HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mislim da će cijena ići puno više od početne, uostalom tu je 40 zainteresiranih. Tko je stvarno zainteresiran morati će ići sa dosta višom cijenom kako bi bio siguran da će to dobiti.Evo već danas je 350, znači da sigurno ide preko 400.

To da je danas 350 znak je da sigurno ide preko 400? Nemojte me nasmijavati, u jednom od prošlih pokušjaja prodaje več smo bili na cijeni 420 na burzi tik pred prodaju, jer smo svi mislili kako ide preko 500, bilo je mnoštvo kupaca ali nijedan nije kupio. Pali smo onda na 220.



Bravo borsa napisali ste poantu te prodaje…ovo je namještalka, da domači kupac u kompaniji sa mirovincima kupi jeftino, a onda če biti sve drugačije…

Kupit ce jeftino ,ali ne ispod 459 kuna. Pa nisu ni stranci veslo sisali.
[/quote]

Ti isti stranci nisu htjeli kupiti ni po 309 kn u prošlom natječaju….zbog lokacije? neeeeee, nego zbog različitih imovinsko pravnih problema, koji kako izgleda nisu riješeni baš zbog toga, da to kupi veoma jeftino Valamar u kompaniji sa mirovincima…

Ok, Slovenac1, po tebi, znači treba prodati kada dođe do 400.
ja sam danas prodao malu količinu s +50% i više nego zadovoljan.




Bravo borsa napisali ste poantu te prodaje…ovo je namještalka, da domači kupac u kompaniji sa mirovincima kupi jeftino, a onda če biti sve drugačije…

Kupit ce jeftino ,ali ne ispod 459 kuna. Pa nisu ni stranci veslo sisali.
[/quote]

Ti isti stranci nisu htjeli kupiti ni po 309 kn u prošlom natječaju….zbog lokacije? neeeeee, nego zbog različitih imovinsko pravnih problema, koji kako izgleda nisu riješeni baš zbog toga, da to kupi veoma jeftino Valamar u kompaniji sa mirovincima…
[/quote]

Isto kao ni HIMR.Ali nema smisla raspravljat. Bit ce onako kako ti mislis.

Već je trebalo prodati.
Ovo koji su danas uspjeli su pravi sretnici, jer ovaj koji kupuje na 350 sigurno to ne radi sa svojim parama.
A znamo kako takvi obično završavaju.

Mozda kupe kinezi za radnike dok budu radili peljeski most hehe


Mislim da će cijena ići puno više od početne, uostalom tu je 40 zainteresiranih. Tko je stvarno zainteresiran morati će ići sa dosta višom cijenom kako bi bio siguran da će to dobiti.Evo već danas je 350, znači da sigurno ide preko 400.

Možeš misliti….vidjet ćeš koliko će ih od tih na papiru stvarno i dati ponudu, možda 2-3, a možda nitko. Puno je tu još kostura za riješiti, a to automatski ruši ponuđenu cijenu prema početnoj
Uostalom, cijena je i na prošlom natječaju rasla do 400 kn, da bi potom nakon neuspjeha natječaja otišla nazad negdje do 200 kn, a mnogi su tu grdne pare popušili kad je odjednom sva kupnja nestala pa je bilo daj što daš.

Ignore: KressoM, delux

Ide to up !

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Fina potražnja.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Baš i ja gledam
Dionica na promatranju a netko je htio u zadnjim minutama kupit 300 po 340 i 300 po 350

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Opa 1001 kom po 350,01 kn!!!!

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

da li to znači ako netko kupuje bez problema po 350 da dionica vrijedi i puno više ?
Mislim da će ponude ići preko te cijene ili netko tko misli dati ponudu razmišlja da bolje da kupi po 350 nego kasnije po puno višoj cijeni.


da li to znači ako netko kupuje bez problema po 350 da dionica vrijedi i puno više ?
Mislim da će ponude ići preko te cijene ili netko tko misli dati ponudu razmišlja da bolje da kupi po 350 nego kasnije po puno višoj cijeni.

nije to kupio jedan, nego je bilo 6-7 kupovnih naloga koji su izvršeni i prikazani kao jedan jer je sve odjednom protrgovano…. no isto tako neki su danas i prodali toliku količinu što sugerira da dosta njih ne vjeruje da će se postići viša cijena od 350 kn

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

u zadnje 3 sekunde pojavio se baš jedan i to sa 1500 kom

Istina mogu povrdit ovaj sa 1500 kom jer sam pratio.

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

New Report

Close