HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma dečki ne treba dizati tenzije nego polako skupljati do 180 pa onda pričekati preuzimače.I onda lijepo samo brojimo pare.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

Malo je tu prodavača kako mi se čini……

MOJI POSTOVI NISU POZIV NA KUPNJU ILI PRODAJU DIONICA!!!!

Prodaje:
Količina Cijena

25 122,95
50 122,96
31 124,77
4 124,99
70 129,96
72 130,00
85 131,50
100 133,25

marcello


Prodaje:
Količina Cijena

25 122,95
50 122,96
31 124,77
4 124,99
70 129,96
72 130,00
85 131,50
100 133,25

Fali tu onaj "glumac" koji se postavio sa 400 komada ali samo na 10 minuta da mu ne ode prviše gore. Međutim brzo je zbrisao. Nema pojma koliko je ima sreće. [pray]

MOJI POSTOVI NISU POZIV NA KUPNJU ILI PRODAJU DIONICA!!!!


@ indija
O kojem se građevinaru radi koji će propasti ako nije tajna????

Ima kandidata, ali u svakom slucaju zbog ove krize kljuc u bravu je stavilo na tisuce malih i srednjih firmi koje su se bavile gradevinom i moze se reci da je je gradevina u zadnje 3 godine dozivjela generalno pospremanje.
Neka me netko ispravi, ali firme poput dlkv, hdel, thnk itd. prije krize su funkcionirale na slijedeci nacin u poslovima male vrijednosti [ cca. 2-3 mil. eura ]. Prijave se na natjecaj kao nositelji posla. dobiju posao, proslijede ga dalje kooperantima, uzmu malu proviziju i svi sretni i zadovoljni. Sada svaki posao koji dobiju na natjecaju odraduju sa svojom operativom.
U 201 god., gradevinska industrija u HR je imala zaposlenih 11,500 radnika sa ukupnih prihodom od 32 mlrd. kuna, tako da je gradevina puno sira prica od firmi koje su izlistiane na burzi i upravo su male firme koje su dobivale redovito "svoj dio kolaca" u godinama ekspanzije, najvise dobile po nosu i tako oslobodili prostor " velikima" da rade i poslove koji im prije krize nisu bili interesantni.

Ipak se kreće na bolje.
Vlada je donijela odluku da proslijedi 110 milijuna eura (833 milijuna kuna) HC za održavanje cesta.
Ide i izgradnja ZL Zagreb, to je nekih 236 milijuna eura (Viadukt i ZTBN) što je posao od 1,8 milijardi kuna.
Poznato je da Hdel i Vdkt na svim poslovima surađuju.
Hint posao na popravku mosta preko Save, cestogradnja i sl.

Evo i Dalekovodov SKY office (vrijedan 95 mil eura) 720 milijuna kuna, je uskoro gotov.
Bravo za građevinu

Nemojte vi ulaziti, vidi se da se ne razumijete u građevinarstvo.
Tu se radi u dugoročnom investiranju a ne o burekđijanju.
Cijena od 122 kune je izuzetno atraktivan ulaz, takav prosječan ulaz nema nitko.

Opet maklo onaj nalog od 500 kom na prodaji, a baš je na simpatičnoj razini, jer se jedan moj frend raspituje za njega.
Stoga molim da se opet postavi.

Koji šaljivac sad je sa 500 kom stao na 137 kuna misleći da tu nije ugrožen.
Haha
Dobar vic


Koji šaljivac sad je sa 500 kom stao na 137 kuna misleći da tu nije ugrožen.
Haha
Dobar vic

gospodine s/pin up

imate do 129, 5 manje 700 kom….što čeka vaš frend s kupnjom? brzo ga obavijestite da ne propusti priliku jedno ga po tiho upozorite da pazi da ne skine sam svoj nalog [smiley]

free flow information

Vidi se da se netko nije na vrijeme nakrcao pa štopa cijenu.Klasika.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

New Report

Close