HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U nekom postu prije naveo sam da bi bio zadovoljan i sa 360 kunića sad sam ljestvicu podigao bar na 400 i ako ne prođe natječaj biti će drugi ,čemu da žurim sa prodajom da platim porez na kap.dobit a ovako kak sad stoje stvari sa turizmom očekuje se novi rekordi u svakom slučaju bolje ulaganje od štednje u banci


Zašto je ova početna cijena dobra i zašto bi bilo nabidivanja ako ga dosad nikad nije bilo? Cijeli proces meni ne izgleda kao da se želi prodati po najvišjoj cijeni nego kao namještaljka za Valamar i mirovince, da kupe što jeftinije. Naravno ključ je u hipotekama i šta zapravo je promijenjeno od posljednog natječaja. Nisam vidio nijedan post koji bi javnosti obrazložio to pitanje…Zato ostaje tavanje u tami bez relevantnih informacija.

Kolega zar vas nikako ne prolazi taj sebicni osjecaj ..ego ..koji vas drzi. Dok ste imali dionicu niste prestajali pisat kako je sve super i pet..kad prosla prodaja nije prosla..kad ste prodali ( izgubili dobili vasa stvar )..samo pesimizam i zelja da sto losije sve skupa zavrsi.
Koje relevantne informacije zelite ?..Stanje dugova..hipoteke..itd..itd..Vjerojatno isto kao i prije 5..10..15 godina..Investitori ako hoce kupit ce ako nece nece..Imperial Rab ima desetke nerjesenih sporova pa je prodan .. Bit cete sretniji ako se hmst proda ..ako ljudi budu oko vas zadovoljniji..nemojte bit ljutii i nezadovoljni ako netko zaradi a da to niste vi..bit ce vam lakse ..vjerujte

Pozdrav

svi smo mi Crobex



Zašto je ova početna cijena dobra i zašto bi bilo nabidivanja ako ga dosad nikad nije bilo? Cijeli proces meni ne izgleda kao da se želi prodati po najvišjoj cijeni nego kao namještaljka za Valamar i mirovince, da kupe što jeftinije. Naravno ključ je u hipotekama i šta zapravo je promijenjeno od posljednog natječaja. Nisam vidio nijedan post koji bi javnosti obrazložio to pitanje…Zato ostaje tavanje u tami bez relevantnih informacija.

Kolega zar vas nikako ne prolazi taj sebicni osjecaj ..ego ..koji vas drzi. Dok ste imali dionicu niste prestajali pisat kako je sve super i pet..kad prosla prodaja nije prosla..kad ste prodali ( izgubili dobili vasa stvar )..samo pesimizam i zelja da sto losije sve skupa zavrsi.
Koje relevantne informacije zelite ?..Stanje dugova..hipoteke..itd..itd..Vjerojatno isto kao i prije 5..10..15 godina..Investitori ako hoce kupit ce ako nece nece..Imperial Rab ima desetke nerjesenih sporova pa je prodan .. Bit cete sretniji ako se hmst proda ..ako ljudi budu oko vas zadovoljniji..nemojte bit ljutii i nezadovoljni ako netko zaradi a da to niste vi..bit ce vam lakse ..vjerujte

Pozdrav
[/quote]

Odakle vam ideja, da sam je nešto ljut? Uopšte nisam, samo me kao nekadašnjeg dioničara zanima, da le je nešto riješeno oko stvari zbog kojih se nije izvršila prodaja u prošlim pokušajima. i to je sve što mene zanima….


U nekom postu prije naveo sam da bi bio zadovoljan i sa 360 kunića sad sam ljestvicu podigao bar na 400 i ako ne prođe natječaj biti će drugi ,čemu da žurim sa prodajom da platim porez na kap.dobit a ovako kak sad stoje stvari sa turizmom očekuje se novi rekordi u svakom slučaju bolje ulaganje od štednje u banci

Što se tiče poslovanja HMST o tome ne bi gubili riječi, vidimo kako je uz rekorde na cijeloj hrvatskoj obali sposobna uprava HMST u centru Dubrovnika. Sramotno…Naravno da bi novi privatni vlasnik stvari postavio na svoje mijesto, ali ova uprava nikako…


Objavljeno…

321.41 za hmst
http://www.cerp.hr/default.aspx?id=5593

Pozdrav

eto, tako sam i govorio da će to otići negdje po 330 kn….ako uopće ode, a možda natječaj propadne i 5.-i put zaredom

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


U nekom postu prije naveo sam da bi bio zadovoljan i sa 360 kunića sad sam ljestvicu podigao bar na 400 i ako ne prođe natječaj biti će drugi ,čemu da žurim sa prodajom da platim porez na kap.dobit a ovako kak sad stoje stvari sa turizmom očekuje se novi rekordi u svakom slučaju bolje ulaganje od štednje u banci

Ja sam već sada sasvim zadovoljan.
Počeo sam kupovati u veljači i imam 20% zarade od veljače, dakle za 9 mjeseci, sasvim solidan prinos!
A vrlo vjerojatno će biti i veći.
Čisto sumnjam da će netko kupiti po početnoj cijeni, ako netko kupi.
Bude li kupaca dignuti će cijenu, u suprotnom, ukoliko su nebuloze prevelike, biti će još jedan ćorak.

