FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A čijih je 113 175 komada na računu HPB-a , zašto se ne bi mogao taj hpb iskipat ako trezor krene u dokup ? Pa ne spadaju u ff samo dionice van prvih 10 .

I kolega crumarix objasnite mi molim vas zašto ne bi trezor išao u kupnju i kakve veze to ima sa tim koliko vlasnik ima dionica. Pa otkup trezora je za vlasnika možda i najelegantniji potez izvlačenja novca iz kompanije, čovjek smanji ff i digne si vrijednost dionice, sutra ih može poništit i još podignut vrijednost, može ih podjelit sebi i svojim prijateljima kao nagradu za posebne zasluge…

kolega jotun…

naravno, otkup dionica je za vlasnika najbolji način izvlačenja novca iz firme, ako proda svoje dionice . Na taj način ne smanjuje ff, već pretače iz zajedničkog u svoje . O tome diže li vrijednost dionice, to odlučuje tržište, zar ne ? Hoće li ih podijeliti sebi i prijateljima, to male dioničer uopće ne zanima, zar ne ? [tongue]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

ha čujte da vlasnik ima nešto od toga treba prvo opasno dignuti cijenu na burzi i "stvoriti" veliku potražnju ako želi puno novaca "izvući" prodajom…ovo sve do sada je bilo vrlo sitno što se količina tiče, tako da po toj verziji bi još trebalo dosta gore i značajno bise trebali povećati volumeni…ako se uopće o tome radi…ali vidjeti ćemo za par mjeseci di će biti cijena dionice….


ha čujte da vlasnik ima nešto od toga treba prvo opasno dignuti cijenu na burzi i "stvoriti" veliku potražnju ako želi puno novaca "izvući" prodajom…ovo sve do sada je bilo vrlo sitno što se količina tiče, tako da po toj verziji bi još trebalo dosta gore i značajno bise trebali povećati volumeni…ako se uopće o tome radi…ali vidjeti ćemo za par mjeseci di će biti cijena dionice….

Naravno, ali kako je napisao dr. Oetkher nisam ni znao da je FNVC trebao dati javnu ponudu. Sad se onih 12 mil. kuna čini vrlo realističnom opcijom za trezorku kupnju. Jer ako ide javna ponuda onda kad je trebala ići zar nije bolje kupiti za trezor veću količinu pa da ostane čim manje dionica u slobodnoj prodaji, jer bi javna trabal biti po mojoj računici negdje oko 600 kuna, a po novom neka relana vrijenost ili cca 800 kuna. Znači ovaj sistem kupnje tj. skokoviti rast pa čekanje da se malo dionica nakupi na prodaji ima smisla. Sad tek vjerujem da nismo došli ni do pola realne cijene i moram podići target jer uz ovo moguću ponudu, u bilanci trezorske rezerve od 12 mil kuna ( što bi ih netko stavio uopće ako postoji jedan veliki vlasnik ) ako ih ne misli kupiti, onda mala zaduženost, pa P/BV 0.25 itd. Još ako uzmemo da su prva četiri dioničara MF ( tj. 3 računa su pod skrbničkim računima – margin )sve je izgledniji veći rast na solidnim volumenima.
Pitam Vas kolika će biti cijena ako trezor sada počne kupovati i to objavi na stranicama ZSE-a a trebao bi objaviti. Zar će onda ostali čekati, jer ako je trezoru dobra kupnja na 300 kuna onda je svima nama ostalima ODLIČNA. A vjerujem da će se to dogoditi uskoro, a još ako trezor uđe u prvih 10 a imaju za sada nešto više od 1000 komada.

I love FNVC game 🙂

I love FNVC game.

WWW.KUCILOORO.COM

svaka čast kolegama na afirmativnom pisanju

jedna mala pritužba na finvest upravu tj, na hotele njivice
bio sam u obilasku svojeg imanja na krku pa sam bacio pogled na njivice
t/n Flora izgledaju kao da je bombardovanje nato snaga upravo u tijeku, zgrade su oronule, trava i lišće na sve strane, kojekave cijevi i žice rasute itd itd
ako netko čita ovo iz službe za održavanje nek se malo to dovede u red
hvala

Postanite Eu-robovi

svaka čast kolegama na afirmativnom pisanju

jedna mala pritužba na finvest upravu tj, na hotele njivice
bio sam u obilasku svojeg imanja na krku pa sam bacio pogled na njivice
t/n Flora izgledaju kao da je bombardovanje nato snaga upravo u tijeku, zgrade su oronule, trava i lišće na sve strane, kojekave cijevi i žice rasute itd itd
ako netko čita ovo iz službe za održavanje nek se malo to dovede u red
hvala

flora je u stanju u kakvom je, ove dane je sve okolo počišćeno, lišće… kabela ni ničega nema.
da su bungalovi oronuli je istina, ali kao takvi još uvijek rade, stave malo manju cijenu za njih i u špici su puni, nitko ne pita kakvo je, samo daj ako je jeftino… ali i to će se sređivat u dogledno vrijeme i to drastično…
a kad ste već bili dolje onda ste i primjetili uređenje ulaznog dijela kampa, nove parcele, mobilne kućice???
jučer prolazio onuda pa nabacio par slikica da vidite kako se ljepo uredilo, nego ih ne mogu sad na poslu skinut sa moba…

