HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bilanca je koma. Ne posluju pozitivno, čak niti nemaju za vratiti rate bankama a kamoli kamate i to sve dolazi iz usta Prpića pa zvuči pozitivno [lol]
Dobar spin je dobar spin!

let your money speak for you, punk!

…pa i-pad ide u prodaju…uskoro su božić i nova godina pa treba klincima kupovat računala i ostale gadget-e…. još bi mogli u slijedećem tromjesječju poslovati iznad svih oćekivanja..

Hg mi je stalno na watch listi ali ipak čekam konkretnije informacije jer puko širenje optimizma mi je oduvijek bilo smješno.

let your money speak for you, punk!


…pa i-pad ide u prodaju…uskoro su božić i nova godina pa treba klincima kupovat računala i ostale gadget-e…. još bi mogli u slijedećem tromjesječju poslovati iznad svih oćekivanja..

ma tko će kupovati klincima računala i gadgete u ovoj krizi?! pa ljudi nemaju ni za kruh, a ne za ovakav luksuz!

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



…pa i-pad ide u prodaju…uskoro su božić i nova godina pa treba klincima kupovat računala i ostale gadget-e…. još bi mogli u slijedećem tromjesječju poslovati iznad svih oćekivanja..

ma tko će kupovati klincima računala i gadgete u ovoj krizi?! pa ljudi nemaju ni za kruh, a ne za ovakav luksuz!
[/quote]

..da imaš djecu znao bi… 😉

Uzalud vam trud svirači,
netko se iskrcao i to je to, povoljnije više nema.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Bit će povoljnije kad dođe novo FI.

let your money speak for you, punk!


Bit će povoljnije kad dođe novo FI.

Bit će rasulo ali Prpić će se pojavit, ljudi polakomit a mi zaradit jer svi znamo što se događa i to ćemo iskoristit a na kraju igra najbrži prst.



Bit će povoljnije kad dođe novo FI.

Bit će rasulo ali Prpić će se pojavit, ljudi polakomit a mi zaradit jer svi znamo što se događa i to ćemo iskoristit a na kraju igra najbrži prst.
[/quote]

pitanje je samo ima li još ovaca na burzi? teško da je još koja preživjela ove pokolje, sad ćete počet prodavati jedni drugima da izađete van sa što manjim minusom [bye]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

Kako Prpić to lijepo zna PR odradit, ima li koji medij i portal a da info nije objavljena!?

Za par dana ponovo u revijalnom tonu nelikvidnosti

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


pitanje je samo ima li još ovaca na burzi? teško da je još koja preživjela ove pokolje, sad ćete počet prodavati jedni drugima da izađete van sa što manjim minusom [bye]

Nećemo vrijeđati, to nisu ovce nego dugoročni ulagači [thumbsup]

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/trgovina/hgspot-nakon-dvije-i-pol-godine-opet-posluje-pozitivno,91939.html

New Report

Close