FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


rezultati odlični..ali svi znamo da se ova dionica štopa..mali volumeni i neidu joj u prilog..iako dok ovo pišem imamo još jednu + blokada..e sad treba čekati otvaranje i vidjeti čemo stvarnu snagu fnvc..
daleko smo od prosjeka ulaza večine i moglo bi biti jedno iskrcavanje na 650 kn..
…ali i s puno lošijim rez..vrtili smo se oko 700kn..tako da…tržište sve vrati na svoje…hmm ko li je to rekao…[huh]
kolega a di je gric

Ko Vam štopa ovu dionicu ???? Nije mi jasno. Pa pogledajte prodaju. Cca 100 komada na poklon do 498. Ukupno na prodaji 555 komada.

Pozdrav

Nema više gric,gric. Nije potrebno.[lol]

kako ko štopa..pa znamo da nije bilo u interesu filipoviću da ode preko 700..
on če štopati…tako je bilo do sad…a ako je odlučio drugačije…odlično..poz

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5


Gazda Filipović da vam prikaže dobit od 50 milijona, dajte kolega Znanac nemojte me nasmijavati….

Ne znam kako je do sada prikazao zadržanu dobit od 136 mil. kuna. Inače ove godine u BiH nema poreza na dobit a to će dobro doći FNVC Drvar.

Kolega informirajte se bolje. Ako je neraspoređena dobit 136.000.000 kuna zašto Filipović ne bi prikazao dobit od 50 mil kuna. Ionako najveći dio dobiti je njegov a poreza na kapitalnu dobit još nema.

Nemojte ni Vi nas nasmijavati.

Pozdrav[lol]


kako ko štopa..pa znamo da nije bilo u interesu filipoviću da ode preko 700..
on če štopati…tako je bilo do sad…a ako je odlučio drugačije…odlično..poz

Filipović je prodao na 700 cca 7500 komada ali je kasnije kupio naknadno 4500 komada. Trenutno obzirom da je sad sve u Marinovim rukama ne znam zašto bi štopao dionicu na 700 naročito sa ovim rezultatima.

100% je sigurno da Filipović neće štopati ovu dionicu.

Pozdrav[lol]

Izvješće je odlično. I svakako cijena mora gore. Ali ono što bi ovu cijenu potjeralo u ogromne visine bi bilo kada bi Filipović odlučio prodati dio, napraviti neki IPO ili na neki način povećati free float ove dionice. Premalo je dionica na tržištu i to je glavni problem da nismo negdje na 2000.

Evo i 6-10 nalog na prodaji:

499,00 20 kom
515,00 10 kom
555,00 1 kom
597,00 15 kom
597,80 40 kom

Ne izgleda baš loše.

Pozdrav[lol]

Bilo bi fer da i mi malo konzumiramo od NERASPOREĐENE DOBITI?
To bi bilo više od 200 kunića po dionici?
Da li je TO REALNO?
Molio bih gospodina Znanca da malo prokomentira tu OPCIJU?

Mislim da to nije realno, a ni dobro uz ovakve rezultate. Ako se uspije postići, a vjerovatno hoće kapitalna dobit veća od 10% mislim da je to bolje od isplate dividende.

Ali nikad se ne zna. Mislim da će za ovu godinu dividenda biti sigurna, ali za neraspoređenu dobit nisam siguran. Sigurno bi bila kad bi uveli porez na kapitalnu dobit. Ovako ko zna, možda Filipoviću bude trebalo za dokap INDG-e.

Pozdrav[lol]

Zadovoljan s odgovorom i razmišljanjima![thumbsup]
Hvala!

Trenutna K/P na dionici FNVC-a.

Pozdrav[lol]

Evo i ovdje primjer, dobro izvješće, reakcija nikakva, zašto?[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Zar ste zaboravili da su prošli tjedan prolazili nalozi po 350 kuna ????

Povećala se likvidnost, prosječna cijena, prodaja se povukla ( cca 700 komada ), četvrti i peti nalog su na cca 495 kuna.Blokada trgovanja jučer i danas.

Zar to nije reakcija ???

Pozdrav[lol]

naravno da je reakcija bolja nego inače, ali….
današnja cijena je ipak svojevrsno štopanje….
ovakva cijena uz zadnje izvješće definitivno drži finvest kao jednu od najpodcjenjenijih dionica ali što nam to vrijedi…
premali broj dionica u opticaju, premalo zainteresiranih, a gazda izgleda želi sve za sebe[bye]

Ima više nego dovoljno dionica u opticaju, tvrtka će se pod novim vodstvom sve više otvarati, a današnja cijena je nešto potpuo normalno jer uvijek postoje ulagači koji žele kapitalizirati dobit. ( prije tjedan dana mogli su kupovati dionicu 100 kuna jeftinije ) Današnji promet koliko god on “mali” bio ipak je najveći u proteklih mjesec dana.

Stvoren je i odnos K/P i mislim da će kad vidimo konsolidirano izvješće dionica početi sa većim volumenima trženja a s time naravno i povećanjem cijene. Ipak su u prvih 20, 3 fonda, gdin Smiljan Jurić ( bivši direktor IGH ), gdin Fuchs predstavnik FNVC u NO INDG, gdin Floričić……

Pozdrav[lol]

Koji su fundamenti sada ?
Aj znanac ubaci 1q pa stavi.
( sa i bez konsolidiranog [lol] )

New Report

Close