IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bogmeč je, micek Goran
ja si isto malo gruntam zakaj nisam danas malo ubola [huh]

još da Vlada skupi neke novčeke i da vjetra u jedra građevinarima to bi im bil doar potez za izlazak iz koreksije ( kak bi rekel fotije)

budali je i jedan nick preveliko opterećenje

Kako djele kulje ovi koji se jos nisu uspjeli ukrcat, decki, stignete jos, nema bada… negdje na 3k kad se smire blokade… a onda idete na 5k… sve 5

Cheers

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/radic-vecerao-s-lomparom%2c-hrvati-i-kinezi-ce-graditi-bar-boljare,103852.html

Sada je sve jasno zašto je IGH toliko rasao….sutra opet blokada ….

Kako kažu trgovci, al to nije sve……, drugi tjedan će biti još nešto zanimljivo….. al da Vam ja dioničari IGHa ne remetim san saznat ćete…

[huh]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

živi bili pa vidjeli


3 puta sam pročitao taj članak i osim rekla-kazala u njemu nema ama baš nikakvih novosti, osim novinarske mašte koja kroz nekakvu Radićevu večeru pokušava opravdati rast IGH od čak +70% ! Konstruktor je teoretski u igri, pa si misli novinar-što ne bi bio i IGH?….iako konzorcij više ne postoji, svatko je otišao svojim putem i to su službeno objavili na ZSE….

sve su ovo priče za malu djecu, sjetite se kako je Radić u ime konzorcija svaki dan slao obavijesti kad se pregovaralo 1. puta, a sad nema ama baš ničega na ZSE!
jedino što možemo očekivati je blokada trgovanja od strane HANFE, pa kad Radić potvrdi da nije ništa dogovoreno i da je bio na privatnoj večeri, bit će opet pad IGH na 1600 kn [bye]

ne dajem investicijske savjete niti preporuke za kupnju/prodaju dionica!

Malo se bacih u istraživanje…
– Pošto je jure bio dole prije 10 dana,
– Pitao sam novinara Seebiz-a zasto nije objavio tu inf. prije 10 dana
– Veli da je čekao potvrdu te infomacije iz drugog izvora i tek tada objavio
– Hajd vjerujem mu
– Zvuči mi logično da Kinezi uzmu naše gotove projekte,
– Nego da vuku svoje ing. i projektante iz Kine

ČOVJEČE PAZI DA NE IDEŠ MALEN ISPOD CROBEXA

Evo Jure vam je uslišao molbe i pustio još jednu patku. Po 5 put. Kod blokade se nisu očitovali (valjda jer je Jure u CG?!?!), a navečer već grade sa Kinezi (ili Singapurćani?!?! ) [lol]
Kakav je ono portal, "Jure viđen u restoranu u CG", pa kako ih više nije sram?
Ako prijete direktoru LKPC sa zatvorom zbog manipulacije, onda bi Radić trebao već biti u buksi 5 puta,
ali šta ćeš ljudi imaju kratko pamćenje, pa ćemo ovdje odgledati još jednu vožnju.
Sretno svima.

čudno da nitko ništa ne objavljuje osim seebiza ,opet neka njihova igra.

kolege dioničari.. uhvatio vlakić na 19xx. ugodnu vožnju svima.. [thumbsup]


Evo Jure vam je uslišao molbe i pustio još jednu patku. Po 5 put. Kod blokade se nisu očitovali (valjda jer je Jure u CG?!?!), a navečer već grade sa Kinezi (ili Singapurćani?!?! ) [lol]
Kakav je ono portal, "Jure viđen u restoranu u CG", pa kako ih više nije sram?
Ako prijete direktoru LKPC sa zatvorom zbog manipulacije, onda bi Radić trebao već biti u buksi 5 puta,
ali šta ćeš ljudi imaju kratko pamćenje, pa ćemo ovdje odgledati još jednu vožnju.
Sretno svima.

Izgleda da su stvarno mnogi zaboravili kako je Jure Radić izravno lagao cjelokupnoj investicijskoj javnosti kada je rekao da su dostavljena jamstva iako to nije bilo tako. Pa poslao je očitovanje na zse i nikome ništa…Time što je lagao je u potpunosti izgubio svaki kredibilitet. IMHO
Ali opet ako se da zatrejdat….zašto ne [lol]

Mean people suck and nice people swallow!

Bravo IGH! Sad ćete me opet prati jer sam prodao, ali još jednom Baravo IGH!

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Ovo je vijest koja ide do kraja.
Dionicari IGH drzite se jer ide ovo preko 3000 kn.
Vjerovao sam u ovu tvrtku i ostao u njoj hrabro.

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

hm, nešto se događa. guraju se na bid po mutavi.

mora da su to ovi jediničari koji nisu stigli jučer ubost.


Evo Jure vam je uslišao molbe i pustio još jednu patku. Po 5 put. Kod blokade se nisu očitovali (valjda jer je Jure u CG?!?!), a navečer već grade sa Kinezi (ili Singapurćani?!?! ) [lol]
Kakav je ono portal, "Jure viđen u restoranu u CG", pa kako ih više nije sram?
Ako prijete direktoru LKPC sa zatvorom zbog manipulacije, onda bi Radić trebao već biti u buksi 5 puta,
ali šta ćeš ljudi imaju kratko pamćenje, pa ćemo ovdje odgledati još jednu vožnju.
Sretno svima.

A što je trebao staviti lažnu bradu i brkove da ga ne prepoznaju u restoranu? Ako netko tu manipulira s tom činjenicom onda su to mediji.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


hm, nešto se događa. guraju se na bid po mutavi.

mora da su to ovi jediničari koji nisu stigli jučer ubost.

baš obratno, još od 09.00 "guraju e na bid" se ovi koji su već unutra kako bi navukli na kupnju one koji nisu kupili [bye]

nakon ove novinarske manipulacije HANFA bi odmah trebala zasutaviti trgovanje dok se ne očituje IGH!

PROKLETE JUDE I VAŠE ŠKUDE, PRODALI STE NAŠU HRVATSKU U ZLOSRETNU UNIJU...

New Report

Close