HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hehehehehe

Očekivali smo analizu koliko stvarno vrijedi soba u Dubrovniku, analizu novčanih tokova i ako se sruši cijeli HMST i postavi nov hotel sa pet zvijezdica, očekivali smo analizu imovinsko pravnih pitanja, građevinskih dozvola, investicijskih planova na takvoj lokaciji za nekoga, ko želi investirati za slijedičeh 50 godina, očekivali smo informacije, ko zapravo radi skrbni pregled, no dobili smo samo preporuku za čitanje knjiga….i nemojmo zaboraviti na temi HMST….

Poštovani kolega susjed,

prije nego što Vam napišem svoje stručno iliti ekspertno mišljenje o HMST ponovio bih već rečeno (više ste puta spomenuli očekivali smo (tko to mi??)).

OČEKIVANJE = RAZOČARENJE


Poštovani kolega susjed,

prije nego što Vam napišem svoje stručno iliti ekspertno mišljenje o HMST ponovio bih već rečeno (više ste puta spomenuli očekivali smo (tko to mi??)).

OČEKIVANJE = RAZOČARENJE

tko te tako sjeba da se ovdje ljecis … ohladi malo.


Poštovani kolega susjed,

prije nego što Vam napišem svoje stručno iliti ekspertno mišljenje o HMST ponovio bih već rečeno (više ste puta spomenuli očekivali smo (tko to mi??)).

OČEKIVANJE = RAZOČARENJE


Mi smo svi mi koji nas zanima tema hmst na forumu. Ne zanima nas ništa drugo nego tema hmst. Znači čekam stručne odgovore….

Poštovani kolega susjed,

prije nego što Vam napišem svoje stručno iliti ekspertno mišljenje o HMST, zamolio bih Vas da ne govorite u množini jer mnogi koje ste naveli u MI možda ne žele da govorite u njihovo ime kao i to da privatizacija teme nije moguća. Sve je to dar koji smo MI dobili i nesebično ga moramo dijeliti.

Vaš forumski drug


Poštovani kolega susjed,

prije nego što Vam napišem svoje stručno iliti ekspertno mišljenje o HMST, zamolio bih Vas da ne govorite u množini jer mnogi koje ste naveli u MI možda ne žele da govorite u njihovo ime kao i to da privatizacija teme nije moguća. Sve je to dar koji smo MI dobili i nesebično ga moramo dijeliti.

Vaš forumski drug

U redu. JA čekam vaše stručno i ekspertno mišljenje. Hoče li to ili neče?

Čekam analizu koliko stvarno vrijedi soba u Dubrovniku, analizu novčanih tokova i ako se sruši cijeli HMST i postavi nov hotel sa pet zvijezdica, čekam analizu imovinsko pravnih pitanja, građevinskih dozvola, investicijskih planova na takvoj lokaciji za nekoga, ko želi investirati za slijedečih 50 godina, očekujem informacije, ko zapravo radi skrbni pregled,…znači zanima me dinamična analiza za budučnost, ne zanima me stanje danas.

Savršeno vrijeme je za prodaju Maestrala….svi parametri su u korist turizma te stoga optimistično očekujem prodajnu cijenu definitivno iznad 400kn a možda nam slijedi i iznenađenje te cijena i iznad 500kn…

Zasto ta cijena?

Kao sto sam pisao sa 500 je sve skupa 34 m€.
Ako ne vijedi toliko 100000m2 onda neznam o cemu pricamo.
Pa pravi vlasnik bi i ovakvom stanju mogao raditi isti tren 80 umjesto 50 mil prometa


Zasto ta cijena?

jer pomisao na cijenu od 500,00 kn po dionici u njemu izaziva osjećaj sreće.

U petak smo pred rješenjem natječaja. Kasnije je tehnička stvar.

Još samo nekoliko dana strpljenja do odličnog posla za novog
vlasnika i solidne zarade za vlasnike dionica HMST.

http://www.cerp.hr/default.aspx?id=4446

Što se tiče kupnje zemljišta ili samog hotela situacija na tržištu je takova da je Hrvatska postala top tri destinacija i samo daljnje odugovlačenje sa kupnjom od strane kupaca već iduće godine će se plačati skuplje,vrlo dobro to zna i Valamar.Evo Cerp im je drastično smanjio početnu cijenu nakon njihovog “lobiranja” te stoga imaju vrlo primamljivu ponudu na stolu jedini problem je taj što ima još zagrijanih za kupnju..-)

ne bu to tako lako išlo..

New Report

Close