HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Isto takav omjer dobivaju i banke, pa im taj omjer odgovara.
Zasto ne bi onda i meni

zato što banke ne daju živi keš nego svoje potraživanje pretvore u dionice (drugo im ne preostaje) a ti hoćeš dati živi keš kojim možeš kupiti bilo što

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Isto takav omjer dobivaju i banke, pa im taj omjer odgovara.
Zasto ne bi onda i meni

Mogao bi ti uskoro promijeniti nick u Fićo!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Dobar pocetak za sada 🙂

na kupnji samo 1032 komada [bye]

50kn here we come! [cool]

da li je na pragu dogovor na zadovoljstvo svih zainteresiranih strana

Loncar preko HG Spot Informatike otvara trgovine

http://www.poslovni.hr/vijesti/loncar-preko-hg-spot-informatike-otvara-trgovine-183408.aspx

marcello

Jel propala ova firma? Vidim da u Osijeku stoji natpis na njihovom poslovnom prostoru kako više ne postoji.

po reakciji na gržištu izgleda da nije

Tako je to ovdje. Netko napiše da se nešto zatvorilo i da firma jedva preživljava i odmah pozitivne blokade. Unikatna burza, unikatne dionice, ne znam zašto jednostavno ne upakiramo te naše bezvrijedne papire i prodajemo turistima na obali kao unikatne suvenire.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Koliko se ja razumijem u ovu dionicu, sutra je vjerovatno na 14.

za početak trebaš pojest ovog skrivenog od 5000 komada

Hm ipak je skočilo na info. A info glasi http://www.poslovni.hr/vijesti/sasa-loncar-predlaze-ingrin-model-za-spas-hg-spota-184364.aspx

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Koliko bi bilo izdano novih dionica u swapu za 150 mil. kuna duga, ima li netko da dobro računa ovakve stvari ?

Kaže da su dobavljači već dali do znanja da će podržati dugoročno rješenje i otvaranje trgovina. “Zasad mogu biti zadovoljan što su svi svjesni težine situacije jer je alternativa u ovom slučaju stečaj, a tada svi gube”, kaže Lončar.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close