HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


TUI s partnerima pokazao interes i za neke druge tvrtke diljem Jadrana

Siguran sam da će biti interesa kupaca za sve tri tvrtke za koje se očekuje natječaj – zaključio je Lorencin.
[/i]
Hrvatska je fantastična zemlja koja pruža jako puno mogućnosti. Planiramo i druga ulaganja, vjerujemo u Hrvatsku i želimo da naš trud bude prepoznat – kazao je Lundgren.[/i]
…navodeći kako u idućoj godini značajno pojačavaju prisutnost na hrvatskom tržištu. Lundgren je najavio da će TUI nagodinu u Hrvatsku dovesti oko 200.000 turista, što je za čak 150 posto više nego ove godine…

http://www.novilist.hr/Vijesti/Regija/Otoci/Ovaj-tjedan-novi-natjecaj-za-Imperial-Rab

http://www.business.hr/ulaganja/todoric-se-baca-u-turizam-agrokor-strateski-partner-tui-ja

http://www.novilist.hr/Vijesti/Regija/Otoci/Valamar-Todoric-i-LRH-u-utrci-za-rapski-Imperial

meni ovo izgleda kao prilično povezano i realan scenarij
pola svojih dionica bi otpustio sa 20% diskontom kada bi TUI bio kupac
a drugu poluvicu bi im prodavao iznad 1500 ili najvjerojatnije nikad.
ako i ovo netko valamaru odnese u ovom krugu ispred nosa radi prevelike pohlepe
dodatno ću proslavit.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

http://www.novilist.hr/Vijesti/Regija/Otoci/Cijeli-otocic-Lukovac-bio-velika-bizantska-utvrda

Riječ je o jednom od vrlo vrijednih arheoloških lokaliteta koji se, zbog dobre očuvanosti, može iskoristiti i kao turistička atrakcija
Dakle, da Lopar osim po plažama bude poznat i po kulturnoj ponudi. Utvrda ima puno, ali ovo je jedina ovakva

hoće li danas objaviti i koliko ima zainteresiranih kao na maestralu ?

Prvo trebaju objaviti da je raspisan novi krug natječaja za prodaju, a tek mejsec dana kasnije tko je sve zainteresiran.

gdje će biti prvo objavljeno?
cijena raste, i danas se kupuje u velikim paketima
mogao bi to biti valamar ako su već odlučili da će platiti početnu cijenu
do 780 kuna po dionici imaju uštedu 250 kuna


gdje će biti prvo objavljeno?
cijena raste, i danas se kupuje u velikim paketima
mogao bi to biti valamar ako su već odlučili da će platiti početnu cijenu
do 780 kuna po dionici imaju uštedu 250 kuna

Kakav valamar?
Isuse dragi?
Moderatori?

F i g h t T h e P o w e r ! ! !

kupovati može tko želi i koliko želi a dali je to valamar,tui partneri,rusi,lrh, netko od još uvijek 7 tajnovitih podnositelja pisma namjere u prvom krugu ili netko van spomenutih manje je važno jer to nećemo nikad niti saznati,ako kupuju bit će skriveno a dionice otpuštene u ponudi.
pa bili bi ludi da otkriju tako nešto ili da se pojave u prvih deset,cijena bi odletila u sekundi i ovako je ask šuplji kao sir.
valamar iako je napravio jedini dubinsko snimanje(za sada)i nije više moj favorit jer će sad “olabavljeni uvjeti” privući i sve ostale.
valamar je imao priliku i znali su da su jedini snimatelji ali im je pohlepa zamutila razum.
nije im bilo dosta” u pola cijene”.
sada je “kost” bačena i bit će ovdje još dodatnih snimača uskoro.
za mene nebi bila nikakva senzacija da sada himr bude prodan po večoj cijeni od početne.
nećemo dugo čekati raslet a najbolje od svega što ćemo nakon raspleta(bilokakvog) imati imovinu koja neće više vrijediti više 782 kn već 800 ili više i tako će se to povećavati godinama
a pohlepni će moći zajedno sa nama uživati u rastu imovine a i cijena na burzi će to popratiti kadtad.
pa će im 1500 kn za par godina biti povoljno.
a time će svima onima koji zadrže dionice napraviti veeeeeliku uslugu.
živi bili pa…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...



gdje će biti prvo objavljeno?
cijena raste, i danas se kupuje u velikim paketima
mogao bi to biti valamar ako su već odlučili da će platiti početnu cijenu
do 780 kuna po dionici imaju uštedu 250 kuna

Kakav valamar?
Isuse dragi?
Moderatori?
[/quote]
http://www.novilist.hr/Vijesti/Regija/Otoci/Ni-jedna-ponuda-za-Imperial-Rab

u drugom krugu dubinsko snimanje obavio jedino Valamar

nadam se da niste ovdje samo radi ismijavanja drugih.
nemam mnogo iskustva ali sam napisala ono što mislim.
napišite ako želite tko će po vama biti kupac.


valamar je imao priliku i znali su da su jedini snimatelji ali im je pohlepa zamutila razum.

