HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jeli Kostićeva ova Olbia Invesments sa Cipra?


Jeli Kostićeva ova Olbia Invesments sa Cipra?

Ne, kostic je savoy

Vaš link …[/url]

Spominje se mogucnost odgode.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Vaš link …[/url]

Spominje se mogucnost odgode.


Pitanje je sta bi sa time postigli, neko ne moze dati ponudu sad a dat ce je za dva mijeseca?

kako ne kužite, slučajno je prošao HIMR i dogodilo se nešto pozitivno. Pošto su na/u vlasti/vladi i inim pozicijama samo idioti koji znaju zeznuti stvari, ekipa je naprosto zbunjena i brzo moraju nešto zaribat da se vlak vrati u tračnice. Vrlo jednostavno. Brainstormingom su zaključili da je najbolje sve odgoditi

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Vaš link …[/url]

Spominje se mogucnost odgode.

Zanimljivo što piše…taman poslije ljeta…

Kad nemate srece. Imao sam i jednu i drugu dionicu u podjednakim kolicinama, smanjio HIMR, a povecao HMST. Bas sam bio 99% siguran da ce Maestrali proći, a Imperijal neće. Nadam se da će konačno proći nakon ovog produženog roka. Na teletekstu pise da je rok za ponude produžen još 60 dana.

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

Bojim se, da su se usrali da ovo kupe Rusi ili Kostić, a oni nisu pogodan kupac…Jer da su se bojali, da neče biti ponuda, šta če se promijeniti za dva mijeseca? Ništa. HIMR je dokaz, da izbori nemaju nikakve veze sa tome.

Hvala Vam, dokup u tijeku.

…rok je produžen na zahtjev više ponuditelja…sad je sasvim jasno da će cijena biti dosta veća od početnih 310 kuna…..

http://www.cerp.hr/default.aspx?id=4446

Pa dobro ovo i nije tako loše prodat ču himr po 819, nadam se, da če još biti paničara pa da jeftino dokupim hmst:-)

http://www.cerp.hr/default.aspx?id=4446

New Report

Close