HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

između 10 i 26 studenog nisam napisao niti jedan post na ovoj temi.
zar to nije dovoljno da netko iščita stare postove ako želi?
što se tiće novih postova uskoro ću se odjaviti na 15 dana pa…
imam ukupno 4-5 korisnika čije postove ne želim čitati i zato sam ih stavio na ignore.
iako sam sve njih o tome obavjestio i zamolio ih da mi se ne obračaju dio njih to nemože,ne želi…
svi smo mi ljudi sa svojim osobnostima,načinom razmišljanja,pisanja,izražavanja…
neka ovdje bude tema hmst a ne nečija osobnost.
za one koji to nemogu prihvatiti uvijek postoji opcija jednog klika i problem za njih rješen.
tako lako,brzo,jednostavno,praktično…
nemoramo svi isto razmišljati upravo to i je bit foruma,razmjena različitih mišljenja.
gotovo uvijek svoje razmišljanje naglas argumentiram činjenicama koje netko može i protumačiti na suprotan način.
ako je nekome problem moj način stil izražavanja to je manji problem i stvar je prilagodbe
a sadržaj nije za mene stvar prilagodbe.
uvijek postoje dvije strane,jedna koja se slaže i druga koja se ne slaže iz nekih razloga.
kontinuirano radim na poboljšanju stila izražavanja i prihvačam da nisu svi zadovoljni rezultatom.
ali ipak je ovdje tema hmst a ne hr jezik,pravopis…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Vaš link …

who dares, wins

migra prijatelju.volim tvoj nesalomljivi optimizam.skrati priču.ponekad je manje više.


Vaš link …

Naravno zna se, treba je priznati Hrvatska če biti totalni pobjednik u turizmu. I potuči če se za dobre lokacije koje se prodaju.

migra prijatelju.volim tvoj nesalomljivi optimizam.skrati priču.ponekad je manje više.

svoj optimizam vidim prije svega kao utemeljen.
sa vremenskim odmakom od par godina,gotovo sve što smo pisao drži vodu danas.
a dali će držati u budućnosti ovo što pišem danas?
to ćemo tek vidjeti.
po meni ima puno činjenica,argumenata koji idu tome u prilog.
što se tiče dužine poruke za mene je deset postova po 2 rečenice jednako kao jedan od 20.
nije obavezno čitanje na dah,može i na rate,zato radim pauze od 15 dana između pisanja.
uvijek postoji i opcija ignore koja jednim klikom rješava problem tako da…
dodatno se svima u potpisu ispričavam na dužini i tipfelerima,neznam što bi još više mogao?
pisanje sadržaja po nečijoj zelji nije moja opcija.
pišem svoja razmišljanja naglas koja temeljim na činjenicama i medijskim objavama tko želi neka čita tko ne ima ignore izbor.
na žalim one koji su nam prodali jer smo im platili koliko su tražili.
nitko nije bio natjeran na prodaju ili mu je bilo zabranjeno da kupi jučer,danas,sutra.
želim im da im se ostvare njihove bolje prilike.
a ako oni i u hmst vide priliku ali bi kupovali po 200 ili niže to im nije do mene više.
tko odvrti temu unazad moći će pročitati da sam ja kupovao i da bi i oni kupovali da se je mene pitalo ali…
bilo je kako je bilo,kako će biti?
živi bili pa…
sretno svima do novih materjalnih činjenica
respect

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

migra, znate što se meni kod vaših postova nesviđa?
Nije problem u dužini postova, već u izostanku konkretnih i objektivnih činjenica.
Ja sam u više navrata ovdje pojašnjavao stvari, a jako dobro ih znam.
Niti jedan jedini razlog nema koji bi upućivao na to da će ovaj put privatizacija biti uspješna, dapače, puno je više razloga da ona ne uspije, a o tome sam već pisao.
Ne sviđaju mi se postovi koji su klasični druk na neku dionicu nepotkrijepljen činjenicama, a to je upravo ono što vi pišete.

