HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovde baš me zanima šta če ponuditi Avenue grupa.

Odlične vijesti za Imperijal…Valamar je platio izdašnu početnu cijenu s obzirom na burzovnu cijenu, kod Maestrala je početna smanjena poprilično vjerojatno zbog potrebitog većeg ulaganja u hotele da bi se dotjerali za četiri zvjezdice što je za Dubrovnik minimalna kategorizacija s obzirom na destinaciju i sve veći internacionalni renome u turističkom biznisu što uvjetuje kvalitetniju i luksuzniju ponudu na tržištu. E sad gledajući na Imperijal i njezino podizanje početne cijene za očekivati je barem meni bilo da će obvezujuću ponudu ponuditi eventualno jedan ponuditelj što je i ostvareno dok kod Maestrala osobno očekujem 2-3 obvezujuće ponude gdje se ne bi iznenadio da ponuđena cijena pređe i 400kn. Nemojmo zaboraviti da je početna cijena u prošlom natječaju bila 478kn dok je sada 310kn.

Prodaja HIMR je odlična vijest i za HMST, ako je neko dosad mislio, da neče oddati ponudu jer neče biti kupaca, sad če sigurno oddati. Uostalom ako smo čekali toliko dugo, pričekajmo još 6 dana, pa čemo vidjeti…


Prodaja HIMR je odlična vijest i za HMST, ako je neko dosad mislio, da neče oddati ponudu jer neče biti kupaca, sad če sigurno oddati. Uostalom ako smo čekali toliko dugo, pričekajmo još 6 dana, pa čemo vidjeti…

sada bar znamo da je Valamar odustao od HMST.

Mislim da Valamar ima dosta novaca da kupi i HMST, ako jim je to želja.

Valamar je i spustio cijenu na 310. Možda i ovdje daju koju kunu premije.
Vidjet ćemo hoće li ostale ponude biti valjane, da ne ostanu ovdje kratkih rukava?
Ili znaju što rade?

Odobrite zahtjev za prijateljstvom, da Vas možemo čitati prije odobrenja administratora! Hvala!

Mislim da je Avenue grupa dokazala sa Kuparima da znaju oddati valjanu ponudu:-))))))

Ako nema previše skrivenih dubioza onaj ko ponudi manje od 400 će ostati kratkih rukava



Prodaja HIMR je odlična vijest i za HMST, ako je neko dosad mislio, da neče oddati ponudu jer neče biti kupaca, sad če sigurno oddati. Uostalom ako smo čekali toliko dugo, pričekajmo još 6 dana, pa čemo vidjeti…

sada bar znamo da je Valamar odustao od HMST.
[/quote]

Kolega Invest…kako vi to znate da je Valmar odustao od HMST kad su lijepo rekli da imaju interes za vlasništvom i HIMR i HMST ….ali možda vi znate više pa nas ostale prosvijetlite svojim saznanjima….

Ako je suditi prema iskustvu na HIMR-u ovdje bi mogli ocekivati 2-3 ponude koje ce biti nekoliko kuna iznad pocetne, recimo u rangu 315-330 kn. Valamar ne ocekujem ovdje.

Ovdje ne bude li cijena oko 400kn je fijasko s obzirom na viđeno sa imperijalom!

Mislim da niko na forumu nije toliko iskusan da bi mogao procijeniti koliko vrijedi ulaganje u hmst da se napravi bar 4 zvijezdice hotel a na drugoj strani i projekciju prihoda sa nekim renomiranim kupcem koji bi povecao broj turista u slijedecim godinama. Zato je tu sve mogoce, i minimalna cijena pa i mnogo visa. Kao sto sam vec napisao bice zanimljivo vidjeti avenue grupu sta ce ponuditi.

New Report

Close