HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Hehe. Stoji sta kazes, a jel ti sinula druga seljačka misao na pamet, tipa da postoji zgrada HgSpota koja se može prodati i platiti dugove – vidi u RDIG stavku dugorocna imovina.

Da, samo što zgradu treba prvo prodati a u ovo vrijeme garantirano ne mogu dobiti njenu realnu cijenu. Nadalje, neka se i proda i tako se saniraju dugovi opet ostaje problem nekonkurentosti na tržištu i slab promet kojim se ne pokrivaju troškovi a da ne govorimo o zaradi.

Ovako gledajući ne vidim nikakvu drugu logiku nego da se priprema teren na prodaju firme, a sad kome i tko bi ih uopće htio kupiti i zašto ne bih znao.

ElRoy23, 04.05.2010. u 14:08
Panika tek natupa kad ovih top 5 budu prodavali.

Slažem se.

nekome je popodnevna naoblaka i povišeni tlak pritisnuo lubanju u mozak pa je počistio upravo bid do blokade [huh]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Evo nas na 26 kuna..ide to dolee

kaj je bilo? jel otišlo bez mene?! [angry]

Što mislite tko je prodavao? Lončar, Baričević ili Milinković?

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

Varga

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Lončar, čovjek je drvo, taman njegov stil.

Ovo je go… a ne dionica. Sutra izlazim pa makar sam donji 50%.


Ovo je go… a ne dionica. Sutra izlazim pa makar sam donji 50%.

Sada ide do 18-19 kuna 🙂 Najbolja dionica

Kada ovo krenu prodavati ovi iz top 5 cijena se nece moci vise pisati sa dva broja, bit ce i jedan dosta….
Kad se samo sjetim koliko sam se cudio cijeni po kojoj je Prpic izasao….cak sam mislio da je covjek malo naivan…….
Cestitam Hrvoje!


Odavno su uracunati rezultati 1Q u cijenu ove dionice. Pa sjetite se samo kada je Loncar poceo sa raprodajom.

izgleda da nisu svi uračunali ovakve rezultate u cijenu
[bye]



Odavno su uracunati rezultati 1Q u cijenu ove dionice. Pa sjetite se samo kada je Loncar poceo sa raprodajom.

izgleda da nisu svi uračunali ovakve rezultate u cijenu
[bye]
[/quote]

Bojim se da ovdje stečaj kuca na vrata.
Bio je jasan i dovoljan znak kad su nedavno uprava i nadzorni rasprodavali dionice HGSP, ali neki su sami sebi pričali bajke da će sve biti u redu [bye]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

New Report

Close