IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ovi koji su kupili po 2600 će na prodaju u 11:30 po 2700 ili više.
simple as it can be.

ma samo me interesira di je naj krele koji mi je jedinicu dao pa da malo pogleda stanje na burzi. ako ima pristup, naravno…
još da velim ovome što mi jedinicu dade: danas digao 5000 kn na svojoj logici, meni dosta za cijeli tjedan

dobre količine se isrcavaju -za 2 i pol sata trgovanja zavidna razina uz razumije se enorman pad cijene-
pitanje je koliko će dugo izdržati ova potpora na 2600 kn.
nadam se da nema margina..



Hvala prodavačima.

Ti si sine, sutra još 10% u minusu.
[/quote]

Ja sam si na ovoj kupovini kapitalizirao koju hiljadarku.
A ti, "sine", i dalje pametuj.






Ako je Juri imalo pameti ostalo, vise nikad nece suradivati sa Zdericem. A ja jos cekam odluku vlade Crne Gore pa cu vidjet sta se sve tu pravno da poduzet. A i strasno me zanima sta ce HANFA poduzet, ako ce ista!?

Pravno poduzeti? Može se samo jedno, temljem članka 442 u vezi s člankom 495 Zakona o tržištu kapitala, tražiti naknadu štete od IGH i uprave.
[/quote]

nisam prodao s gubitkom ali me zanima ako to netko i napravi da li i onda može tražiti naknadu štete za razliku između kupovne i prodajne cijene koja je prouzročana lažnim izvještavanjem…..ili kako več sve to funkcionira?….
ima li netko na forumu tko je več podigao tužbu ili to tek planira učiniti?….
[/quote]

Ja mislim da može. Ja nemam IGH pa osobno nemogu, ali sam takve profesije da mogu za druge. Bio bi to jedan lijepi presedan jer u praksi se to još nije događalo, s obzirom da po ZTD-u odgovornost članova uprave je uvijek išla prema društvu a ne prema dioničarima društva. Tek novim zakonom o tržištu kapitala je reguliran obveza istinitog izvješćivanja i direktna odgovornost za štetu. Trebalo bi se dokazati da je dionica kupovana na temelju neistinitih informacija.
[/quote]
Kolega možete li Vi to malo temeljito prispitati ?
[/quote]

Mogu, makar ZTD i ZTK znam skoro napamet.


po tebi, budeš vratio ekipi pare ak sutra objave da su dobili posao?

Jel ti budeš meni vratio pare ako danas kupim pa ode na 2000 [bye]

Sad sam tek vidio da je Đukanović osobno predsjedao jučerašnjim Savjetom za ceste CG koji je Vladi CG, na čelu koje je opet Đukanović, predložio reaskid ugovora s hrvatskim konzorcijem. Ovo je ipak gotova stvar jer Đukanović neće glasati protiv sebe i ljudi bi trebali shvatiti da su naši definitivno otpali, što će sutra biti potvrđeno.

Sutra zato očekujte još -15% pada i nove minus blokade kad zadnji optimisti koji vjeruju u spas konzorcija čuju crnu vijest i počnu napuštati IGH brod koji tone i tone [bye]

Sutra na otvaranju će opet biti rupa na kupnji sa 150-200 komada i enormnim količinama na prodaji od preko 3000 komada [bye]

moje poruke nisu investicijski savjeti niti preporuke za kupoprodaju dionica!

Teorijski, vlada Crne Gore ne mora prihvatiti preporuku Savjeta za autoputeve, no za to su male šanse, jer je predsjednik Savjeta ujedno i predsjednik vlade Crne Gore Milo Đukanović.

propust, jebiga…stignemo svi zajedno kupiti dlkv..ajmo braća u dlkv,tamo će biti posla
[lol] [lol] [lol]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!




Premijeri Hrvatske i Crne Gore Jadranka Kosor i Milo Đukanović izjavili su u ponedjeljak u Podgorici da očekuju da će posao stoljeća, izgradnja autoceste od juga do sjevera Crne Gore, biti uspješno doveden do kraja i da će hrvatski konzorcij osigurati valjana jamstva potrebna za njegovo pokretanje.

To je jedan text kojeg smo svi čitali.
A s obzirom da taj isti Đukanović sutra donosi odluku, smatram da bi bio idiot da sada prodam po 2600. On je šef on je glavni, a dok on ne kaže game over ja sam optimista.
Činjenica ranjeni optimista ali mi se hebe.

Samo da pridodam….

KAKO TE NIJE SRAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KOLIKI SU IZGUBILI VELIKE NOVCE ZBOG TEBE.
[/quote]

tko je izgubio novce zbog njega, tebe, mene ili zbog bilo koga drugoga je i zaslužio da propadne.

ako ti ja velim da je neko zemljište, kuća ili auto super hoćeš ga kupit bez da sam pogledaš i provjeriš?
[/quote]

Svaka čast kolega conobrien…

Ali ova je priča puna kopernikanskih obrata pa ni hičkkokovskii rasplet nije nemoguć…

Mislim nemam ni IGH ni nTHNK i neka me nitko ne shvati za ozbiljno, al nije nemoguće da ovome još nije kraj…

http://www.vecernji.hr/vijesti/cacic-vlada-je-kriva-zbog-igh-ova-gubitka-posla-clanak-104882

sijem žito raste grahorica


http://www.vecernji.hr/vijesti/cacic-vlada-je-kriva-zbog-igh-ova-gubitka-posla-clanak-104882

Hm, počelo se tući i po HR Vladi. HDZ se posvadio s Josipovićem, s Rohatinskim,a zbog nesposobnosti premijerke propao je posao u crnoj gori
Seljaci su na već ulicama, radnici prijete generalnim štrajkom i blokadama cesta, stečajevi su na sve strane, proizvodnja pada
Je li moguć pad vlade? [embarass]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Opekao sam se dva puta i sada više ne ulazim niti da CG potvrdi, jer ni onda više nije sigurno.

Nismo nešto, al’ smo sve što imaju

http://danas.net.hr/hrvatska/abenacic/page/2010/03/03/0130006.html?pos=n0

New Report

Close