EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Definitivno jedna od najzanimljivijih dionica na sceni. Prvo ulet Zefa u top 10, sad ovaj članak… Bit će svega.


Definitivno jedna od najzanimljivijih dionica na sceni. Prvo ulet Zefa u top 10, sad ovaj članak… Bit će svega.

Konačno je i onima iz top 10 postalo u interesu da ova dionica krene up. Nakon ovoga i FI, slijedi domino efekat. Za sada su kockice još uvijek jeftine. Tko želi da zaigra u ritmu EIG-a?[smiley2]


Definitivno jedna od najzanimljivijih dionica na sceni. Prvo ulet Zefa u top 10, sad ovaj članak… Bit će svega.

sto mislite da li je usao u TOP10 na temelju fundamentalne analize, tehnicke analize, citanja postova na forumu, ili je u pitanju nesto cetvrto??

“Please, God, Just One More Bubble.”

topalov5:

Definitivno jedna od najzanimljivijih dionica na sceni. Prvo ulet Zefa u top 10, sad ovaj članak… Bit će svega.

sto mislite da li je usao u TOP10 na temelju fundamentalne analize, tehnicke analize, citanja postova na forumu, ili je u pitanju nesto cetvrto??

Mislim da Zefi najbolje leži fundamentalna analiza [smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


topalov5: ” Definitivno jedna od najzanimljivijih dionica na sceni. Prvo ulet Zefa u top 10, sad ovaj članak… Bit će svega. ” sto mislite da li je usao u TOP10 na temelju fundamentalne analize, tehnicke analize, citanja postova na forumu, ili je u pitanju nesto cetvrto??

sumnjam da misli izgubit na ovoj dionici, prije da će to poduplat.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Ono sto je dobro je izlazak u javnost sa ovim detaljima o vlasnickim odnosima. Da sam ja na mjestu gazde, isao bi (u doglednoj buducnosti) na dokapitalizacije i SPOe jer je njihov core business kao stvoren za expanziju. Ne vidim razlog zasto se ide u partnerstva sa stranim ulagacima kod ovakve pregrijanosti burze.
Na kraju krajeva, vecinski ima velikih 73% koji mu garantira mnogo toga u buducnosti. Nije im valjda to malo.
Bar sam se tome nadao. Vidjet cemo.
Ali kljucni preduvjeti za to su: privlacenje ulagaca, prikazivanje dobiti te barem privremeno zatvaranje spine rashoda. POUZDANO ZNAM da su njihovi energetski projekti visoko profitabilni. O tome sam pisao ranije. A Maja je rekla: “… dodala da su u prvih šest mjeseci četiri energane u EIG-ovu većinskom vlasništvu ostvarile prihod od prodaje od otprilike 34 milijuna kuna, a energana u manjinskom vlasništvu 21 milijun kuna”
!!
Polje primjene je skoro pa neograniceno.
Pocetkom godine smo cayman i ja prognozirali cijenu od cca 3 booka. Clanak spominje 500 kuna. To bi bila normalna cijena. Al samo uz pristojnu profitnu stopu

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

topalov5:

Definitivno jedna od najzanimljivijih dionica na sceni. Prvo ulet Zefa u top 10, sad ovaj članak… Bit će svega.

sto mislite da li je usao u TOP10 na temelju fundamentalne analize, tehnicke analize, citanja postova na forumu, ili je u pitanju nesto cetvrto??

🙂 🙂 🙂
Svaka cast….


topalov5: ” Definitivno jedna od najzanimljivijih dionica na sceni. Prvo ulet Zefa u top 10, sad ovaj članak… Bit će svega. ” sto mislite da li je usao u TOP10 na temelju fundamentalne analize, tehnicke analize, citanja postova na forumu, ili je u pitanju nesto cetvrto??

I ti svašta pitaš! Dobio je dionice na ime kamata, naravno! [smiley2]

Ignore: KressoM, delux

Arap:

topalov5: ” Definitivno jedna od najzanimljivijih dionica na sceni. Prvo ulet Zefa u top 10, sad ovaj članak… Bit će svega. ” sto mislite da li je usao u TOP10 na temelju fundamentalne analize, tehnicke analize, citanja postova na forumu, ili je u pitanju nesto cetvrto?? ”

I ti svašta pitaš! Dobio je dionice na ime kamata, naravno! [smiley2]

saš vidit vraga kad Zefo udari po kupnji, ko grom u koprive [smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Udarit će on po prodaji, čuo je da je nominala 300 kn [smiley1]

Ignore: KressoM, delux

prilicno se rasirilo izmedju kupnje i prodaje..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Lijep promet danas. Ovo mora da Proficio kupuje [smiley2]
Ima li jos neko izaci?
Sutra vjerojatno idu ovi sto nemaju internet ili su bili zauzeti…

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

1. PROFICIO D.D. 1.121.848 73,01 Osnovni račun
2. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 52.075 3,39 Skrb. račun
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 42.724 2,78 Skrb. račun
4. PODRAVSKA BANKA D.D. 12.099 0,79 Skrb. račun -200
5. HPB D.D. 7.083 0,46 Skrb. račun
6. TVORNICA STOČNE HRANE D.D. 7.037 0,46 Osnovni račun
7. VOLKO D.O.O. 6.747 0,44 Osnovni račun
8. ROJC BORUT 6.009 0,39 Osnovni račun +142
9. ANTIĆ JOSIP 5.000 0,33 Osnovni račun
10. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 4.812 0,31 Osnovni račun
Ukupno: 82,35

od pojedinaca jedino se borut udebljao još par grama

18.10. protrgovano 1.838

1. PROFICIO D.D. 1.121.848 73,01 Osnovni račun
2. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 52.075 3,39 Skrb. račun
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 42.724 2,78 Skrb. račun
4. PODRAVSKA BANKA D.D. 12.099 0,79 Skrb. račun
5. TVORNICA STOČNE HRANE D.D. 7.297 0,47 Osnovni račun +260
6. HPB D.D. 7.083 0,46 Skrb. račun
7. VOLKO D.O.O. 6.747 0,44 Osnovni račun
8. ROJC BORUT 6.009 0,39 Osnovni račun
9. ANTIĆ JOSIP 5.000 0,33 Osnovni račun
10. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 4.812 0,31 Osnovni račun
Ukupno: 82,37

U ponedjeljak promet od 1.111 komada


Lijep promet danas. Ovo mora da Proficio kupuje [smiley2]
Ima li jos neko izaci?
Sutra vjerojatno idu ovi sto nemaju internet ili su bili zauzeti…

pa gdje si ti vidio lijep promet danas? pa proslo je cijeli dan jedva 1.500 komada

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Lijepo vrijeme za dokup, tako ja i moja Meli odlučili.[smiley2][smiley2] Kada krenemo dalje biti će veselja.

New Report

Close