ma kakav cash-r-a, 100% in

.
FILIPOVIĆ MARIJAN
406.789 65,87 Osnovni račun TRŠĆE, HRVATSKA
2.
HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D.
113.175 18,33 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
3.
VABA D.D. BANKA VARAŽDIN/FILIPOVIĆ MARIJAN
21.435 3,47 Skrb. račun VARAŽDIN, HRVATSKA
4.
HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./FILIPOVIĆ MARIJAN
17.776 2,88 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5.
BAKIĆ NENAD
8.311 1,35 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA

6.
LUKA RIJEKA D.D.
3.973 0,64 Osnovni račun RIJEKA, HRVATSKA
7.
FLORIČIĆ KRISTIJAN
2.441 0,40 Osnovni račun PULA, HRVATSKA
8.
VUKOVIĆ ROBERT
1.500 0,24 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
9.
LOJIĆ ANTUN
1.308 0,21 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
10.
KRAJINA ADEM
1.250 0,20 Osnovni račun SESVETSKI KRALJEVEC, HRVATSKA
Ukupno:

eto nekoliko slikica uređenja parcela na ulaznom dijelu kampa

http://i54.tinypic.com/2ilcuut.jpg

http://i54.tinypic.com/2ilcuut.jpg

http://i52.tinypic.com/1427x8k.jpg

http://i55.tinypic.com/2cicq5e.jpg

ma kakav cash-r-a, 100% in


svaka čast kolegama na afirmativnom pisanju

jedna mala pritužba na finvest upravu tj, na hotele njivice
bio sam u obilasku svojeg imanja na krku pa sam bacio pogled na njivice
t/n Flora izgledaju kao da je bombardovanje nato snaga upravo u tijeku, zgrade su oronule, trava i lišće na sve strane, kojekave cijevi i žice rasute itd itd
ako netko čita ovo iz službe za održavanje nek se malo to dovede u red
hvala

flora je u stanju u kakvom je, ove dane je sve okolo počišćeno, lišće… kabela ni ničega nema.
da su bungalovi oronuli je istina, ali kao takvi još uvijek rade, stave malo manju cijenu za njih i u špici su puni, nitko ne pita kakvo je, samo daj ako je jeftino… ali i to će se sređivat u dogledno vrijeme i to drastično…
a kad ste već bili dolje onda ste i primjetili uređenje ulaznog dijela kampa, nove parcele, mobilne kućice???
jučer prolazio onuda pa nabacio par slikica da vidite kako se ljepo uredilo, nego ih ne mogu sad na poslu skinut sa moba…
[/quote]

u njivicama sam cijeli život pa mi je to kao drugi dom
ima dobrih planova (čitao u lokalnom listu), ovo za floru stoji da su uvijek puni…
naravno da sam vidio ulaz u kamp (osobno mi se ne sviđa) ali eto ukusi su različiti

evo već kad dajem zamjerke (jedna na Beli) – neki genijalac je u onim juznim zgradama hotela bočna vrata hodnika – halla ostavio kvake i sa vanjskim stranama (budem stavio sliku da se nasmijete)

najgore potez lokalnih moćnika njivica što su tamo 1994-1995. čini mi se zatvorile Ruzmarin-Mimozu
disco night club u “Jadranu”, od tada Njivice su penziorana

Postanite Eu-robovi

Sad se igra igra skupljanja od malih tradera i malih dioničara. Naime samo je 1150 na dionica na prodaji od toga cca 600 iznad 400 kuna. Veliki su se povukli s prodaje i čekaju svoj trenutak. Tako se stvara veći spread čime se eliminiraju daytraderi. Provuče se jedna dionica na 297 da bi limit bio na 341 kuni i da ako netko stavi veću količinu ispod tog limita da se to pokupi. Sad bi se mogao uključiti i trezor jer je idealna prilika da se malo počisti oko 300 kuna kako bi se cijena mogla dignuti preko 400 kuna što je vrlo izvjesno prema svim pokazateljima do kraja mjeseca. S tim bi opet dionica bila tek na 0.5 booka ( nerevaloriziranog, a uz zadržanu dobit i rezerve od 300 kn/dionica ) još uvijek i na toj razini cijena predstvalja trenutni najbolji best buy na ZSE-u.

I love FNVC game 🙂

WWW.KUCILOORO.COM

Na 499,99 i 500,00 kuna osvanuli nalozi sa količinom cca 3300 komada. Da li se to trezor ili netko drugi sprema za kupnju ???

WWW.KUCILOORO.COM


Na 499,99 i 500,00 kuna osvanuli nalozi sa količinom cca 3300 komada. Da li se to trezor ili netko drugi sprema za kupnju ???

prije će biti da oni vas žele uvjeriti da dignete cijenu do tamo [yawn]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjeti za ulaganja

New Report

Close