HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I samo ga koalicija na čelu sa Karamarkom može spriječiti u dizanju rejtinga.

Odobrite zahtjev za prijateljstvom, da Vas možemo čitati prije odobrenja administratora! Hvala!

I opet su sve debate nekako bez veze, treba pričakati na drugi krug prodaje pa onda komentirati ako su se uslovi promijenili…


na ovakvu vijest koja je objavljena u sred trgovinskog dana ni je prodana ni jedna jedina dionica. to je ono što vam ja govorim da malih investitora nema. oni koji su ostali drže zauzete pozicije i čekaju maksimalizaciju profita. ostali velika većina su se davnih dana ukakili i propali.

“ukakili”? da
propali?ne bih rekao s obzirom na…

NASTAVLJEN RAST ŠTEDNJE: Građani u bankama drže 169 milijardi kuna

hoće li se po xxx put ponoviti povijest?
“kupuj kada nitko neće a prodaj kada svi kupuju”
i tko će naplatiti odavno otkrivenu toplu vodu?
odgovor uskoro,vrlo uskoro,barem na ovoj dionici.
🙂

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

kolega@migra taj novac na bankama nikada zse nije ni vidio jerbo da jest već bi davno ispario. bar polovicu drže penzići u svojim rukama a oni su inače poznati po tome da se bave burzovnim špekulacijama. posebno ovakvima uz korištenje informatike koja im je polovinom prošlog stoljeća bila masovno dostupna u školama.

who dares, wins

http://liderpress.hr/biznis-i-politika/hrvatska/oreskovic-bi-cim-prije-doveo-ulagace-i-prodao-hotele-maestral/


kolega@migra taj novac na bankama nikada zse nije ni vidio jerbo da jest već bi davno ispario. bar polovicu drže penzići u svojim rukama a oni su inače poznati po tome da se bave burzovnim špekulacijama. posebno ovakvima uz korištenje informatike koja im je polovinom prošlog stoljeća bila masovno dostupna u školama.

nemojte podcjenjivati “penziće” jer oni su i strpljivo čekali u redovima da kupe inine dionice a znam i više njih koji su ih i odmah prodali i vrlo dobro zaradili.
dosta malih ulagača sa zse im može zaviditi na na rezultatu njihovog ulaganja.
ako će uskoro neki ipo recimo hep moglo bi biti opet čekanja u redovima…
majka svih problema je što fondovi radi svoje nesposobnosti,loših rezultata,sumljivih transakcija na štetu udjelničarai tko zna čega još nisu u stanju privući niti mrvice ood tih 169 mlrd kn na štednji.
zato se i pružaju ovako navjerojatne potencijalne prilike kao što su hmst i himr iako se obje trguju značajno ispod vrijednosti imovine.
potencijal,monopol i ostalo nećemo spominjati jer dolazimo do još apsurdnijeg zaključka.
hoće li ostati i dalje samo potencijalna ili stvarna prilika odgovor uskoro.
od prošlog natječaja previše se toga pozitivnog izdogađalo da bi bilo mudro biti pesimista ali
možda i griješim,nebi bilo…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

ono su bile zarade kad je sanader častio. neki i sad prodaju ht (69kom) i nije više neka zarada. jednim djelom ste i sami odgovorili na neka pitanja. npr. da li i vi čekate u redu da bi bilo šta kupili ili prodali? mislim da nema potrebe za tim. ja sam mnogim mlađim ljudima pokazivao kako radi brokerska platforma. i znaš koje im je prvo pitanje? kako se tu isplaćuje novac? to skoro pa svi pitaju. jednu tako banalnu stvar. nitko ne pita zašto neka dionica raste ili pada. nama to sad izgleda jednostavno ali velikoj većini populacije je to teška naučna fantastika.

