Fotografija

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Fotografija

Sve je u redu,samo nek se ne prepusti alkoholu.

Ako novac zaista ne donosi sreću, onda mi ga vratite

…evo malo i Njemačke…


dobro da su ga skužili di je…mi smo već svi brinuli kak se dugo niš ne javlja ….

Znaš da sam se već i ja bila zabrinula ….. Al’ ok, svaka mu čast [smiley]


Sve je u redu,samo nek se ne prepusti alkoholu.

Ma nema uopće potreba razmišljati o tome

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama

…ABaadar…sad nemaš razloga više dijeliti jedinice… [smiley]

BAKICAAA pa di si mi ti? ja sam mislio da ti samo ja dajem jedan…ima nas puno zločestih…ma neću škrtarit ka’ svi Dalmoši evo ti 100!!! [cool]

Ima li još curetaka?… večeras sam raspoložen svima ću vam udjelit sljedovaneje…a ne jedan…stotka… [kiss]


BAKICAAA pa di si mi ti? ja sam mislio da ti samo ja dajem jedan…ima nas puno zločestih…ma neću škrtarit ka’ svi Dalmoši evo ti 100!!! [cool]

Ne brini,ne ostaje ni ona tebi dužna.

Ako novac zaista ne donosi sreću, onda mi ga vratite


Ima li još curetaka?… večeras sam raspoložen svima ću vam udjelit sljedovaneje…a ne jedan…stotka… [kiss]

ovim putem nikad do komada. [embarass]

Ako novac zaista ne donosi sreću, onda mi ga vratite


Ima li još curetaka?… večeras sam raspoložen svima ću vam udjelit sljedovaneje…a ne jedan…stotka… [kiss]

…znam ja da ti mene ne bi iznevjerio… [wink]



Ima li još curetaka?… večeras sam raspoložen svima ću vam udjelit sljedovaneje…a ne jedan…stotka… [kiss]

ovim putem nikad do komada. [embarass]
[/quote]
Šta je bolan Đemo?…pa ko je tražio komade…ja sam samo raspoložen, kako sam i napi’so…da sam i tebe sreo u birtiji platio bih ti piće, a ovako ne i evo ti jedan za pogrešno tumačenje… [tongue]



Alien

savršeno
svaka čast
evo ti 100-ka
daj još [pray]

evo tebi 100-ka jer si iskren a ZOKu jedinica jer ga trebam moliti da mi posta Njemačku
[/quote]

Evo ti samo 1 fotka za sad iz Njemacke pa da vidim ak bus mi i dalje keljil 1 ostale ne dobijes [wink]. Inace, fotkano je u Panzermuseumu u Munsteru nesto iza Hamburga (btw imas i GPS koordinate u samoj fotki u EXIFu pa gledaj u GE gdi je fotkano)

OK, nastavljam s Norveškom gdje smo stali.

p.s. Ono, nažalost, nisu stijene od zlata na jednoj fotki iako tak zgledaju

E baš si Alien, svaka čast! [thumbsup]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


E baš si Alien, svaka čast! [thumbsup]

Za kaj pak sad?



E baš si Alien, svaka čast! [thumbsup]

Za kaj pak sad?
[/quote]
Fotke su savršene…

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

New Report

Close