biti mrvicu bolje nego proteklo razdoblje.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


IGH diskvalificiran s EU natječaja za projekt nizinske pruge

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/IGH-diskvalificiran-s-EU-natjecaja-za-projekt-nizinske-pruge

Kolega, ovaj naslov kojeg ste stavili je savrseno bombastican za "savrsene" medijske lesinare i ljude slabih zivaca koji gutaju naslove i od stabla ne vide sumu! Nekome je jako dobro u interesu da se ova dionica dobro srusi pa da se dobro nakrcaju u nju i medije koriste u korist svoga đepa!
Ako ste procitali clanak onda ste mogli odmah na pocetku vidjeti slijedece, citiram: "Ako se IGH ili bilo koji njegov podizvođač i javio na natječaje za financiranje dvije dionice nizinske pruge iz IPA fonda, koji su zatvoreni u kolovozu, njihove ponude neće biti razmatrane, doznajemo iz izvora bliskih europskoj administraciji koja se bavi fondovima."

E vidite kolega, ove dvije rijeci JAKO PUNO govore! Dakle, AKO, je rijec koja oznacava pojam da je IGH bio u konkurenciji a mozda i NIJE bio! Dakle, ovaj "bombastican" naslov ne drzi nikakvu vodu osim sto udara po psihi nervoznih ljudi u vremenima kada su mnogi izgubili novac pa trebaju izgubiti i gace na sebi da bi manipulatori napunili svoje trezore! Nadalje, izraz "bliski izvor" je NOVINARSKA SRAMOTA jer sa tim izrazom jedino sto rade jeste MANIPULACIJA malim ljudima koji ne zadiru u pravi smisao tog stupidnog izraza koji je samo prodavanje magle zato sto se u ovako ozbiljnim temama pise o ARGUMENTIRANIM IZVORIMA a ne o "osobnima"! DAKLE, ovaj je clanak jos jedan u nizu medijskih nacina manipulacije sa ljudima na osnovu PRASINE U ZRAKU A NE CINJENICA! Vrijednost IGH ce se vidjeti i doci ce na svjetlo dana ali samo za one koji imaju snagu u glavi. TOLIKO!

Dokle će padati ovaj IGH??? Da netko sad lupi 30 komada po bidu, cijena pada ispod 1100 kn [angry]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Dokle će padati ovaj IGH??? Da netko sad lupi 30 komada po bidu, cijena pada ispod 1100 kn [angry]

Dok ponovno ne postane aktuelan autoput Bar Boljare [rolleyes]

prodaja na 1100 kn! ode ovo u ambis…..

p.s. tko se to kipa? jadrankapital ili netko od glavonja? [undecid]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close