who dares, wins

verdi@
kao što vidimo love na oročenju(169 mldr kn) ima više nego ikad a cijene dionica bliže dnu nego vrhu.
nije li to prilika koja se pruža prosječnom čovjeku samo nekoliko puta u cijelom životu?
nije 2003-2004 tako daleka prošlost a podsjeća na ovu 2016.
rizik?
kupnja nekretnina sa diskontom od >50 na tržišne cijene????
ne govorimo mi ovdje o kućama u slavoniji ili sličnim lokacijama već o uvali lapad-dubrovnik
pješačka zona do starih zidina.
lokacija za koju nitko normalan na svijetu nebi izjavio da je “nebi ni sa štapom”
jer ispadaš teški g…..n.
ozbiljan novac iz cijelog svijeta sanja takvu lokaciju.
naravno da ona zato ima svoju cijenu i ona je večini nedostižna.
neki si je nemogu priuštitit ali dobar dio njih nije niti sposoban naplatititi takvu lokaciju.
zato i postoje druge lokacije za njih zar ne?
kao recimo mlini 11 km od dubrovnika,tamo je zemljište već bitno jeftinije
a koliko je to pametno?vrlo nepametno ako se mene pita a dokazao je to ozbiljan novac u zadnjih 100 godina nebrojeno puta da je takva ušteda teška zabluda,promašaj…
šta ćeš kada nekima nije dobra tuđa “topla voda” već žele svoju “toplu vodu”
mi ne tražimo deset kupaca za hmst(himr) već samo jednog koji će platitit min početnu.
početne koje su promotivne,akcijske cijene s obzirom na ono što se dobiva.
progledat će netko kad tad a držim da je prije izglednije od kasnije.
i svakim danom je još izglednije,nestrpljivima i pesimistima sretno sa potencijalno boljim prilikama.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Razriješeni su dosadašnji predsjednik i članovi Upravnog vijeća Centra za restrukturiranje i prodaju, Mladen Pejnović, Alen Leverić, Igor Rađenović, Daglas Koraca, Zdenko Antešić, Snježana Španjol i Vesna Nađ.

Novim predsjednikom imenovan je Tomislav Boban, a članovima, koji su po položaju zamjenici ministara nadležnih ministarstava, te predstavnici sindikata i poslodavaca, imenovani su Leo Prelec, Robert Pauletić, Miro Škrgatić, Tugomir Majdak, Ivan Vukuć, Mladen Novosel i Davor Majetić. Član Upravnog vijeća koji je po položaju zamjenik ministra financija imenovat će se naknadno.

who dares, wins

Nakon preuzimanja Suncanog Hvara slijedeci korak sirenja je inteteres i ulaganje u hotele Marstral i Imperial,izjavio je Julius Strapek(suvlasnik Prime Tourist Resort).
Razgovore su Slovaci obnovili sa novom vladom,potvrdeno je iz DUUDI-ja.
Nesluzbeno iz DUUDI-ja kazu da je Slovacima Suncani Hvar svojevrsni test.Ako budu brzo platitli u kesu,onda nece biti problema sa ostalom kupovinom drzavnih udjela osobito Maestrala i Imperiala.
Izvor jutranji list(str. 26 i 27).

Vrijeme prolazi, sve se više čini da će bez uspjeha proteći i ova godina, pogotovo sada kada je sezona pred početkom.
No odgađanjem se samo dodatno gubi i smanjuje vrijednost onoga što se prodaje.
No i dalje je ključan problem prevelik broj zaposlenika i radnički sindikat, gdje 90% njih ima stalni ugovor pa im ne možeš ništa, a treba izgubit par sezona da bi se krenulo zarađivati.
Zemljište do dana današnjeg još uvijek nije riješeno.
A bi li vi kupili nekretninu čije zemljište nije čist, odnosno vlasništvo istog.


kazu da je Slovacima Suncani Hvar svojevrsni test.Ako budu brzo platitli u kesu,onda nece biti problema sa ostalom kupovinom

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaah

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

New Report

Close