HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa pogledajte prosle propale natjecaje kod maestrala, mislim da se posljednji zavrsio u februaru ove godine

15 pisama namjere 😉

Kolega u proslom natjecaju za prodaju Maestrala rok za iskazivanje interesa istekao je u ozujku (03.14.) a natjecaj za obvezujucu objavljen u listopadu (10.14.)..Tako da tu nema govora o 60 dana koje vi spominjete. Tu je rok za iskazivanje interesa upravo istekao…Nadam se da cemo ovih dana saznati tko je iskazao interes..a berem do veljace vidjet i uvjete natjecaja. Sve skupa bi bilo jako dobro da se zavrsi do travnja..svibnja…mada za to nema nikakve garancije ni obaveze. Jedno su zelje i nadanja a drugo praksa nasih institucija.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Biti će nam dovoljna samo jedna. Većina njih je već radila dubinsko na prošlom natječaju ( pretpostavljam jer je brojka slična), valjda su pisma namjere ozbiljna.Niti Imperial nije los, 10 komada.


Kolega u proslom natjecaju za prodaju Maestrala rok za iskazivanje interesa istekao je u ozujku (03.14.) a natjecaj za obvezujucu objavljen u listopadu (10.14.)..Tako da tu nema govora o 60 dana koje vi spominjete. Tu je rok za iskazivanje interesa upravo istekao…Nadam se da cemo ovih dana saznati tko je iskazao interes..a berem do veljace vidjet i uvjete natjecaja. Sve skupa bi bilo jako dobro da se zavrsi do travnja..svibnja…mada za to nema nikakve garancije ni obaveze. Jedno su zelje i nadanja a drugo praksa nasih institucija.

Pozdrav

Nisu isti natječaji.

Može link?

使用を信頼し、あなた自身の能力の

http://www.cerp.hr/default.aspx?id=3387

OOOO da 🙂 komada 15 a među njima i Avenue grupa vjerojatno.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Hvala za 400 kom kupljeno u petak. Mislim da ovaj put ovo je sigurno prodato

Mislim da se početna cijena nesmije mijenjati šta i zainteresirani i znaju i pristaju na to ali uvjeti se mogu korigirati.

bilo bi za svaku pohvalu kada bi cerp objavio tko je sve dao pismo namjere. kako za hmst, tako i za himr.

Inace svaka cast za azurnost informacija, jedan sat posle roka vec su poslali info

15 pisama namjere, moram priznati da je iznad svih mojih očekivanja, bravo!

Čestitam dioničarima HMST.

Lp

Svi vole Lapad…. One great place to stay – far away from the old town madness but easily reachable by bus/car – is the Lapad peninsula. Despite being an area with many high-end luxurious hotels, it’s also possible to find cheap accommodation next to the best beaches near Dubrovnik

http://www.geekyexplorer.com/croatia-road-trip-guide/

A i pohvala za naš smještaj općenito, lijepa budućnost je pred hrvatskim turizmom. Croatia has overall one of the best offers in terms of accommodation I’ve seen. There’s a wide range of hotels, hostels, guesthouses, villas and specially private apartments available on Booking and Airbnb

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Ovde nece biti samo avenue grupa pravi kupac nego ocekujem vise njih, nema vise zezanja za takvu lokaciju

New Report

Close