A što se tiče upisa na nekretnine, ne trebate mlatiti praznu slamu, pogledajte prema sljedećim podacima:

https://oss.uredjenazemlja.hr/public/lrServices.jsp?action=publicLdbExtract

Općinski sud Dubrovnik,
Glavna knjiga Gruž,
ZK. ulošci: 720, 2200, 2446, 2457, 3254

Nije baš veselo.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Kolega Jubito
Ako kupi odabrani kupac sve plombe i hipoteke se obrisu u tri dana
Ovim se misli demotivirati ozbiljne strance koji bi platili vise ali nisu u stanju razmsiti klupko pa nece nista ni ponuditi.
Ocekujem iskljucivo domaceg kupca i max dvije ponude

Bravo borsa napisali ste poantu te prodaje…ovo je namještalka, da domači kupac u kompaniji sa mirovincima kupi jeftino, a onda če biti sve drugačije…

DUTV ima prilog o privatizaciji https://www.youtube.com/watch?v=ZB695w9jOsA, točnije razgovor sa predsjednikom uprave. Ne znam čitati ljude pa ne znam očekuje li on stvarno da ih itko privatizira, zna li tko bi to mogao biti itd.

Nekako mi je čudna mimika lica, ali možda čovjek jednostavno nije navikao na takve javne nastupe.


Kolega Jubito
Ako kupi odabrani kupac sve plombe i hipoteke se obrisu u tri dana
Ovim se misli demotivirati ozbiljne strance koji bi platili vise ali nisu u stanju razmsiti klupko pa nece nista ni ponuditi.
Ocekujem iskljucivo domaceg kupca i max dvije ponude

Uopće se ne slažem s tobom. Ne vjerujem da je ovaj puta bilo kome namješteno.
A hipoteke se ne skidaju same od sebe, treba prvo vratiti lovu banci koja je upisana na nekretnine.

halfte trinken, halfte Šarcu geben


DUTV ima prilog o privatizaciji https://www.youtube.com/watch?v=ZB695w9jOsA, točnije razgovor sa predsjednikom uprave. Ne znam čitati ljude pa ne znam očekuje li on stvarno da ih itko privatizira, zna li tko bi to mogao biti itd.
Nekako mi je čudna mimika lica, ali možda čovjek jednostavno nije navikao na takve javne nastupe.

Mislim da zna tko je sve poslao pisma namjere jer je u više navrata ponovio da su zainteresirane “velike kuće”.
A što se lica predsjednika uprave tiče, ništa neobično za Dubrovčane, takvi su ti oni, uostalom, kakvo bi tebi bilo lice da znaš kako ćeš izgubit radno mjesto u idućih par mjeseci?
Novi vlasnik = nova uprava.
Čini mi se da će ovaj puta Hoteli Maestral biti prodani!

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Bravo borsa napisali ste poantu te prodaje…ovo je namještalka, da domači kupac u kompaniji sa mirovincima kupi jeftino, a onda če biti sve drugačije…

Kupit ce jeftino ,ali ne ispod 459 kuna. Pa nisu ni stranci veslo sisali.



Bravo borsa napisali ste poantu te prodaje…ovo je namještalka, da domači kupac u kompaniji sa mirovincima kupi jeftino, a onda če biti sve drugačije…

Kupit ce jeftino ,ali ne ispod 459 kuna. Pa nisu ni stranci veslo sisali.
[/quote]

Obzirom da je početna 321,41 kn, ako se posao uopće realizira, teško da će cijena biti iznad 350 kn

Ignore: KressoM, delux

Mislim da će cijena ići puno više od početne, uostalom tu je 40 zainteresiranih. Tko je stvarno zainteresiran morati će ići sa dosta višom cijenom kako bi bio siguran da će to dobiti.Evo već danas je 350, znači da sigurno ide preko 400.

Moja je procjena da će Valamar sa mirovincem kupiti ovu deluxe top premium ne mere bolje vrhunsku poziciju u Dubrovniku. Mali ulagači će zaraditi i to je lijepo. Strance će odbiti zamršena papirologija, imat će opciju kupiti cijeli RIVP jednog dana pa im je neisplativo i beskorisno ulaziti u male priče hrvatske birokracije. Valamar ima uhodane kanale kojima zna ploviti u svim uvjetima i veliko iskustvo.

New Report

Close