Kolega, jeste li vi ozbiljni?!? Pohlepa im je pomutila razum? Alo! Pa jel vi pročitate prvo što napišete? A što je onda sa svima koji NISU obavili dubinsko snimanje? Njima je što pomutilo razum? Pisanje na forumu? Ako su već obavili dubinsko snimanje, onda valjda imaju jasnu sliku ŠTO se kupuje ZA koju CIJENU i POD KOJIM UVJETIMA, zar ne? I to vjerovatno puno puno puno bolje nego što to vi ili ja znamo, zar ne? Pa nisu oni djeca pa da se igraju s tim. Da jesu, ne bi Valamar bio to što je. Ili bilo tko drugi, ko je dao pismo namjere, ali nije obavio dubinsko snimanje, jel da?

Zato, kolega, promislite malo kako razmišljate i ne pomućujte sami sebi i drugi razum!

P.S. Nemam HIMR, ovim svojim postom ne govorim ništa o vrijednosti HIMR te nije nagovor na kupnju ili prodaju iste.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]



valamar je imao priliku i znali su da su jedini snimatelji ali im je pohlepa zamutila razum.

Kolega, jeste li vi ozbiljni?!? Pohlepa im je pomutila razum? Alo! Pa jel vi pročitate prvo što napišete? A što je onda sa svima koji NISU obavili dubinsko snimanje? Njima je što pomutilo razum? Pisanje na forumu? Ako su već obavili dubinsko snimanje, onda valjda imaju jasnu sliku ŠTO se kupuje ZA koju CIJENU i POD KOJIM UVJETIMA, zar ne? I to vjerovatno puno puno puno bolje nego što to vi ili ja znamo, zar ne? Pa nisu oni djeca pa da se igraju s tim. Da jesu, ne bi Valamar bio to što je. Ili bilo tko drugi, ko je dao pismo namjere, ali nije obavio dubinsko snimanje, jel da?

Zato, kolega, promislite malo kako razmišljate i ne pomućujte sami sebi i drugi razum!

P.S. Nemam HIMR, ovim svojim postom ne govorim ništa o vrijednosti HIMR te nije nagovor na kupnju ili prodaju iste.
[/quote]

po meni valamar je najbolje odigrao – za sitne novce pročešljao je knjige i sada točno zna koliko himr vrijedi. uz labavljenje uvjeta, ponovno sudjelovanje valamara će biti crno-na-bijelo dokaz da cijena od 783 ima utemeljenja.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

nije valamaru cijena bila problem tako da nema tu nikakve pohlepe, problem je dublje prirode

da, dublje prirode u vidu suludih uvjeta. ali cijena ipak mora biti realna ili nerealna – ako valamar nakon vlastitog due diligence opet ude u natjecaj, to po meni znači da cijena je realna

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



valamar je imao priliku i znali su da su jedini snimatelji ali im je pohlepa zamutila razum.

Kolega, jeste li vi ozbiljni?!? Pohlepa im je pomutila razum? Alo! Pa jel vi pročitate prvo što napišete? A što je onda sa svima koji NISU obavili dubinsko snimanje? Njima je što pomutilo razum? Pisanje na forumu? Ako su već obavili dubinsko snimanje, onda valjda imaju jasnu sliku ŠTO se kupuje ZA koju CIJENU i POD KOJIM UVJETIMA, zar ne? I to vjerovatno puno puno puno bolje nego što to vi ili ja znamo, zar ne? Pa nisu oni djeca pa da se igraju s tim. Da jesu, ne bi Valamar bio to što je. Ili bilo tko drugi, ko je dao pismo namjere, ali nije obavio dubinsko snimanje, jel da?

Zato, kolega, promislite malo kako razmišljate i ne pomućujte sami sebi i drugi razum!

P.S. Nemam HIMR, ovim svojim postom ne govorim ništa o vrijednosti HIMR te nije nagovor na kupnju ili prodaju iste.
[/quote]
za početak između nas je ogromna razlika vi nemate i ja imam dionice da sad ne ulazimo u detalje dali želite ili ne kupiti,činjenica je da ste zakasnili ući ovdje ali ste na nekim drugim ušli na vrijeme i zaradili,između nas je razlika u tome što vi želite sve za sebe a ja želim da nam svima bude dobro.
ali ajmo po redu:
1. da, ozbiljan sam i dalje stojim iza svakog napisanog slova nakon 4 godine i imate priliku citirati i argumentirano dokazati da u nečemu nisam bio u pravu.,a tvrdio sam na < 200 da će biti prodano po Bv(500) ili više dok još nismo imali procjenu Bv od rasta na 782 kn. 2.[b]pročitajte[/b] i postove par stranica unazad tamo sam obrazložio zašto mislim da je 782 kn "u pola cijene" 3.pejnović je izjavio"najveći su problem bili [b]uvjeti[/b]"(cijene znači nije) sada kada su uvjeti [b]ukinuti[/b] biti će još snimača i to vrlo uskoro. 4.želim vam puno sreće i uspjeha u kupnji himr. budite strpljivi možda i nešto kupite kad već niste do sada. ako već sumnjate u moj [b]razum[/b] nemojte i u Rast-ov jer ćete biti još više razočarani. sretno

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Jel ovo netko zna nešto više…?


Jel ovo netko zna nešto više…?

u današnje doba više nema tajni. samo je pitanje da li imaš novaca da uložiš i vremena da dočekaš.

who dares, wins

New Report

Close