EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

je ja sam poceo snizavati prosjek ulaza sa 147[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

nelos promet na EIG-u.. malo se sad zaustavimo na par dana da tvrdoglavi koji nisu htjeli van sa gubtikom izadju, pa polako dalje..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


nelos promet na EIG-u.. malo se sad zaustavimo na par dana da tvrdoglavi koji nisu htjeli van sa gubtikom izadju, pa polako dalje..

Sad oni koji izlaze van a čekali su da dođu na pozitivnu nulu ili su nešto sitno zaradili nisu za ništa drugo nego da se okane burze[smiley2]

Veliki nalog za prodaju na 150 kn….ako se ovo sutra riješi,onda možemo reč da smo na konju!

Evo i ja danas ušao, na 149.99. Malo je veće od zaključne cijene, ali bitno mi je da sam ušao, jer je Investor prezagušen.

evo i mene tu….[smiley2]danas usao na 148.48..150 kom

OBAMA................SPASITELJ


Evo i ja danas ušao, na 149.99. Malo je veće od zaključne cijene, ali bitno mi je da sam ušao, jer je Investor prezagušen.

meni je prosjek ulaska 132 a nemam keša za dokup tj neznam čega da se rješim. sve zeleno. ……uuuuuuu

Budaletina s crknutim dabrom na glavi, uvijek u sačekuši!


ibrajkovic: ” Evo i ja danas ušao, na 149.99. Malo je veće od zaključne cijene, ali bitno mi je da sam ušao, jer je Investor prezagušen. ” meni je prosjek ulaska 132 a nemam keša za dokup tj neznam čega da se rješim. sve zeleno. ……uuuuuuu

Riješi se EIG-a ![smiley7][smiley1]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Veliki nalog za prodaju na 150 kn….ako se ovo sutra riješi,onda možemo reč da smo na konju!

Kolega,mi stariji se sječamo puno večih naloga koji su otjerali cijenu na razinu na kojoj je čamila do prije par dana,ovo je omanji nalog koji se pojede u jednom zalogaju ako ima interesa a to ćemo utvrditi već sutra.[smiley11]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


Kolega,mi stariji se sječamo puno večih naloga koji su otjerali cijenu na razinu na kojoj je čamila do prije par dana,ovo je omanji nalog koji se pojede u jednom zalogaju ako ima interesa a to ćemo utvrditi već sutra.[smiley11]

upravo tako Bare. ovo je sica. pa pogledajte koliki je danas promet uz fini rast. to se vec dugo nije vidjelo na ovoj dionici, a ici ce ona i dalje. mogao bi pasti i ATH ovaj tjedan.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Riješi se EIG-a ![smiley7][smiley1]

A zašto prosim lepo.

Politics is for the present, but an equation is for eternity. Einstein


TheVeka: ” ibrajkovic: ” Evo i ja danas ušao, na 149.99. Malo je veće od zaključne cijene, ali bitno mi je da sam ušao, jer je Investor prezagušen. ” meni je prosjek ulaska 132 a nemam keša za dokup tj neznam čega da se rješim. sve zeleno. ……uuuuuuu ” Riješi se EIG-a ![smiley7][smiley1]

Zašto? Da ga vi kolega kupite jeftinije ili ima neki drugi valjani razlog?[smiley1]

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.

New Report

Close