invest@

jučer i danas sam u više navrate iznio:
1.da se dionice hmst i himr mogu kupiti za 0,6 od procjenjene imovine a realno i niže
a vaš komentar na to je:
1.”@migra
Vi ste i dalje nepopravljivi optimist, možda ste ipak previše zaglibili u HMST.”
2.
“Ne sviđaju mi se postovi koji su klasični druk na neku dionicu nepotkrijepljen činjenicama, a to je upravo ono što vi pišete.”

priznam da sam pisao na himr na 160 da vrijedi barem 500
i da sam pisao na hmst 200 da je to poklon

sve dok je cijena neke dionice ispod 1,0 Bv za mene je neprimjereno upotrebljavati riječ druk.

dali bi imali hrabrosti otići na onaj blog pa blogeru reći da je druker?

očekujem ovdje pozitivan rasplet u budućnosti
budućnost može biti bliska ili dalja,to je stvar subjektivne procjene.
netko mora svaki dan zaraditi pa mu je čekanje od par tjedana neprihvatljivo.
meni su i godine čekanja prihvatljive.
manje više je poznato kako je prošao avg zse investitor u zadnjih sedam godina a kako ja.
isti ovakve debate išle su i prije 5 godinakada je hmst je bio na 80 himr na 160.
bilo je tada još manje onih koji su htjeli kupovati nego danas još više pesimista nego danas.
biće u budućnosti još manje pesimista ali će ove današnje cijene izgledati kao neprežaljeni san
isto kao što su to danas cijene hmst 80 i himr 160 za večinu

mene prozivate za neiznošenje činjenica,brojeva???
kako bi bilo da sebi postavite pitanje koliko ste brojeva i činjenica iznjeli na ovoj temi?
prije 4 tjedna sam postavio(i dao svoje odgovore) pitanja na koja isto niste htjeli ili imali se potrebu referirati?
pa ću ih ponoviti kada ste vi isčitali druk u mojim postovima a ne iznesene činjenice,brojeve.

prije ovakvih optužbi i kvalifikacija,ocjenjivanja drugih dajte si malo truda pa pročitajte temu barem nekiliko stranica unazad.


31.10.15
..pitanje za njih ako žele odgovoriti
koliko će vrijedit lokacija uvala lapad u dubrovniku u slučaju pada natječaja?
moj je odgovor: više,svakim danom više
kada smo kod toga neka daju svoju procjenu svi oni koji se ne slažu sa mojom da m2 u uvali lapad vrijedi min 700-900 eur.
kada bi netko odlučio kupiti maestrale da ih sruši dali bi to bila neka senzacija?
nebi jer zemljište bez hotela po meni vrijedi 400-500 kn po dionici…


04.11.15

…koločep je bio prije dvije godine za kha jeftin po 75.000 eur soba 3*
a danas dvije godine kasnije u koje se je bitno otključao potencijal hr jadrana je navodno 90.000 eur soba 3 * maestrala preskupo??? a na boljoj su lokaciji od koločepa
ok pesimisti,ne drži mi vodu ali nećemo još dugo čekati odgovor….

kao što ste pročitali u mom zadnjem postu odjavio sam se sa teme do novih materjalnih činjenica pa nebi vam škodilo malo više ferplay-a,respect…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


migra, znate što se meni kod vaših postova nesviđa?
Nije problem u dužini postova, već u izostanku konkretnih i objektivnih činjenica.
Ja sam u više navrata ovdje pojašnjavao stvari, a jako dobro ih znam.
Niti jedan jedini razlog nema koji bi upućivao na to da će ovaj put privatizacija biti uspješna, dapače, puno je više razloga da ona ne uspije, a o tome sam već pisao.
Ne sviđaju mi se postovi koji su klasični druk na neku dionicu nepotkrijepljen činjenicama, a to je upravo ono što vi pišete.

