HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ako sam dobro shvatio, isti tip je 11.na asku sa 408kom i pokusava kao 1.na bidu sa 458 kom prodat tih 408 ? koja mu je garancija da ga nece nakitit i da ce zavrsit sa 866 kom ? ma to je znanstvena fantastika..

ZVZD, VPIK, turisti, plovidbe, polulikviduše, nelikviduše, CASH, ...

99% da nije isti jer su nalozi na samo 10 kn razlike…

Ignore: KressoM, delux

Došlo je vrijeme za ulazak malo većih igrača…a i razumljivo barem meni jer “ipak je ovo Dubrovnik” a šta se može i gdje najprije i najlakše prodat ako ne tamo…budimo malo pronicljivi…[emo_smijesak]

da želi prodati nebi stalno bježao na više čim mu se bid približi kako postaje među prvim nalozima na ask-u.
cilj mu je spuštati ask a kao prvi na bidu čeka sa mrežom da ribice same ulete.
klasiča mreža sačekuša dok ne izgubi živce i počisti ask ali prije će naviše pomaknuti svoj nalog.
tako je bilo do sad i tako to ja vidim,što ne znači da je i sigurno tako.
sigurno je samo da je veliki elektricitet u zraku i da bi uskoro mogla nekog zdrmati struja na hmst a i himr je spojen na isti izvor.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

najzanimljiviji su mi ovi koji prodaju svoju siću na 341,97 kn ili malo iznad… imaju veliku kupnju na 340 kn, ali ne žele prodati 2 kune jeftinije?!?
ako već ne vjeruju da će uspjeti prodaja HMST po 478 kn, zašto ne prodaju po bidu i adio? nije vrag da nekome te 2 kune toliko znače!?? [emo_zacudjen]

p.s. evo još je jedan stavio 20 komada na 341,97 kn?!? [emo_zacudjen]

Ignore: KressoM, delux

u ovom trenu nije mudro prodavati jer sljedi objava dobrih vijesti koje današnji kupac već zna.
ali kolega nije sve onako kako izgleda
ima tu i preljevanja iz šupljeg u prazno i obrnuto
vidite da tu ima svega.
strpimo se još malo i biti ćemo puno pametniji.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Fino čišćenje u 19 sekundi [emo_smijesak]

I'm just a cook.



Mogućnost potencijalne zarade je minimalno 45% a realno i više ukoliko budu barem dva kupca a početna 478kn…očekujem ponudu barem dva kupca

da, skoro 50% zarade u kratkom roku teško da se može negdje drugdje ostvariti, tim je čudniji ovakav oprez i nećkanje ulagača jer ako dođe info da je stigla najmanje jedna formalna ponuda znači da ide javna ponuda prema svima od najmanje 478 kuna i cijena na burzi preći će 450 kn u sat vremena trgovanja! bude li ponuđača više, ponuda izvjesno ide na preko 500 kn
[/quote]

Belupo, Belupo, sada kada ste unutra pjevate sasvim druge pjesme, ili kako bi neki rekli smjer vjetra se brzo promijenio.

Da me ne bi krivo shvatili drago mi je da ste progledali čim ste kupili HMST ali to puno govori o Vama.

Uglavnom HMST ide polako ali sigurno prema gore kako je nas par ovdje i najavljivalo.

02.02.2015. je jako blizu.

Lp

optimisti i pesimisti zamijenili su malo prije dionice. kroz 15-ak dana vidjet ćemo tko je bio u pravu

Ignore: KressoM, delux

Ma ak ću bit pesimista na Crobexu na 1800 bodova, onda doista ne vidim kad ću bit optimist…
DAX okrenuo u plus…

@maratonac
nema to veze s crobexom nego hoće li biti ponuda za HMST ili ne. ako ih bude idemo na 450 kn, ako ih ne bude na 250 kn i to je to

Ignore: KressoM, delux


optimisti i pesimisti zamijenili su malo prije dionice. kroz 15-ak dana vidjet ćemo tko je bio u pravu

ja sam skloniji razmišljanju da su to sve bila posla optimista
malo za stvarno a malo za iluziju.
procjenjujem da ovisno o jačini pozitivne vijesti koja sljedi otvoren je put do kote 400.
strašila su se prestrašila i sad zatišje prije bure.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

migra. bio bi red da maestrali povuku imperial.

autolik@
ove su dvije dionice usko povezane po puno stvari tako da je to sigurna stvar da će doći do preljevanja raspoloženja i na himr.
samo meni ipak himr bitno važniji,nemogu se požalit i danas me netko počastio tamo po bid-u.
ovdje se napetost u zraku može nožem rezati.
baš me zanima koja je to vijest ,mislim da je to snimanje vlmr-a.
nemam nikakav info već me nos usmjerava u tom smjeru.[emo_smijeh]

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

bolje adris nego valamar. valamar neka kupi imperiale. tamo su u tijeku.

New Report

Close