HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dajmo ih za 1 kn, valjda toliko vrijede. I neka se država obveže da će dati 250 mil. kuna bespovratnih poticaja nesretnom investitoru koji ih kupi. Plus, investitora treba osloboditi plaćanja poreza na dobit sljedećih 15 godina.

Hoće to biti dosta? Možda natječaj onda prođe…

Ljudi ne zalijećite se na 270 šta vam je?

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Maknuo se nalog skriveni, skuzio je da je procitan!!!!

Dana 09. rujna 2016. godine, s početkom u 12,01 sati Povjerenstvo za javno otvaranje ponuda utvrdilo je da nije pristigla niti jedna obvezujuća ponuda za kupnju dionica Društva, te je sastavilo Zapisnik o javnom otvaranju ponuda u postupku javnog prikupljanja obvezujućih ponuda Društva.

Ni molitva nije pomogla

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

negdje na proljeće – sljedeći krug, a početna bi mogla biti oko 200 kn…

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

hahaahahaha Frankie, koji ste vi smijeh…..smijali ste mi se za 315kn, baš ste jadni, tko se zadnji smije najslađe se smije 😀 molitva?! haha

koji vam je prosjek ulaza?

Nemam hmst, imam rivp

nece valjda ispod 80

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Neće.

Pa jasno da sam se smijao. Ja ne dam ispod 450 jer ispod 500% ne izlazim,a ti se smiji koliko god zelis.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Neće.

Hvala Vam kolega. Sad mi je srce na mjestu. Mislio sam da cu dobit infarkt.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Napisao sam prije par mjeseci dal je netko racunao koliko investitor mora platit da sve dovede u red i na visu razinu plus drzavi za dionice.
pa svatko tko ima te novce zna matematiku i dobro izracunat troskove i povrat sredstava.
Kupovao sam ovo po 130 prije par godina i dobro prosao, ocigledno je da to vrijedi izmedju 200-250 kuna po dionici, tj vrijedi onoliko koliko je kupac spreman platiti..

Daj budašto.

Što ti je panika.

sada su stvari po meni ipak bitno jasnije.
vlmr se je zadovoljio kupnjom himr čime je postao opet br 1 turista u hr.
rusi koji su kupili koncesiju za kupare nsu toliko jki igrači i zadovoljili su se sa kuparima.
drugih za sada kupaca iz kategorije ozbiljan novac nema.
ključna riječ za sada jer očekujem uskoro nove.
lokacija uvala lapad vrijedi 31o kn po dionici da na njoj ne postoji nikakav hotel
prije ili kasnije doći će nekom iz .uzice u glavu
nije niti na himr sve sjelo iz prve zar ne ali zato smo mi strpljivi optimisti više naplatili.
hmst nije stečajuša pa se mora prodati.
svari što se tiče poslovanja se poboljšavaju
položajna renta svakim danom vrijedi više a “utezi” koji su najvjerojatnije bili razlog ne podnošenja niti jedne ponude će se rješiti kad-tad.
sa garancijom kakvu pruža uvala lapad mirno ću i dalje spavati,dapače sigurno ću još dokupljivati i što više padne cijena to bolje za mene.
sretno kupcima i prodavačima
respect

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Slovenac1

Hvala na čestitkama, sjetio si se što je vrlo pohvalno i moralno priznati pogrešku.

A ostale kolege (migra, i ostali) zapitajte se što dobivate drukanjem.

New Report

Close