EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Može k/p, da vidimo kakvo je stanje?
Hvala!!!


Može k/p, da vidimo kakvo je stanje? Hvala!!!

Izvoli sinko, i sretno!

Činjenica je da nitko neda ispod 100 a i kad se oni rasčiste tada put do prvog optora na 140 je po meni samo ravan…
Izleti panike ili zadržavanja cijene još su danas mogli biti vidljivi…

U svijetu energetske zavisnosti ovakve firme nude nezavisnost…
Sjetimo se novih ugovora, pogledajmo osnovne pokazatelje pogotovo BV i nominalu, sad dodajte vjerovatnu dozu transparentnosti uskoro i kamo će nas to odvesti…

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....


Činjenica je da nitko neda ispod 100 a i kad se oni rasčiste tada put do prvog optora na 140 je po meni samo ravan… Izleti panike ili zadržavanja cijene još su danas mogli biti vidljivi… U svijetu energetske zavisnosti ovakve firme nude nezavisnost… Sjetimo se novih ugovora, pogledajmo osnovne pokazatelje pogotovo BV i nominalu, sad dodajte vjerovatnu dozu transparentnosti uskoro i kamo će nas to odvesti…

Istina.
Dionica sa velikim potencijalom na duge staze.
Ja već davno izašo ali naravno da ću se vratiti.
Ali moje pitanje koje je ujedno i mišljenje, šta kada dođe do 120-130 zar ne mislite da će tek onda počet bolesno iskrcavanje malih koji jedva čekaju da se maknu od tuda?

Ne!

Zato što prilikom dolaska do tih cifri dionica vratiti u fokus, tada možemo očekivati i konkretne vijesti a vjerovatno će kupnja koja bi baš na tim ciframa trebala jačati bez problema progutati one koji su željni izaći, mada smatram da mnogi koji to sada planiraju će se predomisliti do tih cifri….

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

K/P 13.02.2008.

Može još po 90! Molim!

Došao nam novi član Kolar Jozo, a Rojc Borut, izgleda ispod crte zdimio![proud]


Došao nam novi član Kolar Jozo, a Rojc Borut, izgleda ispod crte zdimio![proud]

Borut je ima 6009 komada jedno 3-4 mjeseca


Došao nam novi član Kolar Jozo, a Rojc Borut, izgleda ispod crte zdimio![proud]

Cek malo pa po koliko je onda Borut prodavao?

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

znaci on je taj koji štopa[lol] [lol] [lol]
sad treba drvljem i kamenjem na boruta[lol]
….makar nije njemu do šale[bye]

….a možda ih i nije prodal već ih je prepisal na nekog drugog darovnim ugovorom!
Možda na svoju djecu ili unuke[lol] [lol] [lol]

pa nije to preko burze išlo (nije bilo takvih prometa zadnjih dana), tko zna kakva je kombinacija u igri, i kakvi uvjeti…


pa nije to preko burze išlo (nije bilo takvih prometa zadnjih dana), tko zna kakva je kombinacija u igri, i kakvi uvjeti…

Kakvu pouku mi mozemo iz toga izvuci?

Ikakvu ili nikakvu?

Mea parvitas.


” Kakvu pouku mi mozemo iz toga izvuci? Ikakvu ili nikakvu?

po meni nikakvu posebno, svašta može biti, ali mislim da to ne može značajnije utjecati na cijenu dionice, sigurno ne negativno [wink]

New Report

Close