HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kupite vi nju po 450 “slavuja” pa budete mirnije spavali….moj savjet je da još malo pričekate

Cemu odmah ljutnja ako netko nesto pita?
Na cijeni od 1800 kuna smo rekli da vrijedi. Ovo je dobar pad cijene od te cijene.
Nitko ne moze garantirati da je ovo dno.

Mea parvitas.

Vrijednost ove dionice je u budućim poslovima. Ne zaboravimo Pelješki most, sredstva su osigurana u proračunu.

Svako ima svoje mišljenje , moje je da kupujem [thumbsup]

Ako vam ovih 2200 kupljenih na prosječnoj cijeni 742 ne govori ništa onda prodaj i završi priću i čekaj na nižoj razini


Ako vam ovih 2200 kupljenih na prosječnoj cijeni 742 ne govori ništa onda prodaj i završi priću i čekaj na nižoj razini

Pa tako su kupili i na 1030 kuna pa što se dogodilo.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Ako vam ovih 2200 kupljenih na prosječnoj cijeni 742 ne govori ništa onda prodaj i završi priću i čekaj na nižoj razini

Apsolutno nista ne vrijedi.

Meni je jos cudniji podatak da je Matic kupio onih 647 mislim komada tamo po 110X kuna.
Ne znam sto mu je bilo toga dana. Iz toga proizlazi da ovo nije ni on ocekivao.
Tko to onda sad prodaje i zasto? Uz promet od 2204 komada danas, na prodaji u prvih deset ima cca 400 komada. Sto po ovim cijenam mi izgleda jako puno.

Mea parvitas.

Danas su prodavali marginci i povukli sa sobom paničare


Danas su prodavali marginci i povukli sa sobom paničare

Stari moj, ti isto pricas preko 2 mjeseca[rolleyes]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Ja kupujem 2 mjeseca[thumbsup][thumbsup]

Čemu nervoza pa rasprodajte sve i gotova prića


Ja kupujem 2 mjeseca[thumbsup][thumbsup]

ako kupuješ dva mjeseca onda si izgubio jako puno !
14.02.2008

1.367,00 Kn


ako kupuješ dva mjeseca onda si izgubio jako puno ! 14.02.2008 1.367,00 Kn

Ma nije greda toliko velika ako s vremena na vrijeme kupis par komada. Greda je ako se kupuju stotice.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

New Report

Close