FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dikane, ajde stavi K/P


Dikane, ajde stavi K/P

Forumašu logan, za samo 21 kn mjesečno dobijete karticu i Investor !
Nije Vas valjda kriza toliko stisnula da nemate taj sitniš.

To je jasno !

Sve će to na 0,1 book !

E Dikane, Dikane, ako Vam je problem staviti k/p ja se " duboko " izvinjavam što sam Vas to tražio. Vidim da nije poslužio samo meni veći i drugima " koji stišću remen " tj. stisnula ih kriza.
Ako ćemo svi tako reagirati onda forum nije ni potreban. Moja greška što sam tražio na krivom mjestu jer postoji tema:K/P. A što se tiče dionice, isto možemo reći da je ovaj broj stavljen na prodaju sa svrhom zaplašivanja, a u međuvremenu skupljanja po nižoj cijeni ( ako nekoga dobro stisne kriza i proda ).

Forumašu Logan, moja isprika. Nije mi bila namjera uvrijediti Vas,već stvarno mislim da 21kn/mj za Investor (kutija cigareta ili koje piće) nije puno za one koji malo više prate trgovinu na burzi.

Što se tiče FNVC dionice zaplašivanje se obično radi izvan blokade. Prije bi rekao da netko u nevolji doista želi prodati 100 komada FNVC-a. Usprkos što je ovaj nalog na prvom mjestu prodaje, nitko ga ne poklapa usprkos objavi MOGUĆNOSTI da trezor kupuje.

A zašto ? E, naravno, jer nema sreće u Drvosječe !

To je jasno ! [thumbsup]

Sve će to na 0,1 book !

evo kupnji

@logan

ima par brokera koji ti u sklopu on-line trgovanja nude i uvid u k/p bez naknade.

u ovim trenucima bitno je napraviti dobru strategiju kupnje – obzirom n acijelo tržište!!!!!!

Kako stvari stoje i dalje je jedina strategija trezora kupovina janjetine i osiguranje više dobavnih pravaca stoke sitnog zuba. [lol]
Činjenica je da usprkos objavi odluke o mogućnosti da trezor kupuje dionice FNVC-a, isti nije ništa kupio, a mali ulagači ne reagiraju. Što mislite zašto? Rekao bi da nemaju povjerenja u Drvosječu.

Nema sreće u Drvosječe, to je jasno ! [thumbsup]

Sve će to na 0,1 book !

za nestrpljive ovdje nema mjesta!!! [pray]

ps

TKO IMA INFORMACIJU:
kako će ovo "stanje" POGODITI drvosjeće ( osim cepanice u glavu! )

1. FILIPOVIĆ MARIJAN 385.373 62,41 Osnovni račun
2. HPB D.D. 91.300 14,79 Skrb. račun
3. CENTAR BANKA D.D. 43.291 7,01 Skrb. račun
4. VABA D.D. BANKA 21.577 3,49 Skrb. račun
5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./FILIPOVIĆ MARIJAN 17.776 2,88 Skrb. račun
6. BAKIĆ NENAD 4.200 0,68 Osnovni račun
7. LUKA RIJEKA D.D. 3.973 0,64 Osnovni račun
8. FLORIČIĆ KRISTIJAN 2.441 0,40 Osnovni račun
9. CENTAR BANKA D.D. 2.041 0,33 Skrb. račun
10. BUJAS DEAN 1.624 0,26 Osnovni račun

Filipović založio još 2,88% dionica. Znači očito mu treba za kupnju drugih dionica. Po meni sad bi i trezor mogao ubrzo započeti sa kupnjom jer veća cijena automatski znači i veći margin.

Pozdrav [thumbsup]

znači MOGLI bi se "motori" napokon upaliti?????? [pray]

Moš mislit… [lol]

Morate uzeti u obzir da je Filipović mogao prodati dionice trezoru ali ih je ipak založio. Pa Vi sami zaključujte zašto nije.

Pozdrav

Možda je trezor prazan? Ne znam, pričam napamet.

Kuku Lele ( i Dikanu također ) [bye]

Stani malo da ti uzmem dimenzije, Lucky!!!

New Report

Close