FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prijatelju Lucky_b, hvala na ispravci netočnog navoda !

To je jasno ! [cool]

Sve će to na 0,1 book !

G..c, g..c!!! Floki-time! [lol]

Hell is Empty and all the Devils are Here


Dikane, dobar ti je ovaj potpis "sve će to na book". Kad bi barem FNVC došao na book. Ili bi možda trebao to promijeniti "sve će to na book osim FNVC i INDG", one će na 0.1book [rolleyes]

uskoro neće biti ni papira ni knjiga kako stoje stvari!!!!!!- opet će pisati na DRVENIM PLOČAMA!!!
ali isto tako to će biti dionica u troskoku – HOOP na book!!!!!! [pray]

ova akcija mlogo je jevtina…neke su dionica pale na smiješne razine. možda ju i kupim, ali pričekat ću je na 0,1 booka jer vidim da našom burzom vladaju čudni ljudi.

...povijest se ponavlja...

ja ću uskori ustupiti svoje dionice pojedincima, uz uvjet da za svaku dobivenu dionicu moraju uzet još [/b]barem nešto eurića ( prvo ću malo pratit tečaj da ljude ne uvrijedim malim darom!!! ) [pray]

Nakon pomne analize mogu zaključiti da je ovo kolega znanac opalio po asku samo da bude na prvom mjestu TOP 10- 2009.
Ovo su čiste manipulacije i materijal za Hanfu.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

ma dajte ljudi, nemojte biti vukovi [thumbsup]
ovo je i više nego dobar materijal za sapunicu, a ne hanfu [lol]
ma danas sam ženi na primjeru fnvc-a objašnjavao kako sam ja je…o dobar trejder, jer draga pogledaj samo koliki je rast imao danas, ma ne brini, zaradićemo još… [lol] [lol]
nego ajmo ozbiljno, znamo i sami da je fnvc dobra firma ali da je svima pala cijena pa mora i nama. Nemojte se naslađivat jedni na drugima… Dobro je znat da imamo obranu na 230-250. Ako tko gricne nešto ispod to je ionako sitno i "dogovoreno".
Dikane evo danas se ne javljaš da nazdraviš DOBITNIKU MJESECA!
Ma, ovo ionako ne liči na ništa više, gasite kompove bar do 1.10.
Ajd bok
[cool]

Nisam u tijeku, ali meni to, onako na prvi pogled, izgleda kao "spašavanje cijene" na nelikvidnoj dionici.

Bacio sam pogled na TOP 10 gdje se vidi da se gazda Filipović u 4Q riješio 10% svojeg vlasništva.
G. Nenad Bakić je svoj ulog udvostručio (+2.000 komada)
Zanimljiv je i g. Dejan Bujas koji je bio dosta toga prodao, a potom u zadnje vrijeme (veljača) dokupio manje količine.
Floričić ni makac.

Bit će zanimljivo sljedeći tjedan vidjeti je li se tu možda poigrao netko iz TOP 10.

Znaći Bakić je kupovao od Bujasa i Filipovića ili…??? [undecid]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


ova akcija mlogo je jevtina…neke su dionica pale na smiješne razine. možda ju i kupim, ali pričekat ću je na 0,1 booka jer vidim da našom burzom vladaju čudni ljudi.

Kolega nemojte trošiti pare uzalud još. Pričekajmo je na 0,01 book-a

Hell is Empty and all the Devils are Here


Nakon pomne analize mogu zaključiti da je ovo kolega znanac opalio po asku samo da bude na prvom mjestu TOP 10- 2009.
Ovo su čiste manipulacije i materijal za Hanfu.

Bez pomne analize ja Vam odmah mogu reći da nisam lupio po asku. [lol]

A kako stojite sa pomnom analizom ko je lupio po bidu ? [bye]



Nakon pomne analize mogu zaključiti da je ovo kolega znanac opalio po asku samo da bude na prvom mjestu TOP 10- 2009.
Ovo su čiste manipulacije i materijal za Hanfu.

Bez pomne analize ja Vam odmah mogu reći da nisam lupio po asku. [lol]

A kako stojite sa pomnom analizom ko je lupio po bidu ? [bye]

[/quote]

Pa nije valjda da je netko neupućen lupio po bidu i prodao ovaj biser po ovoj smiješnoj cijeni?
[shocked]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Transakcija i prometa u ovom kvartalu FNVC nema ni približno dovoljno i stoga mu se bliži ulazak u posebni režim. A onda ode FNVC u zaborav, barem na pe-šest godina.

Smatram da će sadašnja kupnja sa razine 100kn vrlo brzo skliznuti ispod 50 kuna, a tada će očajni izlasci pojedinih dioničara ovu dionicu rušiti još snažnije no što smo to mogli vidjeti prošli tjedan.[bye]

Pogledajte prilog imamo samo tri prijatelja na kupnji. [cry]

Nema sreće u Drvosječe, to je jasno ! [cool]

Sve će to na 0,1 book !


Transakcija i prometa u ovom kvartalu FNVC nema ni približno dovoljno i stoga mu se bliži ulazak u posebni režim. A onda ode FNVC u zaborav, barem na pe-šest godina.

Smatram da će sadašnja kupnja sa razine 100kn vrlo brzo skliznuti ispod 50 kuna, a tada će očajni izlasci pojedinih dioničara ovu dionicu rušiti još snažnije no što smo to mogli vidjeti prošli tjedan.[bye]

Pogledajte prilog imamo samo tri prijatelja na kupnji. [cry]

Nema sreće u Drvosječe, to je jasno ! [cool]

barem imate par njih na kupnji. kod moje miljenice – fabrike saniteta lola ribar – nema ih ni toliko. ako neko lupi po bid-u , što je realno za očekivati, ode sve u pm. ali nema veze, glumit ćemo face s bezvrijednim papirićima. jer – što ode u taj režim više se ne oporavlja….

...povijest se ponavlja...


Nisam u tijeku, ali meni to, onako na prvi pogled, izgleda kao "spašavanje cijene" na nelikvidnoj dionici.

Bacio sam pogled na TOP 10 gdje se vidi da se gazda Filipović u 4Q riješio 10% svojeg vlasništva.
G. Nenad Bakić je svoj ulog udvostručio (+2.000 komada)
Zanimljiv je i g. Dejan Bujas koji je bio dosta toga prodao, a potom u zadnje vrijeme (veljača) dokupio manje količine.
Floričić ni makac.

Bit će zanimljivo sljedeći tjedan vidjeti je li se tu možda poigrao netko iz TOP 10.


Izgleda da je g. Dejan Bujas taj koji je dokupio u četvrtak 8 komada po 110 kn. Mada, radi se o transakciji od 880 kn.

Inače, zanimljiv je strašan cjenovni ping-pong na ovoj dionici…

New Report

Close