EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

“U prvih šest mjeseci ove godine EIG-ovo konsolidirano izvješće pokazuje dobit od 8,2 milijuna kuna, a u istom razdoblju 2006. zabilježen je gubitak od 7,5 milijuna kuna. No dobit je rezultat jedne transakcije- prodaje društva-kćeri Aridriatic Neta za 25 milijuna kuna Luksuznim vilama Istre, kompaniji u Proficijevu vlasništvu. Budući da to društvo nije bilo naznačeno u konsolidiranim izvještajima, neupućeni ulagači ponadali su se da je EIG od gubitaša postao dobitaš. ”

pa nije li ovo netočno, odnosno 7 milja dobiti su prikazali već u prvom kvartalu, prije prodaje Adriatica net…


pa nije li ovo netočno, odnosno 7 milja dobiti su prikazali već u prvom kvartalu, prije prodaje Adriatica net… /quote]

Naravno, one tvrdnje iz članka da je dobit ostvarena prodajom Adriatica su čista glupost.

Pozdrav

BTW
Evo mene opet nutra.[smiley2]


pa nije li ovo netočno, odnosno 7 milja dobiti su prikazali već u prvom kvartalu, prije prodaje Adriatica net… /quote] Naravno, one tvrdnje iz članka da je dobit ostvarena prodajom Adriatica su čista glupost. Pozdrav BTW Evo mene opet nutra.[smiley2]

kada bi to bila istina, onda bi to znacilo da bi u biti bez tih 25 mil kuna bio cak povecan gubitak, no ipak vidimo da clanak sluzi svrsi i da dodatno rusi cijenu.
btw. svidja mi se recenica gdje autorica pise kako slicne firme u svijetu imaju cijenu 500kn

“Please, God, Just One More Bubble.”


pa nije li ovo netočno, odnosno 7 milja dobiti su prikazali već u prvom kvartalu, prije prodaje Adriatica net… /quote] Naravno, one tvrdnje iz članka da je dobit ostvarena prodajom Adriatica su čista glupost. Pozdrav BTW Evo mene opet nutra.[smiley2]

nitko ne komentira stas naše direktorice. Samo zbog toga dionica vrijedi 160 kuna bez da trepnemo.
Ako nije Maja udana biće navala ovih dana.
[smiley2]

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Dobro je Majo.
Nemoj vise davat interview-eve.
[smiley1]

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

vorda:

pa nije li ovo netočno, odnosno 7 milja dobiti su prikazali već u prvom kvartalu, prije prodaje Adriatica net… /quote] Naravno, one tvrdnje iz članka da je dobit ostvarena prodajom Adriatica su čista glupost. Pozdrav BTW Evo mene opet nutra.[smiley2]

nitko ne komentira stas naše direktorice. Samo zbog toga dionica vrijedi 160 kuna bez da trepnemo.
Ako nije Maja udana biće navala ovih dana.
[smiley2]


gdja maja rakvin..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


gdja maja rakvin..

Što ne znači da je udana, ako se ja kužim u te stvari.[smiley2]

Meni ovaj članak izgleda više kao pokušaj da se EIG približi investitorima (vjerovatno je iniciran upravom), ali je izgledao izazvao totalno sauprotni efekat.

Pozdrav


gdja maja rakvin..

Nije udana! Povlastena informacija [smiley1]

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

Lijepa i simpatična lica prodaju i kozmetiku a kamoli da nebi solidnu dionicu. Ako Maja osvane na naslovnici
businessa odošmo mi do nominale. Od ovih novih ulagača i tako nitko više ne prati fundamente i FI.[smiley2]

Ja ga smatram dobrim i mislim da do kraja godine počevši od danas , će ta dionica zabilježiti najveće rast na tržištu.

super24:

gdja maja rakvin.. ”

Što ne znači da je udana, ako se ja kužim u te stvari.[smiley2]

Meni ovaj članak izgleda više kao pokušaj da se EIG približi investitorima (vjerovatno je iniciran upravom), ali je izgledao izazvao totalno sauprotni efekat.

Pozdrav


meni ovaj clanak izgleda kao poziv na prodaju prije nego sto izadje FI, ali nije izazvao nikakav efekt[smiley1]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

vorda:

super24:

gdja maja rakvin.. ”

Što ne znači da je udana, ako se ja kužim u te stvari.[smiley2]

Meni ovaj članak izgleda više kao pokušaj da se EIG približi investitorima (vjerovatno je iniciran upravom), ali je izgledao izazvao totalno sauprotni efekat.

Pozdrav

meni ovja clanak izgleda kao poziv na prodaju prije nego sto izadje FI, ali nije izazvao nikakav efekt[smiley1]

Meni izgleda da je to poziv na kupnju, pogotovo onaj dio da usporedivši slične kompanije vani da bi cijena trebala biti 500 kuna. Nekako mi svi krivo čitate ili se nalazite na kupnji? Ovo drugo bi bilo prije. Evo, moja kupnja je prošla prije pola sata. Vi čekajte.[smiley1][smiley1][smiley1]

meni ovaj clanak izgleda kao poziv na prodaju prije nego sto izadje FI, ali nije izazvao nikakav efekt[smiley1]

i meni ovo izgleda upravo tako.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

zadrhtao sam kad sam ga procitao.. no reko ovakvi intervjui nisu nikad slucajni.. pa cemo pricekati jos malo.. po ovoj cijeni ce se dati i poslije prodati..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Iz famoznog članka…

S obzirom na to da na velikom energetskom tržištu ima malo velikih kompanija, tako mala okretna kompanija, smatraju u EIG-u, može naći prostor za sebe. U prilog mu ide i to da Hrvatska nema dovoljnu količinu vlastite energije, a s pristupanjem EU rastu i zahtjevi da se u ukupnoj količini proizvedene energije poveća proizvodnja energije dobivena na ekoloških prihvatljiv način.

Direktorica naglašava da, iako je EIG počeo ulagati u Mađarskoj, namjerava iskustvo pretočiti i u projekte u Hrvatskoj. Hrvatsko se tržište tek odnedavno počelo otvarati i deregulirati, a u pokretanju projekata čiste energije u Hrvatskoj trebao bi pomoći tarifni sustav koji je ljetos stupio na snagu, a kojim se propisuje cijena struje iz obnovljivih izvora i kogeneracije.
– Pratimo zbivanja i kontaktiramo s partnerima. Od srpnja je malim kompanijama omogućeno da se pojave na tržištu i kao proizvođači i kao prodavači struje. I dok je u Hrvatskoj taj proces počeo nedavno, u Mađarskoj traje već dulje – kaže Rakvin dodajući da će EIG partnere tražiti među manjim potrošačima energije i da je privatizacija HEP-a u kontekstu otvaranja i deregulacije tržišta, gdje će se otvoriti prostor za EIG. Budućnost EIG-a, prema direktoričinim riječima, svijetla je

A onda ova vijest sa poslovnog…., pa…., kad krenu projekti u RH biti će svega….

http://www.poslovni.hr/58369.aspx

Strpljenja…., strpljenja, nagrada će uslijediti…., pozdrav i “nestrpljivima” [smiley7] koji poklanjaju dionicu po 130,01 kn…., sad već po okruglih 130…
Sad mi je malo žao što nisam bio strpljiviji na kupnji jer sam se mogao podebljati po znatnijem diskontu…, no kad krene biti će to potpuno sporedna stvar….

New Report

Close