Dobro ovo je tipično preterivanje, pa odakle vam ideja, da uz sve napisano i uz prodane Kupare i najavu istih kupaca, da žele Maestrale, da ima više razloga, da privatizacija ne uspije. Boš obrnuto, uz više kupaca koji izjavljaju da hoče kupiti maestrale (poslednji Valamar) i uz geopolitičku situaciju, baš sad ima 100% šanse, da se proda.



migra, znate što se meni kod vaših postova nesviđa?
Nije problem u dužini postova, već u izostanku konkretnih i objektivnih činjenica.
Ja sam u više navrata ovdje pojašnjavao stvari, a jako dobro ih znam.
Niti jedan jedini razlog nema koji bi upućivao na to da će ovaj put privatizacija biti uspješna, dapače, puno je više razloga da ona ne uspije, a o tome sam već pisao.
Ne sviđaju mi se postovi koji su klasični druk na neku dionicu nepotkrijepljen činjenicama, a to je upravo ono što vi pišete.

Dobro ovo je tipično preterivanje, pa odakle vam ideja, da uz sve napisano i uz prodane Kupare i najavu istih kupaca, da žele Maestrale, da ima više razloga, da privatizacija ne uspije. Boš obrnuto, uz više kupaca koji izjavljaju da hoče kupiti maestrale (poslednji Valamar) i uz geopolitičku situaciju, baš sad ima 100% šanse, da se proda.
[/quote]

sigurno…to ste jedino vi sebe uvjerili..
Apsolutno niti jedan konkretan ratlog ne postoji.

Navedi razloge zašto ne postoji.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Invest….kolega migra je iznio pozitivne razloge za prodaju pa je red da i ti izneseš svoje negativno mišljenje/razloge.

….evo još nekoliko rusa koji već rade u hr i mogli bi biti pod večim pritiskom da "zbrinu" ovih 4,4 mil ruskih turista koji neće u tursku sljedeće godine….

na moju zalost kao imatelja dionica HMST i HIMR zaboravio si cinjenicu da vec 2+ godine rusima treba viza da bi guzice u Jadranu mocili tako da od tih 4,4 mil. necemo vidjeti niti 2 nula kroz nula

na moju zalost




migra, znate što se meni kod vaših postova nesviđa?
Nije problem u dužini postova, već u izostanku konkretnih i objektivnih činjenica.
Ja sam u više navrata ovdje pojašnjavao stvari, a jako dobro ih znam.
Niti jedan jedini razlog nema koji bi upućivao na to da će ovaj put privatizacija biti uspješna, dapače, puno je više razloga da ona ne uspije, a o tome sam već pisao.
Ne sviđaju mi se postovi koji su klasični druk na neku dionicu nepotkrijepljen činjenicama, a to je upravo ono što vi pišete.

Dobro ovo je tipično preterivanje, pa odakle vam ideja, da uz sve napisano i uz prodane Kupare i najavu istih kupaca, da žele Maestrale, da ima više razloga, da privatizacija ne uspije. Boš obrnuto, uz više kupaca koji izjavljaju da hoče kupiti maestrale (poslednji Valamar) i uz geopolitičku situaciju, baš sad ima 100% šanse, da se proda.
[/quote]

sigurno…to ste jedino vi sebe uvjerili..
Apsolutno niti jedan konkretan ratlog ne postoji.
[/quote]

I svi nestrplivo čekamo te kontra argumente, ako jih nemate i samo lapate u vijetar onda je sve jasno…


….evo još nekoliko rusa koji već rade u hr i mogli bi biti pod večim pritiskom da "zbrinu" ovih 4,4 mil ruskih turista koji neće u tursku sljedeće godine….

na moju zalost kao imatelja dionica HMST i HIMR zaboravio si cinjenicu da vec 2+ godine rusima treba viza da bi guzice u Jadranu mocili tako da od tih 4,4 mil. necemo vidjeti niti 2 nula kroz nula

na moju zalost
[/quote]

Za sve turiste koji putuju preko agencija te vize sredi sama agencija, tako da za same turiste to nije ništa posebno i sa time nemaju nikakvog posla osim da daju fotokopiju svog pasoša…Ja sam iz Slovenije ali vidječete vi mnogo od tih turista kod vas…


Invest….kolega migra je iznio pozitivne razloge za prodaju pa je red da i ti izneseš svoje negativno mišljenje/razloge.

iznio sam više puta.
pogledaj moje ranije postove..

New Report

Close