HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@ indija
O kojem se građevinaru radi koji će propasti ako nije tajna????

Evo, nažalost po radnike, dogodilo se kako sam i predvidio prije dva dana. Konstruktor je u štrajku do daljnjega zbog neisplate plaća.
Na većini gradilišta rade zajedno, kao partneri, i ako jedan od partnera ne može obaviti posao mora uskočiti drugi, a to je HDEL.

Nije mi drago da bilo tko propadne.
Više od eventualnog preuzimanja poslova partnera koji je u problemima me vesli početak izgradnje ZL Zagreb.
Iako je to dobio Viadukt biti će tu posla i HDEL.

Ima bit da samo nas nekoliko s foruma kupujemo zadnjih dana, slaba likvidnost.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Ima bit da samo nas nekoliko s foruma kupujemo zadnjih dana, slaba likvidnost.

Likvidnost ce doci sa porastom cijene, isto kao i kod VDKT.
I tamo je promet na razinama od 100-115 bio par destaka tisuca dnevno.

Znači čekamo neku pozitivnu vijest???

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Najveći problem je kad ti špekulanti uđu u neku dionicu i onda nema likvidnosti da je prodaju.
Tada slijedi njihovo iskrcavanje i vraćanje cijene gdje je i bila i niže.
To se dogodilo hrpu puta.
Moram priznati da sam i ja uzeo hdel, a ne vdkt i sad vidim da sam pogriješio.

Također kolega kiko mislio sam se HDEL ili VDKT i normalno pogriješio.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Također kolega kiko mislio sam se HDEL ili VDKT i normalno pogriješio.

kolega niste pogrješili,HDEL-u tek slijedi rast , ostali građevinari su to već odradili, malo strpljenja namjerno se ruši da se uđe povoljnije.

Ma sve to ja al da sam uzeo Viadukta bio bi 30% u plusu a ovako sam 25% u minusu. Na burzi očito nema ništa od strategije držanja, eto meni prosjek 240 kn, ovo zadnje uzeo po 130 kn i sve gore i gore.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Još do prije četiri tjedna je na asku bilo nekih 800 kom po 84-85 kuna, nitko nije htio štapom taknuti, (mislim da je nekih 300 kom prošlo i po 80 kuna, sve po bidu), ali kad je krenulo gore prošli tjedan, skidalo se s aska i po 130…dakle moglo se biti bez problema 50% u plusu a ne 25% u minusu…

To sam onda ja uzimao po 80 i pola iskipao na 130 🙂 Sad znam i kome 🙂
Ali ostalo mi još pola…

kikio 123 ponovo se krcaj dok je vrijeme, da ne bi zažalio što si prodao po 130
lp

New Report

Close