IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pročitah da će jure postat tata pa odlucio lopara za kuma uzet…i zbog toga su viđeni na famoznoj večeri 😉

... otišli su bikovi uzalud ...

Sta sam ja rekao par stranica unazad? Vidi ove sad,sa suzom u oku govore: ”ALI,ali kako ovo raste?!?!?Zasto ja nisam kupio kad je bilo vrijeme!?” [cry] [lol]
Bolje sutite,ispadate jadni i neznalice.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

e sad pauza može se na doručak pa sve ispočetka do 2400

šta se ovo sad događa… [sad]
evo opet molim nekog poštenog i iskrenog poznavatelja tehničke analize da stavi graf i analizira daljnji razvoj situacije…
ovaj koji je sad kupija 132 dionice po 2.250,00 kn (a izgleda da želi još [rolleyes]) koji prinos očekuje odnosno kad namjerava prodavat ako je prije neki dan određen target 2.300,00 – 2.500,00 kn … [sad]
nisu mi jasni ovi koji su mu prodali, osim ako ne prelaze u neku drugu dionicu gdje očekuju veći prinos… [thumbsup]
pozdrav svim koji su neargumentirano pisali, i onima koji su tvrdili da drukam i navlačim… [kiss]

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

Što će biti ako Jure odgovori Burzi da nema pojma zašto cijena raste ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Sta sam ja rekao par stranica unazad? Vidi ove sad,sa suzom u oku govore: ”ALI,ali kako ovo raste?!?!?Zasto ja nisam kupio kad je bilo vrijeme!?” [cry] [lol]
Bolje sutite,ispadate jadni i neznalice.

Ima nas još koji nismo prodali i kad smo bili u debelom minusu. Samo nek se zeleni!
[thumbsup]

Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna, ograničen je. Ko prepoznaje svoju ograničenost, nema granica.


Što će biti ako Jure odgovori Burzi da nema pojma zašto cijena raste ?

pad na 1600 kao kamen….

Conangricno IGH….neznam zašto ali imam osječaj da se nešto dešava….nadam se dobrim vjestima….

Conane, ako pratite investicijske cikluse u građevinarstvu, načelni sljed je investicijski planovi, analiziranje, projektiranje, idejna rješenja, glavni projekti, izvedbeni projekti …………………… ugovaranja, nadzor, ispitivanja………………….

Dakle, upravo IGH je prvi građevinar koji bi trebao biti uključen u početak ciklusa….. kako se projektna dokumentacija trebala pripremati prije godinu dvije – upravo sada nastaje mala gužva u prostorijama IGHa……

PS Nadam se da će nekim ulagačima biti jasnije zašto ovakav misteriozan rast dionica IGHaa

Ako nismo svi mogli bit vidoviti što će se dogoditi sa INOM u 12 mjesecu, ovdje nije potrebna vidovitost, gore napisano je nadam se većini jasno…..

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

kad idemo dalje?


Što će biti ako Jure odgovori Burzi da nema pojma zašto cijena raste ?


Što će biti ako Jure odgovori Burzi da nema pojma zašto cijena raste ?

Neozbiljno je što ti oćekuješ drugačiji odgovor.

Show me the Money!


Što će biti ako Jure odgovori Burzi da nema pojma zašto cijena raste ?

šta bi triba odgovorit ,da je vecera sa lomparom?

Pa normalno je da mora odgovoriti da mu nije poznat razlog za rast cijene dionice i to sve tako dok se ne potpiše nekakav ugovor.Pa nije blesav da dva puta napravi sličnu grešku. zapravo kad se malo iskrenije pogleda, mogli su Crnogorci onda bez problema prihvatiti zadnju Konstruktorovu ponudu,jer je ista ta banka sada stala iza projekta. Samo da je politika malo bolje to odradila. Zato je nastupio potop građevinara, ali možda i bolje da budu podizvođači,jer ona solucija je bila dosta nepovoljna za nas. Bilo bi bolje da je Kina izabrala nas za svoje trgovinske partnere,umjesto autoceste isfinancirala dobru prugu od Rijeke prema Europi,umjesto Bara za matičnu luku uzela Rijeku,dovozila svoju robu za EU, a odvozila finu klopu,vino, alkohol…

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

IGH + 17,54 % još malo i ulazimo u drugu blokadu danas a tek narednih dana , dokup i samo dokup je zakon .



Što će biti ako Jure odgovori Burzi da nema pojma zašto cijena raste ?


Što će biti ako Jure odgovori Burzi da nema pojma zašto cijena raste ?

Neozbiljno je što ti oćekuješ drugačiji odgovor.
[/quote]

Izgleda da se sada sindikat Seebiz fino istresao i nasadio mnoge, plan je uspio, a Jure šalje službeno očitovanje koje glasi : Na upit Upravi IGH d.d. ista je odgovorila da im nisu poznate nove materijalne cinjenice koje bi mogle utjecati na promjenu cijene dionica.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.




Što će biti ako Jure odgovori Burzi da nema pojma zašto cijena raste ?


Što će biti ako Jure odgovori Burzi da nema pojma zašto cijena raste ?

Neozbiljno je što ti oćekuješ drugačiji odgovor.
[/quote]

Nadam se da se sada sindikat Seebiz fino istresao i nasadio mnoge, plan je uspio, a Jure šalje službeno očitovanje koje glasi : Na upit Upravi IGH d.d. ista je odgovorila da im nisu poznate nove materijalne cinjenice koje bi mogle utjecati na promjenu cijene dionica.
[/quote]

Al ga drukaš.

Show me the Money!

New Report

Close