HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mogućnost potencijalne zarade je minimalno 45% a realno i više ukoliko budu barem dva kupca a početna 478kn…očekujem ponudu barem dva kupca

da, skoro 50% zarade u kratkom roku teško da se može negdje drugdje ostvariti, tim je čudniji ovakav oprez i nećkanje ulagača jer ako dođe info da je stigla najmanje jedna formalna ponuda znači da ide javna ponuda prema svima od najmanje 478 kuna i cijena na burzi preći će 450 kn u sat vremena trgovanja! bude li ponuđača više, ponuda izvjesno ide na preko 500 kn

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Kolega Belupo,nakon nekoliko neuspješnih natječaja gdje su uvjeti bili nemogući cijena je usprkos tome rasla te nakon propalog natječaja se strmoglavila, međutim sada kada praktički nema uvjeta te je DUDI napokon shvatio da jedino slobodnom tržišnom utakmicom u kojoj najbolji investitor pobjeđuje može se realizirati prodaja u kojoj nemojmo zaboraviti nije bila prepreka početna cijena (478kn)već ostali nemogući uvjeti a kupci na burzi su oprezni jer je strah prevelik te nema racionalnog razmišljanja…to vam je psihologija burze. Slično kao kad je KORF bio na 80kn a kupci također preplašeni bez racionalne svijesti…[emo_smijesak]


o migra prijatelju volim te zbog tvoga optimizma.da smo svi kao ti dionica bi već bila iznad tražene cijene od 478,30 kn.

kolega siguran sam da u toj kemiji ima još nešto osim optimizma[emo_smijesak]

to je jasno. nego je li bio spreman ponuditi i više da ga nisu poklopili.napetost raste.


evo vratio se opet danas po još,reklo bi se navukao se kao da mu se dopalo.

Kolega Belupo,nakon nekoliko neuspješnih natječaja gdje su uvjeti bili nemogući cijena je usprkos tome rasla te nakon propalog natječaja se strmoglavila, međutim sada kada praktički nema uvjeta te je DUDI napokon shvatio da jedino slobodnom tržišnom utakmicom u kojoj najbolji investitor pobjeđuje može se realizirati prodaja u kojoj nemojmo zaboraviti nije bila prepreka početna cijena (478kn)već ostali nemogući uvjeti a kupci na burzi su oprezni jer je strah prevelik te nema racionalnog razmišljanja…to vam je psihologija burze. Slično kao kad je KORF bio na 80kn a kupci također preplašeni bez racionalne svijesti…[emo_smijesak]

svi se mi bojimo za svoj novac ali razum svakom racionalnom investitoru nalaže da si uzme barem malo i ove prilike kakvih će biti malo u 2015
45% na samo 15 dana daje potencijalni prinos na godišnjoj razini 1080%
a u prošloj godini je avg investitor na zse ostvario avg gubitak od 3%
nije to stvar izbora prave dionice već jednostavne diversifikacije na dionice koje nude najblje omjere rizika i dobiti a ovo je uz himr bila najbolja u 2014 a i u 2015 je jedna od najboljih.
nemogu si zamisliti uspješnog investitora koji u nekom dijelu ne prihaća ovako povoljan omjer rizika i dobiti.
zato jer i najgori scenarij nam garantira više nego debelo pokriće u imovini koja vrijedi 472 kn
i koliko god mi to preokretali dugoročno ovdje mogućnost gubitka=gotovo 0
a mogući dobitak na 15 dana angažiranog kapitala = 1080% na godišnjoj razini
na kraju godine će opet biti plakanja jer nije bilo sreće …
sreću treba zaslužiti.
da citiram jednog uvaženog kolegu
“nije para za svakoga”.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

kupnja se slaže iznad 330 kn, čas odluke sve je bliže [emo_namigusa]
p.s. moglo bi danas zahvatiti i ovoga što se sunča na 340 kn [emo_smijeh]

Ignore: KressoM, delux

Danas zavrsio s dokupom HMST. Kupovao po malo tijekom 2 mjeseca. Sad mi ostaje cekati, i nadati se da sam dobro izabrao.

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

500 komada na kupnji na 340 kn!
ali je ovaj prodavač sa 408 komada malo prije toga utekao sa 340 kn na 350 kn [emo_smijeh]
ne počisti li ga na 350, pobjeći će taj na 400 kn [emo_smijeh]

Ignore: KressoM, delux

Jedini problem je u tome je što je to JEDAN te ISTI koji samo zeli konačno utopiti svoje dionice na asku.

Želi utopiti po 340 400 komada i onda ih baca na više i sa još 500 sjeda na bid 10 kn niže?? Pa nije lud. Ovo su 2 različita ulagača.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

A kakvih sve ima kad se samo sjetim onog koji je na 300 zasjeo dok ga nisu pokupili ko zvečku. Ovaj se bar miče naviše.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

@kvart99
ako je procjena da HMST vrijede 478,xx kn, zašto bi netko žurio sada pred sam kraj natječaja prodati dionice po 340 kn!?? jer što ako dođe makar 1 valjana ponuda? to automatski znači javnu ponudu svim dioničarima po barem 478,xx kn!

Ignore: KressoM, delux


kupnja se slaže iznad 330 kn, čas odluke sve je bliže [emo_namigusa]
p.s. moglo bi danas zahvatiti i ovoga što se sunča na 340 kn [emo_smijeh]

njega je teže uhvatit od pastrve u vodi golim rukama.[emo_smijesak]

500 komada na kupnji na 340 kn!
ali je ovaj prodavač sa 408 komada malo prije toga utekao sa 340 kn na 350 kn [emo_smijeh]
ne počisti li ga na 350, pobjeći će taj na 400 kn [emo_smijeh]

vjerojatno je to isti igrač bježajućeg naloga na ask-u.
ne vjerujem da je prosvjetljen ,prije da je dobro informiran.[emo_namigusa]

osobno bi me jako iznenadilo da vlmr barem ne napravi dubinsko snimanje a dok ga je radio na himr to je i procurilo prije kraj natječaja.
možda bi to ili nečije snimanje mogao biti razlog rasu zadnjih dana.
u tom slučaju je kolega nalet uletio sa zvukom sirene
ali nije to slučajno već kako je sam napisao rezultat višemjesečnog promišljanja i rada.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

A ima i to logike, možda i je isti, tko će ga znat.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close