Fotografija

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Fotografija

Što je to bila kava u Opatiji???????


Što je to bila kava u Opatiji???????

…a je …uz ostalo …i kava i kolači…. [rolleyes]

današnja setnja maksimirom

nisam dostojan da uniđem u krug prijatelja vaš nego samo recite riječi ozdraviće minus moj

posto je burza bar za mene danas jako tužna odlučih se razveseliti gledajući fotke s mora ove godine pa zašto ne bi i Vi malo uživali u našim ljepotama jadrana
zna li tko gdje bi ovo moglo biti
pozdrav svemanjemaminepare

nisam dostojan da uniđem u krug prijatelja vaš nego samo recite riječi ozdraviće minus moj

@maminepare
Orebić? Hvar? Vodice?
Hladno? Toplo?

Mislim da je sunčana uvala????

iznenadili bi se kad bi rekao da je to istra na zadnjoj slici se vidi cres dakle slikano prema istoku i jos malo— lijevo se vidi rt ubac i rt mulac a u daljini cres

nisam dostojan da uniđem u krug prijatelja vaš nego samo recite riječi ozdraviće minus moj

Ako se ne varam to se mjesto zove duga uvala… lijepo naselje, uvijek sam volio igrati onaj mini golf, odmah u onoj šumici na plaži…

Onoga dana kada nauka počne proučavati nefizikalne pojave napredovat će u deset godina više nego u svim ranijim stoljećima svoje povijesti.


Ako se ne varam to se mjesto zove duga uvala… lijepo naselje, uvijek sam volio igrati onaj mini golf, odmah u onoj šumici na plaži…

a ne nije ali vruće je vruće ovo je uvala Jalinica a do uvale Duga (odnosno duge uvale ) nalaze se uvale Zagrob,Kaval i Jarovica
ovo su slike uvala ali ne znam koja je koja
nakon današnjeg tužnog dana i crvenila evo svima malo ako ne zelenila onda plavetnila (domaćeg)

nisam dostojan da uniđem u krug prijatelja vaš nego samo recite riječi ozdraviće minus moj

…polako,ali sigurno…

…Evo male zagonetke;
Koja je ovo prirodna ljepota?????
[img]http://imagetitan.net/files/nkmogp7yxao63ijtka2u_thumb.jpg[/img]

Nagrde neme zbog krize što su je proglaili močnici, nagrada je u zadovoljstvu saznanja…. [bye] [smiley]

Kozer

još jedna moja moja prob pastanja
[img]http://imagetitan.net/files/agaa8q1x2d9nkg6pyucu_thumb.jpg[/img]

[thumbsup]

Kozer

New Report

Close